Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: no uvidim, jeste kouknu, kdyztak si ho objednam nebo se kouknu jeste tady. Ten zavoj od romanticy by me vysel na 840 i s postovny. Ty ewulie se trochu bojim, dam za to 600 a pak to muzu dat strasakovi na pole
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to urcite ne.. asi jsem tim chtela rict jak to bylo tvrdý:-d:-D no tak sme hodili rec o hostine a teda tapem.. vystavit se tam do posledni koruny nechcem, jinde co jsem zkusila obvolat tak maj plno, a na jednom miste mi rekli ze delaj svatby jen od zari do kvetna..tak to tam asi taky budem muset nechat a jen uplne seskrtame lidi.. nebo já nevim.. stejne zaplatime maximalne moc..tak fakt netusim
Odpovědět
Profilova fotka
mi nerikej, ze maj vsechny restaurace a hospody obsazeno
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ty co chcem a nebo smer jop.. taky nezkousime vsechno.. mela jsem 2moznosti -jiný.. a obe vyhoreli..:-( no takze to prozatimne vypada ze to zustane.. chjo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to me mrzi, ja bych radsi dala co nejdriv ruce pryc kdyz vidim to jednani
Odpovědět
Profilova fotka
jednani je mi jedno.. me jde o ceny:-((
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to des kdyz mas platit tolik kdyz to jidlo ani tolik nestoji, ale musis pocitat ze te muzou natahnout vsude, takova je doba
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj ale bez rozpoctu ani ránu...:-/ potrebu vedet kolik za co.. to ja musim u vseho
Odpovědět
Profilova fotka
no za tu dobu co jsme shaneli mista, tak pokazdy jsem dostala predbezny rozpocet, ale za jidlo to byla vzdy konecna cena, to je fakt
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem vzdy dostala rozpocet..proto nechapu tohle jednání
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja bych se bala ze me 14 dni pred svatbou natahne a ja se nebudu moc branit, protoze schanet neco na rychlo je blbost, takze bych tam musela zustat a ona si jen mnula ruce
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, proste bych ji dala asi ultimatum.. bud mi dejte polozkovi rozpocet a nebo jdem jinam.. i kdyby jsme meli jet na tu parcelu:-/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, jak uz jsem psala, ona je tu pro vas ne vy pro ni Alka jsem nasla ty tvoje prstove rukavicky za 259
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja to porad nejak nemuzu pochopit.. co si tim dokazuje ze ma takovejhle system..misto toho aby byla rada ze misto stamgastů tam bude mit mega utratu tak nas proste chce kazdej strhat z kuze, fakt ja je taky nasla za docela malo.. hod mi odkaz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha, ja nasla bily zavoj lemovany modrou stuzkou
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no neke:-)ukáá
Odpovědět
Profilova fotka
http://salonsarka.cz/images/item_img/...
Odpovědět
Profilova fotka
maji i dlouhej. jdu na nej, juchuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! alka: s tou restaurací je to dost divný - já mám raut 620 na osobu (od půl třetí do 11 a je to včetně nealka) a je celkem dost bohatej - v tématu 28.8.2010 mám rozpis. Takže si myslim, že majitel té vaší hospody, je pěknej zloděj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
danuska jj uz to tak asi bude, kdyz odmitaji vydat jakkýkoli rozpocet tak to o nicem vypovida.. ale me to tak strasne stve,,je to tam tak "dokonalý" |-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ten je peknej:-) a ty rukavicky?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou tam taky http://salonsarka.cz/cs/kategorie1047...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsou oni..tyhle jsem nasla taky..:-) ja furt nevim..kdyby aspon nekdo v okoli mel rukavicky abych to zkusila..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jj a v salonech tyhle zrovna moc nemaji abys je zkusila, ja bych se bala tech prstu aby nebyly maly nebo velky
Odpovědět
Profilova fotka
jako mě se to zdá hrozně hodně bez nealka platit 600... já jako chápu, že oni si do té ceny počítají i obsluhu, úklid, pronájem atd. ale stejně... navíc počítej s tím, že to pití tu hostinu hrozně prodraží!!! já bych teda trvala na pevném rozpisu i u nealka pití...
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak mam objednano x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je super, jsem zvedava jak ti pujde:-) danuska no to ja prave vim, jsem pocitala ze bude tak 5tis obed, 9tis raut a tak 24tis piti.. a ne ze bude cca 15tis obed 15tis raut a kde to jsme?? za 15tis raut to by mi tam museli podavat kaviar a krepelci vejce 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
dneska bude asi krusnej den :-( jinak konecne prsiii... a ahojky vsem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Alka, tady to taky vypada ze kazdou chvili sprchne
Odpovědět
Profilova fotka
ja s tim zavojem, hrozne se mi libi ten s kristaly, jenze je za tech 700, coz zase tak velka cena neni v pomeru ze ten zavoj je ve dvojite siri nez klasickej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?