Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaa, je to je hezkyyyyyyyy, se tu tetelim
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak holky..jdu ty saty zase sundat a pak je uvidite az v akci...
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka, takhle by se moc okoukali a nebylo ba to ono :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se na ty moje šaty v albu koukám každej den :-D :-D už se na ně fakt těším. Dneska jdeme na tu matriku a na Vráž
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj jedny jsem si rikal aze tam enchám at se muzu kochat ja sama..ale asi pujdou oboje:-D stejne- je to za chvili tak to uz s enepo
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky porad koukam na ty svoje v albu a i na ostatni co mam vyfoceny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja na ne koukam porad doma, a v labu co mam spesl doma kde mam asi tak 300fotek tech satu:-D:-D takze tady to bude zas utajeno..stejne ten návrh tam je..tak to pro predstavu staci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky premyslim ze ty svoje asi smazu, jak to tak vypada, tak budou asi jiny. V Kleinodu tyhle nemaji, uz jsem se ptala
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jdes do tech levante?:-) ja myslim ze by ti tenhle styl mohl sluset:-) a hodne ty saty zestihlujou tak to by bylo taky super
Odpovědět
Profilova fotka
no chtela bych je, jenze toho se fakt bojim aby mi sedly, abych v nich nevypadala jak becka. Mozna bolerko mit nebudu, koupim si bohaty a delsi zavoj, takze ramena me to prikryje. Je to fakt ze mysulka me zna a hrat si na neco co nejsem pred ostatnima je taky na prd, takze budu mit rukavicky
Odpovědět
Profilova fotka
jááá chciiiiiiii taky zááááávoooooj!!!!!:-D:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vzdyt ho mas ne :-D :-D :-D Edithn hezky, jak velky oznamko mate?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mesic pred svatbou davate, to je hezky, to vam utece jak voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ale to je jen takovej "ksilt" ja chci ten dlouuuuhej..kraaasnej.. me proste prijde ze jakmile nema nevesta závoj tak to neni nevesta...jenze me proste neslusi:-/////////
Odpovědět
Profilova fotka
alka me taky neslusi kazdej, kdyz ho objednam, bude risk ze mi nesedne, jeden mam vyhlidnutej, ona ma taky zlaty a kudrnaty vlasy, tak by mi mel sednout
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: moc díky.... myslím že je to 17cm na 11cm (zhruba) Už jsem byla nervozni, ze ho jeste nemame.
Odpovědět
Profilova fotka
no me neslusi vubec zadnej..ale hrozne se mi libi takovej ten dlouhej.. ten je uzasnej
Odpovědět
Profilova fotka
ty dlouhy se mi nelibej, to si muzu doma rovnou ustrihnout zaclonu a vyjde to na stejno :-D :-D :-D jj, to tak nejak budeme mit taky ty rozmery
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja okolo 10 zmizim, jdu zaplatit internet a nakoupit, tak po dvanacty tu budu zpatky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak oni ty dlouhy taky nejdou ke kazdym satum:-) a ne na kazdou hlavu- bohuzel:-D:-D me se zase nelibi kratky:-D:-D mysa chjo to je blbý:-/ edith jinak krasny oznamko i fotky.. to si rikala ze vas foti bracha nebo tatka ne? tak to si tu mozna jeste udelaji jmeno..ptz ty fotky jsou super!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nechci kratky, ja chci takovej ten stredni, okolo 90 cm. Ale no tak, jeste tu jsem a nebudu ttu dve hodky, to utece neboj
Odpovědět
Profilova fotka
ten je taky hezkej:-) neuteceeeee
Odpovědět
Profilova fotka
ala utece !!!! :-D :-D :-D jj, me se taky ty kratky nelibi, to nemusim mit vubec zadnej. Ty kratky se hodi pridelat do ucesu jen jako ozdobu, ja ho chci klasicky aby se dal i pretahnout pres hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jo to jsem taky videla..to je taky docela hezky..:-) takovy "po staru":-) no tak utece no.. budu hledat korunky:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo práci :-N i kdyz pochybuju ze kazdej den tam bude tolik nových nabidek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak muzes projet plno serveru ohledne prace, mas jich pozehnane. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to prave projizdim denne, a ono se tam za ten den toho novýho moc nevyskytuje:-/ uz jsem tak zmatená ze uz ani nevim kam jsem vsude psala, a kde me i odmitli..tak to je hodne o "hubu" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo ja ted vybiram zavoj, asi si ho objednam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju Alka... jj, fotil to taťka s bráchou. já tu občas budu, tak tu nebudeš sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak sup sup:-) edith tak to musis zvysit intenzitu:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?