Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mmnt otravuje
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu
Odpovědět
Profilova fotka
jj jezis me to strihani nebavi
Odpovědět
Profilova fotka
looool tak tchyne si me prave pridala na FB..tak to je mazec!:-D:-D co strihas? porad tu tombolu? uz musis mit ty ruce uplne dodelany
Odpovědět
Profilova fotka
no to je mazec, ja na FB vubec nechodim, nejak me to nezaujalo jj, porad tu tombolu. Ted jeste cekam na tel ze Steklu, tak se mi ty pazoury klepou jak jsem nervozni
Odpovědět
Profilova fotka
mysa me taky ne..ale mam tam kamosky který nemuzu sehnat)amerika) takze tam chodim ob pul rok..ale ted mam novou verzi icq a ta me automaticky propojila s fb..a jak jsme v praci povinne pripojený na ajsko, tak tim padem jsem na fb.. ted mi bude psat:-)) porad:-)) juuj to je dneska den:-D:-D mysa no me se ty pazoury taky klepou..nesnasim telefonovani a musim zavolat tomu tatkovo znamýmu na tu hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
HA !! kamoska mi napsala ze do tech rukavicek mam jit..a ze kdyz to nebude ono tak si je proste nevemu.. to je sice fakt.. ale sand kdyz to bude fiasko, tak se tu prodaj.. =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja ti rikala ze tim nic nezkazis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz ja se sama sebe musim porad presvedcovat:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ti rozumim moc dobre, ja to mam taky tak, pro neco se rozhodnu a pak za dve hodiny nad tim vaham jestli jo
Odpovědět
Profilova fotka
no presne a kdyz s enemuzu poradit.. tak vaham taqk dlouho dokud si nejsem sjista..
Odpovědět
Profilova fotka
juj asi si vypnu icq :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
njn, samorada je k nicemu, ja taky nemam s kym bych se poradila a musim o tehle vecech premyslet sama, pak me to znejisti
Odpovědět
Profilova fotka
no ma tak nazhavenej drat jo ze si chces vypinat icq :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to zas ne:-) ale ted mi to tu nevhodne blika kdyz se tu ochomejta carodejnice
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to je blby no kdyz ti to tam blika. Tak uz to mam za sebou, uf ja byla nervozni
Odpovědět
Profilova fotka
a? dobrý?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, docela dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten sal to je presne ten kde budete mit hostinu? ten se mi teda uprimne moc nelibi..tam byla ta prehlidka a bylo to tam takovy stisnený a docela malý:-/
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, uvidime. Me to prijde dost velky, jeste se da otevrit terasa
Odpovědět
Profilova fotka
jj jako dlouhý to je, ale siroky to moc neni.. a hlavne vysoký to moc neni.., terasa se otevrit dá, ale leze se "oknem" to jsme lezly s maminou pri ty prehlidce:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, to me teda tesis, no co, tak az tam pojedem, tak se na to kouknem a kdyztak vezmem restauraci no
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj kouknete tam, me se to nelibilo..ale neznamená ze tobe se to taky libit nebude... ale prekvapuje me ze hotel takovýhle kapacity nema nejakej "poradnej" sál... kazdopadne uz jen pul hodky a zdrháám
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis jak ti to uteklo
Odpovědět
Profilova fotka
ha tak ted mi psal manza at nejezdim mestskou ze mesto totalne zkolabovalo.. a ja tu zrovna pisu jak je to ucpany a ze jsem si vybrala blbý datum(patek) :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D no vidis to jak jste propojeny
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to my zase jo,. obcas rikame ze mame telepatii.. ale rikame tomu telesympatie:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
se cestou domu pujdu vytrepat a pak tu asi zas budu..dneska odpadl plán, tak budu drepet doma.. manza jde s tátou na pivko... tak ze bych si zkusila saty?:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, aspon tu nebudu sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mam doma bilou latku tak zkusim udelat mumii a zkusim z organzy udelat zavoj at to mam vsechno v cajku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?