Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to tu budu:-) aspon mam praci na zitra..si to pekne rozlozim:-) to musi pochopit zvlast kdyz mesto je jak spunt a ja dneska porad jen jezdim.. edith ahojky:-) tak stim chlapikem je mi to lito, to mas ted vsude:-( a s tou vrazi jsem ti to psala to samý.. myslela jsem teda ze kdyz vy to máte za humnama ze konecne rekne presnou cenu.. jako me se to taky nelibi..jidlo máme za 200kč tak nevim proc porad mele 600!!! a nevim jak to teda chce spocitat ty osoby.. snad je to na to kolik mas kg jidla ne? ji nemusi zajimat ze tam mas 30lidi, a jestli to takhle bude provozovat tak to snad jeste presunem.. tohle je nenormalni fakt!!! a to v tom neni piti coz?? jinak stim ze si si pripadala jak debil jsme na tom stejne..taky jsem to tu psala ze nas hned po prichodu srovnala do late a ja nevedela která bije.. a s moji dekoraci a hlavne balonkama mela dost problem..coz má teda zatracenou smulu - i kdyby to byla svatba sadistu a masochistu v krojích tak ji to muze bejt sumak, kdyz se tam tolik plati.. tak to jsem zas na váškách
Odpovědět
Profilova fotka
tak ona nam dokonce rekla ze zadnej rozpocet nebude... proste 600,- za den na osobu a 300,- pro ty kdo prijdou vecer... ted jsem to pocitala a nas obed vychazi na 233,- a když to vynásobim 50ti tak je tam rozdíl 3.350,- a to není malo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si snad dela srandu..timhle systemem, by jsme meli obed za 15tis, a raut taky za 15tis.. a to tam nemáme ani kapicku piti...tak to fakt ne.. vidim celou hostinu na cca a MAX 40tis.. a ne jen za jidlo
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja to reknu jednoduse, hospoda ktera vam nevyhovi a nebude souhlasit s tim co chcete vy a bude si delat svoje neni vhodna. Vy mate svatbu, vy jim tam budete strkat prachy, tak oni muzou tak akorat drzet hubu a udelat pro vas prvni posledni, oni jsou tam pro vas, ne vy pro ne, takze kdyz tam chci 500 balonku, silenou vyzdobu atd, tak jim do toho muze byt h....
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jako neustale me zesmesnovala ze mam vyzdobu do "lila" a že mám čokoládky a podobný sračky mlela... vůbec mě nebrala na zřetel a pořád si mluvila na manžu. Já jsem teda dost zklamaná i z jídla, přislo mi nudný menu a neochucený. Kolem sýrový omáčky to jídlo jenom prošlo :-( :-( je to 600,- bez pití. Hodně mě to včera mrzelo,ale já už s tim nemůžu nic udělat. Máme oznámení, matriku zaplacenou a svatbu za 29 dní... asi zaplatíme jako bysme byli v nějaký krásný restauraci v ČB,ale s tím už asi fakt nic nenadělám. Je mi líto našich... asi jsme si měli tyhle věci upřesnit hned.
Odpovědět
Profilova fotka
edith to neni rozdil 3tis ale skoro 19 tis!!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: neee, to jsem počítala jen oběd.. tzn. 300,- na osobu říká ona a já to spočítala na 233,- na osobu
Odpovědět
Profilova fotka
edith, tak proto ja ji nahanela ted.. a je mi to stejne prd platný jak to vidim..chjo, to je fakt na pytel.. tohle..:.-/ snad budem muset jeste hledat restauraci.. a tma je to tak dokonalý:-// a nebo tam udelat jen obed, a presunout se pak jinam:-/jenze jak by dopadla ta vyzdoba vsechno nekam presouvat..:-( chjoo to mam uplne zkazenej den..ale na ty jeji podminky pristoupit nehodlam.. jako kde to jsme - ze nedá rozpocet =-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith jo takhle ja myslela ze 600na obed...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme obed bez predrkmu a jeste docela levný hlavni jidlo..tak nevim proc by si za menu mela davat 300 ..i kdyz tech 300 uz neni tak strasných.. ale tech 600 me fakt tankuje..- ji proste nahlasim min lidi a je to..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nechapu ze nam nespocita co jsme si nadiktovali a nerekne castku.. .vzdyt to se prece nedela nejaky pausaly? to je normalni okradani??? To je fakt v prdeli....
