Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nn nehodila. Jen jsem dlouho premyslela az sem na to prisla a pak se mi to potvrdilo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no vidis jak si sikovna:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, tak se koukni sem http://www.nixe.cz/?pr=katalog_sez&sk...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no je to vopruz každopádně mysak: furt lepší než já.ale aspoň sem včera udělala nějaký ty dekorace, co mi roztrhala kočička..jinak nemám vůůůbec nic
Odpovědět
Profilova fotka
leni ja taky nemam skoro nic, nebo spise to co mam, tak mi prijde ze to mam rozdelany nez dodelany. A furt musim premyslet co mi chybi
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí to je perfektni, a je to ta barva:-) akorat neni skladem:-/ snad ji rychle dostanou
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, ja myslim ze jo, tak se jich zkus zeptat. Sidlo maji ve Strakonicich tak se muzes i domluvit zda by sis to mohla osobne vyzvednout
Odpovědět
Profilova fotka
tak maji u toho docasne, tak ji urcite jeste mit budou, jinak by u toho byl jinej smajlik
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn pekne si to necham poslat..se to nepo.. no kazdopadne to nemaj skladem tak jsem to objednala a napsala jsem ze je potrebuju do konce kvetna nejdyl zactek cervna.. doufam ze nepouzijou tu jejich vetu. pokud neni skladem a objednate tak vam posleme jina zbozi ale podobné, to bych jim to hodila na hlavu, jelikoz tam pak maji zase namornickou a tu svetle modrou vyblitou..
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste zmizeli?
Odpovědět
Profilova fotka
úúúklid fujky
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-) a kdy tak budes mit hotovo? abych ja uz nesla na satyyyy- ja se tak tesim holky.. doufam ze tam nikdo nebude a budou se mi venovat, jak jsou to cizi saty tak me sice pravem ale je to neprijemny- dost odbývaj.. a doufam ze tam bude ta drobna pani..ta ruska je totalne neprijemna
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
asi jdu jist.. uz to dyl nevydrzim.. mi tu kruci bricho jak prasteny
Odpovědět
Profilova fotka
tak organza je zrusena.. jelikoz ji dostanou az koncem cervna spis cervence.. to uz je celekm pozde.. i nákladove by se mi to nehodilo.. nj co se dá delat
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ještě mi to bude trvat, je to tady takový spletitý...:-D jo mimochodem, nedala bys mi kontakt na ty tvoje známí, co maj ty párty stany? teda jestli to nestojí patnáct tisíc...tolik za to fakt dávat nebudu...to byla nabíka od mejch známejch ble fuj
Odpovědět
Profilova fotka
a to si rikaj znami jo? to je dobra cena :-D :-D :-D jen jsem sla trochu poklidit. jsem od rana zase nic neudelala. teda kdyz nepocitam pripravy na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: hustý co?? je to teda velkej stan 30x10 , oni by to i přijeli postavit, ale to je skoro půlka rozpočtu, co mám an celou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
no to je teda husty. Misto aby ti trochu pomohli, tak ti napari takovou cenu
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: no, sem z toho teď docela mimo...protože už sem s tím docela počítala a myslela sem si jak, to bude v pohodě, že nemusím nic schánět ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jupíí vydražila jsem šatičky pro družičku na aukru za 620 i s poštovným...to docela jde ne? tak aspoň nějaká pozitivní zpráva
Odpovědět
Profilova fotka
njn, ono to tak vetsinou byva, kdyz clovek s necim pocita, ze to pak nevyjde nebo vjde, ale s jinou predstavou tak to je super, jj to je dobra cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tady si pocitaji 150kč za m2..takze podle toho jak vlekej chces :-/ ty saticky jsou teda docela dryhý,ale jsou krásný, takze super:.-) jinak ta cena stanu je jeste celkem dobra.. ja to mela mit ve stanu celé, nasla jsem asi 6firem a cenove byly nekde od 25 tis - 70tis... takze 15je docela sranda :-N a myslim ze tady te to vyjde asi stejne:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no tak to je teda dobrý..sakra..rozhodila jsem nějaký sítě a našla jsem tohle: 72 m2 vnitřní plochy cena 3 500 Kč/den. kapacitu píšou sto lidí. nás ani tolik nebude, ale je lepší mít větší stan abysme se mohiy hejbat, každopádně v ceně není doprava a montáž...ale to se á lehko zjistit kolik to stojí...to už mi přijde přijatelnější než 15 000
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka podle toho odkud jsou..jeslti liberec nebo ostrava... :-N taky aby ten stan neco vydrzel.. prijde vitr, a mas stan v prdeli.. to taky znam takovyhle altanky potáhlý latkou..:-D:_D no nechci te strasit..
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky a uz jsem zase dost nervozni.. ted tam ma album holcina co to ma za 2dny.. me je uplne spatne!!! uplne me to popadlo zas kdybych to byla já.. no ja jsem fakt mentál..jsem zvedava co budu delat az to budu mit za tyden...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ne je to u volyně tohle je v popisku stanu, já tomu nerozumím, to ybch s emusela zeptat přímo jich 72 m2 vnitřní plochy • Plachta - 500 g/m2 • Spodní část vyztužena rámem • Hmotnost 300 kg
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj presne, taky jsem na to koukala a úplně mi bylo zle... a hned sem myslela na to co musim ještě zařídit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka sice jsem stavar ale taky tomu nerozumim jeslti ten stan je bitelnej (kurnik jaky i/y) a jak tam hlavne bude drzet plachta..ale coz, preci bude hezky ne?:-D:-D edith no ale ty to mas taky za chvili!! to uz by mi bylo taky zle.. jeeezis uz me zase svedi zuby.. no to je nejhorsi stav:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: právě bude hezky, ale když stan nepostavíme, tak bude hnusně a bude chcát a lejt a padat kroupy a co já vím
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jako docela už taky začínám být nervózní. Nevim jakej budu mít na hlavě účes a ke kosmetičce plánuju zajít až šest dní před svatbou :-D trošku stres no... a hlavně bych asi už měla začít trošku něco dělat se sebou - 2 kila dolů a začít chodit do solárka. Měsíc před stačí co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?