Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tady je zima jak kdyz je listopad
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Je tu trochu mrtvo, ale i tak vznesu téma k diskusi. Nepřemýšleli jste nebo neviděli nějaký originální nápad pro uložení prstýnků při obřadu. Myslím tím něco místo tradičního polštářku a misky či talířku?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lencza, ja jsem videla velkou musli na prstynky
Odpovědět
Profilova fotka
Mně ženich navrhl, že by je mohli přinést zavěšené na kordech. Svatba je sice na Landštějně, ale maminka toho tříletého špunta by asi nerada viděla v rukách svého chlapečka kord. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi ne no, deti jsou nevyspytatelnny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem nějak z nápadů úplně vysušená...
Odpovědět
Profilova fotka
to ja dneska napadama jen zarim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lencza ahojky:-) tak to me teda nenapada, nekde jsme tu videla neco origo.. ale nejak uz si to nepamatuju jinak mi byli i na kleti, samo ze nam zavreli pred cumakem, pesi tura byla uplne probahnená, tak sme se otocili a jeli cumet na baracky... máme s manzou fakt uplne odlisnej vkus..ale totalne.. ale ustoupil a bude moje varianta domu- jupíííííííííííííííííííí:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super ze bude po tvym ne. vis co se rika, protiklady se pritahuji
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj je to super, ja bych asi umrela v baraku kterej s emi "nelibi" manza ma takovej priserne zastaralej a kycovitej vkus..no proste hruza.. diky bohu se mu tenhle sice "moc" nelibi, ale hlavne ze to je vevnitr perfektni a bude tam i garaz:-) tak super:-) velikostne je to taky primerený..proste to co si muzem dovolit... to co se libi manzovi se obcas i libi me, ale nestacilo by nam na to asi ani 5micu
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavne ze jste se dohodli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsme se dohodli...tak ja jsme taky ustoupila, ale zas na m zevnejsku mi docela zalezi..no super.. ted to tu dam dohromady.. za 14dni schuzka s tim pánem a uz muzem zarizovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je skvely ze vam to takhle vychazi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no zatim nejasáme:-):-) jásat budu az nam dá rozpocet:-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobre, tak ale aspon neco, trochu jste se odrazili
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsme se odrazili vic nez dost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vidis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam radost:-) a co ty? si rikala ze srsis napadama, co vymejslis?:_)
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak znas me, zase nad kravinkama premyslim a vymyslim. Akorat me sere, ze uz tyden nenapsali z toho kyoprintu, jak si pak u nich mam objednat oznameni
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a uhanela si je? a co potrebujes z kyoprintu? ja myslela ze si ho delas sama?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, minulou sobotu jsem si objednavala vzorek s dotazem, nikdo neodpovedel, v utery jsem jim psala mail, nikdo neodpovedel a ve ctvrtek jsem jim psala na skyp, nikdo neodpovedel Jo chtela jsem ho delat sama, jenze to co bych chtela, tak nevim na jaky papir dat, na ctvrtku by to bylo hnusny a na fotopapir jeste hnusnejsi. A pak jsem nasla to bily a je uplne krasny. Jenze jsem chtela videt jak to vypada ve skutecnosti, jelikoz obrazek obcas byva mylny, tak jsem jim psala a nic. A co jsem koukala okolo na oznamka, tak se mi zadny nelibi, tak nevim co delat
Odpovědět
Profilova fotka
tak jim zavolej
Odpovědět
Profilova fotka
ja je prdim, nebudu za ne utracet kredit kdyz neumi ani napsat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa taky reseni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vis co, ja se jich prece nebudu doprosovat aby mi neco poslali. Mam jeste jeden tip na oznamko, taky moc hezky a doma mam vzorek, takze jsem si ho mohla prohlidnout, tak bude mozna tohle
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to vis ze jo, zrovna s oznamkem si nervy netrhej:-) jéé tak je tu ted pul hodiny presouvam soubory jak kokot... tak to to muzu jit zas premazat.. s emit o nahralo vsechno dvakrat 8-( :-D sem byla dneska v praci..sem si rikala ze sem magor:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty si byla dnes v praci? prosim te co si tam delala jj, prdim asi na to, nebudu to lamat pres koleno, objednam tamto, vyjde nas to 2500, coz jde
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tiskla noviny.. jsem na 3hodiny zavarila tiskarnu simte:-))) to byl des.. nez se to vytisklo.. a to jsme udelala jeste daleko min vytisků.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to, jsem to rano pochopila trochu jinak, ja to dam asi v Chomutove do Akordu, to vytisknou na novinovy papir, bych tu nasi chudinku oddelala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja kdybych to dala do kopy centra tak me to vyjde o 1000 draz...sileny..asi 600stranek nebo kolik... mam tu ted priserný kopice, a musim to spojit...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?