Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
uff to byla drina
Odpovědět
Profilova fotka
ale osobne bych ti doporucila nejakou takovouhle sadu..ta by s emi libila k tomu nejvic http://www.svatebni-raj.cz/cz-detail-...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebni-raj.cz/?sekce=ful... ti hodim celej odkaz at s emuzes kochat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdepak si?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tady :-D teeeeda, to je odkazů. všechno je hezky,ale uplně to není můj styl... projdu si ještě ty stránky,ale je fakt že tohle bych raději asi viděla naživo. Zítra jdu do Mercury, tak se tam poohlídnu. Co budeš mít ty na krku?
Odpovědět
Profilova fotka
nic:-) me na krku neslusi ani retizky ani nahrdelniky..proste mi to opet nejde..takze krk mam holi.. mam jen "obri" nausnice a budu mit ten zavoj s mini korunkou nebo celenkou proste co vyberu..myslim ze to je dostacujici:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: me se nahodou libi ty nevesty jak nemaji na krku nic,ale sama bych se asi necitila moc dobre - tak malo nazdobene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith me by se to zase libilo, ale fakt mi to nesedi, a k tem satum to taky nesedí:-/ jak mam tlustej a vrascitej krk(kuli stitny) tak je to proste nehezký...:-) ale skoda..mam doma hafo nahrdelniku.. nenosim snad zadny.. vypadam jak s bryndákem... tak jsem si kouila celenku za 49kč, jednu tyrkysovou, a jednu stribrnou, aspon vyzkousim která je lepsi, kterou barvu a jeslti to k tem ucesum pujde- takovy zkusební budou..tak super.. to mam radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D radosti si musíme dělat vid? pošli odkaz jakou? ja jdu 20.5. na uces,tak jsem zvedava co vymyslime
Odpovědět
Profilova fotka
edith uplne obycejna celenka jen je jedna stribrna a jedna tyrkysová, takovy ty tenoulinky co se prodavaji treba v prioru.. takze nic extra- budou jen na zkouseni co a jak, a v lete treba k mori..:-) korunku jsem jeste nevybrala:-) ja jdu 25.5. ale zrovna dneska jsem resila s kamoskou ze nevim jak to chce kadernice stihnout.. mam jich vybraných 5.. opravdu tech 5 chci vyzkouset.. ale teda nevim kdy kdyz jdu na prvni zkousku az 25.5. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item1030821765_kr... Alka co říkáš těmhle? ty by se k tomu mohli hodit, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou krasný:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky smejdim na aurku..:-) a neni to hranatý moc brutalní? me ty saty prijdou takovy "kulatý" tak bych mozna neco do kulata... ale tyhle jsou muj vkus.. mam na sobe hodne podobny zrovna dneska:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, hlavne hledame hranaty protoze ty kaminky v tom obojku jsou hranaty... hele a co tyhle: http://www.aukro.cz/item1036896852_lu...
Odpovědět
Profilova fotka
kam si se zatoulala? tak a sem tu zase sama... uz aby byli 3hod x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty prvni hranaty neee... ted jsem si všimla ze maji 3cm to bych byla jak od kolotoče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith:-D tak to je opravdu vela:-D:-D to jsem mela takovy vcera.. mela jsem "podobny" tem co budu mit(ty jsem si nechtela"osoupat") a ty meli kamen asi 2cm, a kazdej na me cumel jak na vola, a taky kazdej prej, jezis ty jeji nausnice:-D:-D byly teda festovne vyrazný :-)) ale zas jsem videla ze k satum to slo perfektne.. ale 3cm je fakt dost:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne... myslim ze ty saty jsou uz zdobeny hodne samy o sobe, ale zase chci mit nausnice a chci mit nejaky ktery se mi libi... moc nemusim ty klasicky svatebni ozdoby co ty druhý? libi se ti? asi si je objednám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
druhých sjem si ani nevsimla.. momenti.. no ty sjou uuuuzasnýý!! ale srdicko? nebude to divny? ja jsem na ty srdicka trosku alergicka :-N ale zas by to mohlo jit k tomu obojku.. i kdyz ten k tem satum.. nevim.. ty saty jsou tak romantický eterický..:-) to by chtelo si to vsechno vzit na zkousku a tam by se videlo..spis byhc k temhle satum videla perlicky na silikonu a neco v tomhle nezným lehkym stylu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ja mam zas radsot:-) asi jsem konecne nasla firmu na ten nas barak:-) jupajda:-) ted si jen najit praci a nebo zridit podminky manzelovi.. to je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky? kdepak jste?
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem na obědě.... taky jsem si zprvu říkala jestli to srdíčko není divní, ale v těchle naušnicích se mi docela líbí a na svatbu hodí... no tak já ještě uvidim. alka: konečně,co? uz mas kalkulaci?
Odpovědět
Profilova fotka
jj je hezky:-) jen aby to k tem satum slo:-) edith nemam, ale mam hrubý odhad, coz jsem tak nejak cekala, takze si za 14dni sednem, ja reknu co tam bude, a on podle toho udela presnou kalkulaci aby jsme s enejak nesekli..takze super:-) zrovna si tu na netu hledam dvere, a dlazdicky a ták..takze sem max happy:-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj dveře mám vybraný u Sapeli v tý akci za 2.990,- komplet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith jj taky je mam vybraný u sapeli -asi tak 5let:-D:-D myslim ze stoji 5tis.. to neni tak hrozny, kdyz v tom dome je vseho vsudy asi 4-5dverí:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ja jsem mela taky vybrany u Sapeli za 5.000,- ale kdyz si k tomu clovek pricte oblozky a kliku, tak je castka uplne nekde jinde. Takze ackoli mame dvoje dver,e, hledame nejlevnejsi a trosku vzhledove prijatelnou variantu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak zrovna na dverich docela lpim:-)myslim ze tohle je taky kopmlet..nebo aspon s futrama jediny co tam neni je vlozka.. mam takej pocit.. ale to bych s emusela zas podivat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ja chci urcite taky pekny dvere... docela mi prijdou ty v akci Standart pěkný, ale je fakt že to chce vidět naživo...
Odpovědět
Profilova fotka
edith na zivo jsem si prave vybrala ty "nase" .. jsou fakt luxus:-) jéé ja uz se tak tesim.. tak to vypada ze jestli vsechno klapne podle plánu(uz jsem fakt jak ten z basniku) tak v cervnu pristiho roku bydlime...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D je to hezký něco budovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?