Odpovědět
Profilova fotka
edith a ona vam rekla 300za obed? to uz by bylo o nicem jiným... a jak si mam teda hlidat gramaz rautu? to si proste udelaji jak chtej oni?? reknes 30lidi a oni si to udelaj podle sebe co si mysli ze 30lidi sni??? nebo jak to nechápu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja to taky nechapu, pritom ona se me ani nezeptala kolik lidi bude na vecer, ani mi nerekla tak mi to upresnete... jak ona pozna kolik jich tam prislo? nejvetsi vrchol je ze mi nezajajisti ani ubrousky, to sem cumela jak z jara...
Odpovědět
Profilova fotka
edith pockej- bude stát u vchodu a rozdavat listecky a za kazdyho ti to pekne nauctuje.. no ja jsem fakt v soku..si snad fakt zacnem hledat jinde.. nebo já nevim..tohle s emi nelibilo uz predtim.. to ze rekla ze to upresnime jsem myslela ze rekne za minirizecky mate 2tis.. za tohle tolik.. a ne- meli jste tu 100 lidi tak mi dejte 30knedliku a cau... coo?? me se ptala, a ze je schopna i vyzdobu, a ja ji rekla ze nechci, ze mam svoje, a ona ze klidne i ubrousky v barve a ja ji rikam, ty uz mam taky nakoupený svoje... tak to docela koukala.. no jako po navsteve jsem taky byla hotova..
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsme furt uplne v soku... to je hruza.. uplne oparená.. edith a vy to tam teda fakt necháte? neudelate si tam treba jen obrad, a obed a pak prejet nekam pryc?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no zrovna zacinam koketovat s tim ze to udelame uplne nekde jinde.... uprimne receno uz je mi jedno kde bude obrad, klidne na urade,ale proste chci mit slusnou restaruaci ve ktery budu ja panem a oni budou radi ze tam jdu.
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak ted uz zas zhavim telefony kde by to slo jinde, a kolegove to slyseli..zeptali se me.. a prej at to udelam na tom svým pozemku..a docela me nahlodaly.. prej at koupim jen toytoyky(pronajmu) a udelame to tam.. uz jsem ze vsech tech starosti tak otravená ze mi to prijde jako fajn napad...i kdyz..má to velký mezery.. no psala jsem to manzovi.. ten je taky otravenej, tak to prej dneska proberem doma..tak jsem zvedava kam se doberem:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, ale vůbec nemám čas sem teď chodit.. copak to čtu, edithn něco se děje ohledně restaurace? to mě mrzí!!!! Já jedu 27.5. zaplatit zámeček a podepsat smlouvu a na zkoušku účesu, tak se na to zvědavá, doufám,že se mi to bude líbit....
Odpovědět
Profilova fotka
a vite co jeste? má tam pár luzek a za osobnu na noc si uctuje 350,- coz je v poradku, ale kdyby tam chtel nekdo prestap trebas na karimatce, jelikoz uz neni misto na posteli,tak plati taky 350,- coz je priserny ...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja se uplne bojim to manzovi rict ze chci zase zmenu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Edithn: tyo nechápu jak si můžou ty majitelé restaurací dovolit být takhle nepříjemní!!! A přeju ať se to v práci vyřeší!!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: neříkej že shnáníš něco jiného??? pellu: ja jdu 20.5. na účes,tak jsem taky zvědavá ;-) holky to je fakt hrozná situace, já už chci aby byla ta svatba za náma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ty prace se nebojim, spis me ted desi ta svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
edith ja mu nerekla ze chci zmenu.. ja mu rekla ze porad trva na tom co nam nadhodila poprve(coz se mu taky nelibilo) a sam rekl ze to proberem doma, takze i jemu to vadi... takze to neni jen z mý hlavy..ale ano, uvazujem o zmene, preci i kdyz je to tam krasny, a vari tam luxusne (aspon nam to teda chutnalo) tak se preci nenechame oskubat, zvlast kdyz na to evidentne nemáme...
Odpovědět
Profilova fotka
tak holkyy!! a uz nikam nejdu..uz jsem ulitana jako cune
Odpovědět
Profilova fotka
me proste vadi to jeji jednani, jinak je vse ok...
Odpovědět
Profilova fotka
tak nad jednáním bych se povznesla..me teda dost vadi ten rozpocet a ty "odhady"cen.. to teda vadi me, ji bych si vubec nevsimala, at si mele co chce:-))) zas tak mi nevadila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde jste kdyz uz jsem tu jáá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu porad, jen vas ctu
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aháá:-) a jen ctes nebo zas neco tvoris?:.-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?