Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je fajn ze je aspon prijemna:-) takze je tam volno?:-) hooolky ja se snad po... ted vyjel ten muj druhy nejzboznovanejsi vůz (auto) ve specialni edici.. tzv "pro zensky" boze to je naadhera!! to je takova krasa.. ten musim miiiiiiiit!!!! :-D:-D (sice tak za 6let..ale mit ho budu:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj holky Alka: ono s tím uklízením to si najedeš a pak už to tak dlouho netrvá, já mám šest plus jedna..a když je co uklízet, je tu fakt bordel, tak mi to trvá celej den, ale takovej ten běžnej malej úklid tak 4 hodinky is vytřením a vysátím a tak...jako uklizečka si připadám jenom na jaře, když meju asi 25 oken (jako že dílů) Edith: takovýhle jednání s lidma nesnáším, ale chápu, že takhle před svatbou, už to těžko budeš nějak měnit, ale já bych do toho nešla... poslala jsem do háje i ženskou na městským odboru, která se chovala podobně, ohledně obřadního místa mysak: velkou zahradu nedoporučuju, stačí těch 1000m...my máme asi těch pět tisíc a přítel na ní může při sekání trávy nechat ruce
Odpovědět
Profilova fotka
a co to je za auto? jo ale az ke konci cervence :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni, to je fakt malo, zvlast na takovejhle barak, venku bude velkej krytej bazen, terasa na gril, ja tam chci zahradu a pro deti mensi hriste, takze ono tam zas tolik travy nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka vy mate na takovouhle rozlohu klasickou sekacku???? to snad trakturkem ne?:-)jinak uklid jsem mela docela najetej za tech 10let..i stejne toho bylo proste moc..aspon vim ceho se vyvarovat ted pri plánech:-)) jinak je to uplne obycejný auticko, takova priserna krabice, me se vubec nelibilo, rikala jsem mu osklivy kacatko, jak kdybych to vedela.. no a uz tak 3mesice po nem touzim a chci tohle auto mit:-) a oni na tu obyc seriovku dali jen zlato, doplnky, sracicky, vevnitr to je taky takovy sracickoidni, takze takovej kýč..ale na tohle ja presne jsem:-)) jenze pochybuju ze by se to dalo sehnat tady v cr:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: sekačku s pojezdem a širokým záběrem, máme hodne členitej terén, ale traktůrek pořídíme časem...zatím nemáme ani slušný auto...respk. kdyby se sečetla hodnota našich 2 aut, tak to asi vyjde tak na ten zahradní traktůrek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jj tak jestli chcete velkej bazén terasu a gril tak to jo... tak bych to navýšila ale max. na 2000 do většího pozemku bych nešla
Odpovědět
Profilova fotka
jj uvidime no, Tak asi lepsi si nechat poradit od nekoho zkusenyho nez pak nadavt vid :-D no za Prahou mezi Vestcem a Senohraby je jeden pozemek o rozloze 2500, docela klidna lokalita. Tak jeste uvidime no, nejdriv zaridime svatbu, pak svatebku a pak se muzem koukat po nejakych pozemcich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne 2000 naprosto dostacujici i pro takvoy pozadavky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: cheche teď sem se koukla do papírů a máme 3000 plus barák sem si to nějak nadhodnotila :-) my to přijde úplně obrovský...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo Alka, tak ty se v tom vyznas vid. Tak ja teda zacnu koukat po mensich, asi mam velky oci :-D :-D :-D Holky dik ty jo, ja se tady snad ustriham, striham listky do tomboly, mam jich 400 :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jsem myslela, že máš ty trhací šatní =-) ty se nestříhaj ne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenixka ja se ti nedivim.. nasi maji 1300 a i na to ze tam maj obr barak je to porad zahrada jak krava.. ja jsem si inteligentne koupila 1100m2 a tim ze tam dam domecek jak prd tak to bude asi jeste vetsi:-D to jsem ale pako:-D no co..se to neztrati:-D:-D mysa jestli chcete fakt prostor, tak fakt tech 3000 ale vic ani prd.. myslim ze 2000 je naprosta hranice:-D ted to krasne vidim, vlastne