Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka juj, no tak ja jim to oznamila jako hotovou vec..zajimavy ze vsem se to libilo..no ale pak z tohodle napadu seslo.. jelikoz nejsou money. tka s eme ted ptaji kdy dostanou ty saty:D tak jsem je musela nerada degradovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja chtela taky dospeli druzicky, ale je to organizacne a financne narocne,tak jsme z toho upustila alka: presne lenixka: vsude stojí 10 metrů kolem 105,- + poštovný
Odpovědět
Profilova fotka
alka, edith: mně na družičky přispějou rodiče 8-) ale šatky co sem vybrala, stojí 300 takže to se dá, ale uvidím, nejdřív objednám jeden kousek a podle toho jak budou vypdat ve skutečnosti se rozhodnu... možná družičky zruším, moc mě včera nebavily ty kecy o tom, že se jí nelíbí, bejt v "úboru"..
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kočičky mi roztrhaly všechny dekorace, co sem měla připravený už..takže když sem to šla ukázat budoucí švagrový, tak sem jenom tahala cáry papíru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to je na tobe..a treba je nerus.. jen jí zrus:-D:-D no ja taky chtela takovy ty od "vietnamcu" ale to mi fakt neslo po chuti..takze to ne,e ... takze enbudou..se nezblaznim..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mám sto chutí jí zrušit.. :-D jj tyhle sou taky vietnamský, ale už sem pdobný objednávala a nosím je úplně běžně a všichni je chválí, takže uvidím...objednám vzorek a kdyžtak je zruším...když mlžu mít úplně mini mini družičku
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka me se od nich nejaky taky libi, takze to vubec neodsuzuju:-) na mini druzicky ja nejsem..ani nechci deti na svatbe.. misto toho budu mit psy.. vcera jsme se dohodli ze tma budou dokonce 4..tak to bude asi pekny coro
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to sou synovci (3 a 5) a neteř (2) jinak tam nebudou žádný další děti... Kluci se zabavěj, protože to máme u nás na baráčku, takže, je mamka převlíkne do tepláků a vyrazej do přírody a malá bude pořád s mamkou...myslím, že tam ani nebudou nějak extrémně dlouho...já zas pro změnu nechci psy, protože máme sedmdesát lidí a to je už pro každýho psa fakt moc
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: my taky budeme mít dvě malé družičky. Holky už se nemůžou dočkat
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka no ja bych je taky radsi nechala jinde.. ale kde.. a kdo by je pohlidal? preci jen, vsichni co znam budou na svatbe... a celý den a noc psy doma nenechám:-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
alka: my mame v manžovo rodině taky tehnle problém. Psi budou doma a babička s dědou tam v průběhu dne jednou zajedou...
Odpovědět
Profilova fotka
edith, no prave.. to by se museli oddelit a to bych nechtela.. nakonec vcera tchyne rekla ze je bude celou svatbu hlidat..pro ni jsou psi neco jako deti.. takze nevim, zas jsem ji rikala ze si to neuzije.. no fakt je to problem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith: tahle si pamatuje co dělala tak před pěti minutama...je ještě fakt mini...klukům je to samozřejmě úúúplně ukradený :-) alka: no my budeme mít pejska doma možná bude i přímo na obřadu, jí udělám nějakej zavojíček :-D, takže přímo na oslavě, ale asi jí zavřu vevnitř, nebo strčím k sousedům na zahradu.. a ostatní ať si to nějak zařídí, bude tam hudau, bude se tancovat a sedmdesát lidí je mega moc...
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky máme priblizne tu 70 -sama nevim kolik máme, ty nase pocty se tak casto meni az je to hrozny.. vcera manza rikal ze jeho rodina(teta s rodinou-jeho jediny pribuzný) tak ze nam reknou tyden pred, a ze si asi naplanuji na ten termin dovcu do chorvatska.. to jsem malem upadla.. nereknu na bahami, seychely.. atd..neco co se nedá odvolat.. co uz je rok zaplacený..ale ze tohle ví, a reknou to tak.. no .. asi radsi no coment.. je to na nich..kdyz tam nebudou.. me to vadit nebude.. manzovi asi jo, ale co se da delat.. a kdyz to reknu jo hnusne: tak aspon usetrime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: dobrý příbuzný...vím, že moje blízká rodina tam bude určitě (mamka, babičky) no a s tím zbytkem se tak často nevidíma abych řekla pravdu, tka je zvu jenom ze slušnosti a některý nezvu vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!!My budeme mít na svatbě našeho brouka- bude mu rok a půl, ale celý den tam bude známá co ho bude mít na starost, i s ním večer pojede k nám domů a uloží ho....jinak žádný pejsky tam mít nebudeme..
