Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon budes mit nejakou zabavu
Odpovědět
Profilova fotka
sediiiim..teda..sem strhana jak budik:-/. ale uz tu budu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja jsem tu taky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je dobre:-) a co delas tentokrat?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uz jsem jednu 200 dostrihala, tak ted delam rulicky, abych v tom nemela bordel
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha tak to je tady super...:-D:_D tak ja se asi definitivne rozhodla ze nebudou rukavicky (ASI) ..vzala jsem jednu foto od zuzky a pekne do podrobna jsem vykreslila na ruce bilý (jakoz e rukavicky) no a nemam na to tlapy, ten "bicák" je moc tlustej na takovou eleganci..takze s emi to moc nelibilo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je skoda, k tem satum by byly hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj k satum by sedeli perfektne.. i zapesti mam uzounky.. ale ta cast bidepsu je fakt strasna a ta to vlastne jedina kazí:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky zapesti uzky, a s temi rukavicky nevim, kdyz rikas ty ze to nejde, tak ja na to muzu uplne zapomenout
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ale ja chtela ty dlouhý, ty si chtela ty kratký ne? ty si myslim ze jsou v poho (jako v ramci bicepsu)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chtela k loktu ne ty zapestovky. bojim se toho ze mi ty silny ruce bude akorat zvyraznovat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no vzdyt..ja chtela nad loket..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, ja vim, no uvidim, zkusim se satama a zavojem, bud se rozhodnu na miste a koupim je a nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to mas dobry ze to prave muzes zkusit..si rvu hlavu ze tam me to jeste ani nenapadlo..
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam zkus zajit jen tak a zkusit na ruku, kdyz ti sednou, tak k satum pak pujdou urcite
Odpovědět
Profilova fotka
mysa hm tam uz radsi nejdu..:-)) maximalne nekam jinam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak nekam jinam no, vzdyt je to jedno, rukavicky maji vsude v salonu, jde jen o to si je zkusit
Odpovědět
Profilova fotka
jj se mi ted nejak nechce nic delat:_)) sem dneska nejaka hodne k.o. myslim jako z vibra:-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase ses naklepana jak rizek jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no jako prase..ale tentokrat jsem to delala presne jak jsem mela..tak me boli nohy jako cunik..ale bricho nic.. tak to asi zase zacnu delat "spatne" jelikoz to me z toho bolelo prave to bricho co potrabuju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to stridej, budes to mit vyvazeny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my to prave nejde..tam mam spesl prgram kterej je rozdelenej do ruznych programu kazdej jina rychlost jina zatez..takze nic.. s ito chci koupit ale co tak na to cucim tak je tak za 40tis..to je teda opravdu vela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pekna palka teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ten nas dinosaur je neutahatelnej..:-D:-D no hele ted jsem nasla jeden za 10tis.. no t o je suuuper- jestli nam zbyde ze svatby tak si ho koupim:-) a budem ho s manzou pouzivat oba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, to uz je lepsi cena. treba na to usetrite ze svatebnich daru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa treba.. to je ve hvezdach:-) jezis ja jsem tu dneska zmrzlá.. (doma)
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem jednu za 3tis!:-D ale to je nejaky malinký, a tomu bych asi moc neverila:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha mam vybráááno... mnááám:-) to i vypada luxusne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
copak mas vybrano ?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja s epocuram smichy.. tak jak jsem napsala vcera vybro, a uplne jsem si nadavala, tak cucim na ten net a tam je napsano " vybromasazni stroje" tak to me potesilo :-D:-D:-D:-D no ten vibro stroj..krasnej za 7900,- vypada ze by to srac byt nemel.. ale .. nemá tam vykon v Hz ale v W a to je nejaky divny.. vetsinou u tehle strojich je to prave v Hz.. tady jak chodim to ma tady tak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?