Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa leskly- jedine z organzy ne?
Odpovědět
edith: chapu, ale zase na druhou stranu je fakt, abys potom za nekolik let nevzpominala na svoji svatbu jen jako na to, co pani majitelka pro tebe neudelala... to by bylo smutny... jeste to promysli, prehodit to mesic pred jeste neni tak strasny, horsi by to bylo, kdybyste to museli delat tyden pred :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: vy ve fordu sháníte nějakou asistentku nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebnisaty-romantica.cz/... Alka, koukni na tenhle
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz me se ty kratky nelibi tak tezko muzu radit..ale tenhle vypada celkem dobre.. ty kaminky jsou tam hezký
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: a ze zahraničí se asi bojíš kupovat závoj což?? já teď na to koukala a vejdu se do dvou stovek určitě se závojem... takhle krátkým :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: ona je celkem ochotna, nebo respektive obřad si můžeme nazdobit a udělat kde chceme a na hostinu jí přinesu svojí výzdobu a ona tam nanda taky cokoli, spíš se mi nelíbí ten její kalkulační systém, že nás to vyjde cenově asi hodně,no.... pellu: jj, sháníme, místo mě. Já půjdu do ČB ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith takze uz to vis ze jdes do cb? a co tu budes delat? taky asistentku? jinak dívky ja se loucim..dneska uz zrejme nebudu.. mozna v pauze mezi 6-pul 8 a pak taky ne... takze se mejte...zitra tu urco budu, ale rano musim neco urgentne resit..tak asi az po 8:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka...páčko
Odpovědět
Profilova fotka
alka: pa pa... budu dělat na cetrále naší firmy databázy...
Odpovědět
Profilova fotka
teda databázi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: on neni kratky, je to stredni dylka, ten posledni cancour ma myslim 80 cm Leni: krátký já právě nechci, tak mi posli odkaz ja se rada kouknu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Alka. papa, tak se mej
Odpovědět
ja jsem si taky koupila zavoj z e-bay, vyslo me to taky na tri stovky, mam asi taky tak dlouhy, uz se tesim, az mi prijde domu :-) tak pak muzu poreferovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: a jak dlouhý chceš? ať ti to tam můžu rovnou navolit? po lokty?
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: jj taky koukám na ebay..tenhle by se líbil mně http://cgi.ebay.com/Stunning-New-Stun...
Odpovědět
Profilova fotka
http://cgi.ebay.com/2T-White-Wedding-... tenhle je taky krásnej, přesně dle mého vkusu
Odpovědět
Profilova fotka
leni asi tak nejak, chtela jsem tech 90-70, to by odpovidalo
Odpovědět
Profilova fotka
http://clothing.shop.ebay.com/Wedding... snad ti to bude fungovat mysko
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dik leni, uz koukam Hranata a kdy sis ho objednavala?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu:-) hooolky to bylo super:-) na to budu chodit kazdej den!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo to byl fofr, na cem si byla?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa na tom vibra prkne:-)) ne ted jak je moderni ta vibracni deska, tak jsem si rekla ze to zkusim..docela levný... ale tyjo..to bylo suuuper.. se mi trasla i brada:-) na to budu chodit furt:-) me to uplne uvolnilo:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj a nasla jsem dokonce dve stanoviste kde se to nachází:-) sice cena stejna,ale jakmile doplacam permici co mam sem, tak budu chodit tam..jelikoz tam maj tu vybra desku postavou primo v tom solarku -tak to je super
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeezis marjáá VIBRA ..fuj to jsem fakt prase...
Odpovědět
Profilova fotka
ale nejsi, me to taky obcas ulitne. To je dobry, budes mit 2v1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me to ulitava casto..ale to vetsinou nevidim...ale tohle nechápu proc mi ulitlo..
Odpovědět
Profilova fotka
tak treba ses z ty vibrace jeste natolik vyklepana ze se ti jeste tresou ruce :-D :-D :-D
Odpovědět
mysa: tak my ho objednavali s brachou (paypal totiz nemam) v utery, ted ho kazdy den otravuju, aby mi zcheckoval, kde ten zavoj je. mel by dorazit asi v pondeli, si myslim. psali tam 3-5 dni, ale podle me to nemaji sanci stihnout do zitra to sem dopravit... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?