tam kde mam já pozemek, tak to je celý svah, a jsou na tom jen 2 parcely o 1100..takze je to to co si predstavujes ty.. ale holka - celý svah!! ono se to nezda...ale je to fakt obrovský:-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni, jj, mam jenze ty pripneme k darkum, tohle jsou losy, na nich mam cislo a cenu Alka, tak vis jak, kdyz vezmu 1000 m2, tak si predstavim pozemek 50x20 a prijde mi to hrozne maly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis a ten barak jestli bude mit cca 20x 12 tak si vem kolik ti zbyde mista okolo:-)) koukej po 2500 a je to vyresený:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: aha tak to jo..my sme to na maturák řešili tak, že těch šatních bloků jsme koupili víc...měli sme asi 300 cen a 1500 lístků, takže to bysme se ustřihali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky jsem se nejak zadrhla v praci.. takze ted uz se zas organizovane nudim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, budu Alka koukat po mensim :-D :-D leni: no v satnim bloku je jich jen 200 coz by stacilo ale spatne by se pak losovaly a nebylo by na nich napsany co to je ( nemyslim doopravdy co tam je ) a stejne bych musela udelat na ty darky, takze ono je to jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak Alka stejne jdes za chvili domu ne, tak je to jedno, to tu chvili vydrzis
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj za hodinu..ale tak do ted to hezky utikalo..ted zas zacnu vymejslet kraviny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka. to ja vymejslim furt :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hezké odpoledne, koukám řešíte nové téma :) my máme pozemek 4000m čtverečních a sekání je vážné děs. ale letos jsme si pořídili nový traktůrek tak to je docela zábava...je fakt že budeme muset ještě do budnoucna hodně upravovat zahradu osázet, udělat nějakou skalku atd...aby toho nebylo tolik na sekání...
Odpovědět
Profilova fotka
market..sekání je sviňa :-D přítel vždycky nadává jak špaček, když prší, že to zas poroste a že bude muset zase sekat.... ale mi sme třeba kus zahrady loni posekali jenom dvakrát- otavu a seno... a bylo to bezva, protože tam stejně nechodíme a rostla tam spousta kytiček lučních, tak to bylo nádherný....letos uděláme taky.. pak to pokosíme normálně kosou, to umím i já, ale kosu máme jenom jednu, tak se střídáme :-) dobrá posilovna na záda a zeštíhlení pasu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ja ted nevim jestli objednat ten zavoj od Exulie nebo od ty romanticy, je tam rozdil 200 korun :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak..jsem dala do alba slusnej nářez:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: to je narez :-D :-D :-D me se libi tyhle rukavice, jsou takovy nobl elegantni. Co myslis, je lepsi matny nebo leskly tyl? nedokazu si to predstavit
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ty jsem vymyslela vcera.. ze nad nima zacinam silne uvazovat...v bílým.. myslim ze by to k tem satum slo..:-):-) no ja bych chtela bílý lesklý saten.. tyl jako na zaávoj? nedokazu si predstavit lesklý...
Odpovědět
ahoj holky edith: to me mrzi s tou Vrazi... jen me napadly dve varianty - kousek za Trhovymi sviny je preci Zumberk, tam maji super penzion hned u te tvrze, moc dobre tam vari a je tam krasna priroda - u nas to padlo, protoze ja jsem svatbu venku nechtela... a nebo my jsem jeste uvazovali o Sindlovych dvorech, tam to teď mají nově udělaný pro svatby, ale mě se to pro nas zdalo moc velky, tak zkus tam, pokud bys jeste chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja prave taky ne, nechci zas vypadat jak prelestena cikanka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: diky moc za typy, ale už to asi tak necháme. Nějak se mi nechce nic organizovat a menit. Jen se povznést a trebas to tam bude pekny ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?