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka no prave ze oni jsou hrozne moc v pohode, tak jsem netusila co to ma znamenat.. asi nemusi oficiality a treba je ani "nezajimame" tak bych to potom chapala ze se jim tam nechce.. ale tenhle styl vymluvy je mazec- no ona to neni vymluva oni pry vzdy v tenhle termin jezdi.. lenixka tak to jsme na tom stejne.. taky tam bude(obed) jen maminy, tatkove, babicky, sourozenci a svedkove.. a od 5ti jsou vsichni pribuzny(ty tety(moje) atd) kamaradi atd, a ty zvu taky jen ze slusnosti.. uz takhle s ejim to nelibi ze jdou od 5ti.. mam fakt chut vzdy rict.. kdyz se vam to nelibi od 5ti nemusite chodit vubec..aspon vic zbyde...:-D:-D:-Dale takhle oprskla na svoji rodinu(u vzdalenou) nejsem.. to zas tolik odvahy nemam:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ahoj :-) my budeme mít 2 letou družičku a postará s eo ní její maminka, takže to neřeším vůůbec :-) alka:no, já doufám, že pochopí, že když se za celej rok nevidíme...s některýma se nevídám vůbec, jinde sou zase horší vztahy, tak nemůžou při rozumný mysli očekávat, že je pozvu an svatbu...problém je ovšem z rozumnou myslí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: no tak to je jasný že to neřešíš, taky co bys na tom řešila, když tam bude mít rodiče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka u nas prave moc rozumny nejsou..proto se tak casto nevidame:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: no jo viď :-D :-D alka: my se nevídáme, protože nemáme moc potřebu se vídat :-D jim vysvětlím, že jenom blízká rodina a bude...což taky bude jenom blízká rodina :-D akorát kamarádů tam bude asi padesát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase tu, ale okolo treti vypadnu, tohle litani me nebavi, zvlast kdyz venku prsi a ja nerada nosim destnik
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka jj to uz jsem jim taky vysvetlila..je fakt ze krome ty primý rodiny, mam rozdany jen 3 oznamka, a to jedno prave ty rodine..a zrovna tomu nejhorsimu cloveku, a super.. mam to za sebou ted ty ostatni...
Odpovědět
Profilova fotka
alka:no já právě oznámka ještě nemám, ale už je čas začít na nich pracovat, abych na ně nemusela psát v minulým čase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D:-D:-D no to teda:-D ja si rikam casu dost, casu dost..ale.. uz 3mesice.. uz by se to pomalu hodilo..ale nejak se mi do toho enchce:-D:-D no ted se musim smát.. moji kamosi jsou fakt prdlý.. prej ze z obradu pujdou na hostinu pesky... to je 15km, prímo lesama.. no to je chci videt.. ty jsou prdlý.. jim musim zaridit nejakej odvoz..toto...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no já to mám ještě zkomplikovaný tím, jak sem nešikovná...takže si musím na ty oznámka sehnat otroky :-D no nám asi určitě nějaký lidi přijdou pěšky :-) to si daj, je to pořád do kopce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D tak to budou asi taky pekne vypadat.. jsem jim naslibovala ridice a jako "omluvu" (ptz to je moje banda milovana) jednu lahev na 3hodiny..:-d:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj zpocený až na pr :-) zrovna si organizuju stan na zahradu :-) to je taky dobrá komedie..moje maminka se totiž hrozně bojí, jak to budeme mít venku, že bude lidem zima atd ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka a chces zaridit stan?ja mam jednoho klucinu který má ty party stany za dobrý ceny:-) jj presne..a ja budu z nich nejspocenejsi, to je jedina nevyhoda- ty saty absolutne nedýchaj.. takze uz kdyz se na me upravovali, tak mi tekl curek po zadech a po prdeli a to bylo cca 18°?... ja se jen modlim at je dokonalý pocasi jako treba dnes.. sileny mraky.. teplo.. ale neprset.. to milujem...
Odpovědět
Profilova fotka
alka:zjistím, za kolik by tohle bylo, ale sou to taky známí, tak snad nás nesedřou z kůže :-) stan vypadl odolně, viděla jsem nějaký fotky, ze svatby, kd yjim celej den pršelo....a vypadali všichni spokojeně :-) šatičky snad budou dejchat ty moje aspoň trošku, ale mi jak to budeme mít v září, tak už snad nebude takový vedro, jak v srpnu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?