Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to mas jeste dobry, ja bych musela vytisknou asi tak 2300 stran a to bych ji asi fakt oddelala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja mela v planu tak na 1000 stran, a pak jsme zase stagnovala a rekla ze na ne prdim:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, stejne to pak zahodi, jen minimum si to necha
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj taky uz to neresim..sice pri predani mi je v urcitych situacich trapne ze to je takovej domaci patvar..ale tak co.. se nepo...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
na tu chvilku aby se zabavili to staci. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si ted tak rikala ze by to byla prdel mit na svatbe Marese s Hezuckym :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa huh? =-) tak to je malo.. teda.. a co by ti tam delali? jako moderatory? to bych teda nechtela:-D ani kdybych na to mela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja to myslela jen jako ze maji husty hlody, to je jasny ze tam nebudou, by to bylo jen na par hodin, pak by to byla nuda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: jakej je Votava as. dj Basslicker?
Odpovědět
Profilova fotka
co?? kdo co jak kde? nevim co ted myslis =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky To máš jedno Alka, já večer koukala ne radio kiss jizni cechy
Odpovědět
Profilova fotka
teda ja mam den dneska...jinak ahojky holky.. zacalo to prisernym snem, od 7mi jsem v praci.. a nesel net ani sit.. si rikam uchvatný, co ja tady budu delat?...tak se to aspon rozchodilo... jinak sen o svatbe ale prisernej:-((( Byl svatebni den, ja se pripravovala..a porad jsem mela hlad, a nikdo mi nedal nic k snidani.. ted tam prijizdeli hoste a nikdo nebyl schopnej je obslouzit, nebo to celý nejak organizovat.. ja cekala na kadernici, a ta pora dnikde, nakonec vidim jak priiiiserne zdobi auta, tak jsem tam na ne rvala co to delaj, a at to laskave udelaj podle predlohy.. nakonec jsem jen ve spodarech a tricku se zavojem vylezla a vsechny jsem je nahanela do aut, a obsluhovala ptz toho nebyl nikdo schopen, vsichni ze je klidek a proc plasim..no nakonec moje kadernice vubec nedorazila, tak jsem chytla hysterák, a volam druhý, a ta ze taky neprijede, at se ucesu sama... no holky neco desnýho, takhle to nevypada vubec hrozive, ale bylo tam toho vic..jsem uplne hotova.. dneska
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Alka, tak to je fakt sen jak z hororu. tak hlavne ze to zatim slape
Odpovědět
Profilova fotka
a jeste k tomu je mi dneska nejak hodne spatne.. jakoby ty moje streva..pritom se ted snazim to tak striktne drzet.. huh, dneska to vidim ze to bude velka krize-- ale prijde mi balik kolem poledni...si nejak nemuzu vzpomenout co krome toho destniku jsem si kupovala - nevite? :-D nebo ze by to byl ten destnik? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka ja nevim, vim ze ten destnik, mluvila si o korunce, rukavickach ale jestli sis to objednala nevim
Odpovědět
Profilova fotka
nn to jsem si nic neobjednala prave. asi to bude jen ten destnik..tak to jsou teda sakra rychlý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem byla na urade a jim taky nejde sit ani net.. to je nejaka netova choroba asi:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky to je primo strasidelný... 101... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak muzou mit nekde vypadek, tady se to taky obcas stava
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale to uz tam pobezim po 3:-D tak mame dva dokonalý domy... ted uz z anás rozhodne ta firma (podle toho jakou nam daji cenu) samo jeden je vetsi... a krasnejsi... ale ted uz je v otm cena:-) porad na ten vcerejsi dum myslim.. my jsme ho totiz videli.. ten byl tak krasnej.. chjo.. sem ho nevyfotila
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je skoda zes ho nevyfotila
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak kdyztak se zvednu a dojedu si tam zas..je to 10km za budejkama, takze neni problem =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je kousek, se aspon projedes
Odpovědět
Profilova fotka
no vcera jsme se projeli az az:-) tak az bude casik tak tam zas sjedem...at to nevypadá ze je treba sledujeme:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ted upravuju ten druhej barák, a tim bude nas vyber hotov... chjoo,, ja uz se chci stehovat:-D a co ty? neco new?
Odpovědět
Profilova fotka
nn nic novyho
Odpovědět
Profilova fotka
ja ted se svatebnima pripravama zase stojim..da se rict ze uz mam vse hotovo..teda jeste ten dort nekde zaridit..
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi napsal jeden chlapik ze nas musi odrict ze maji svatbu(na hostinu).. si snad delaj prcu? mi prijde ze celý jizni cechy se vdavaj a zeni 27.8. !! fakt.. to snad neni mozny ze by me snad uz v 15zarízeních odmitli ze maj jinou svatbu...divný.. no nic.. tak ted uz jen ten taty známej a nebo tam kde to je ted:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz to nechte tam jak to mate ne, kdyz maji vsude plno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?