Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no, bude to teď takovy hustší, ještě si vlastně musím udělat véčko na auto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith no tak ty kosmeticky a kadernice jsou hned ..ale ten zbytek..treba ta matrika..to bych asi nespala, mit tohle nezarizeny:-d:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim, ja kdz si taky zkousela ty saty, tak bych nejradsi s nimi zdrhla a furt je mela na sobe, je to takovej zvlastni krasnej pocit :-) To jo teda, to ma edithn toho jeste fakt hodne. Ja se snazim tyhle blbustky mit co nejdriv a pak uz jen budu vyrizovat ty vetsi zalezitosti jako je fotograf a tak dale
Odpovědět
Profilova fotka
no my ted na kvetetn vlastne nemame zadnou polozku..tak se asi vetrem dj a zaplatime mu to..at je dalsi polozka dole..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kdyz na to mate usetreno, tak je to nejlepsi se zbavit dalsi polozky, aspon to tak ubyva a nebude toho mit pak hodne a bude mit klidnejsi svedomi ze uz zase neco mate z krku
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak nam relativne hcybi zaplatit "jen" hostinu, foto, dj, kytky, a dort... to je vse..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D na matriku a do restaurace jdeme ve středu, takže to budu mít tento týden vyřízené. jo a posunula jsem si ty řasy že si je nechám nandat až před svatbou, chtěla jsem v pátek večer aby mě neviděl ani manža, ale ona má zrovna dovolenou, takže k ní jdu v úterý...
Odpovědět
Profilova fotka
holky vidíte ještě se musíme potkat s kapelou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
edith jeste jste se nepotkali?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, pán to nechává na konec května... tak mě to nevadí, snad to bude rychlovka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky musim udelat seznam..ten co jsme pracne delala, tak ten se zahadne vyparil..asi mi ho sezral pesan.. tak musim znova:-D
Odpovědět
Profilova fotka
seznam co ti ještě chybí?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ja udelala hudbu na hostinu vcera co bude hrat, jinak pak at si hraje co uzna za vhodny. Krome novomanzelskeho tance
Odpovědět
Profilova fotka
ja to asi resit nebudu vubec... necham to na jejich vkusu, jen mu reknu at zahraje nejakou dechovku ( to by mi manžovo tatka neodpustil, kdyby nebyla) neco na vyřáděni a ploužáky. Jinak je mi to šumák, hlavně si myslim že když bude chtít někdo něco zahrát,tak si řekne a asi nebude problém.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevíte jestli koupim v Prioru vlizelín?
Odpovědět
Profilova fotka
edith urcite ne.. tyl jop ale vlizelin tam nemaj.. max bilej co slouzi jako vkladka jakoby vlozka..
Odpovědět
Profilova fotka
a nevíte kde koupim vlizelín? nechce se mi přes internet zase platit poštovný... v pátek jsem si objednala k plovacím svíčkám takový ty vodový kuličky, tak uvidíme jestli nebudou k tomu moc veliký, kdyžtak to někdy použiju doma do vázy.
Odpovědět
Profilova fotka
edith jo tak jinde nez na netu jsem ho nepotkala..a na co ho potrebujes?
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: kolik si dala za ty plovouci svicky? meli v ikee vice barev?
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim kde, ted jsem nasla strakonicky obchod nixe, maji to tam docela levny, organzu za 115 a asi 4 odstiny modre
Odpovědět
Profilova fotka
alka: chtěla jsem ho dát na svatební stůl. mysa: podle mě měli jenom bílý a stáli myslim 69,- /24kusů
Odpovědět
Profilova fotka
Edith: to neva, ja se bala aby nemeli treba bezovy nebo tak, bila mi nevadi, muzu to dat na neco modryho, to je super cena, to nejsou ani tri koruny na jednu svicku x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: oni nejsou takovy ty uplně čistě bílý ale trošku zažloutlý,ale myslím že to u svíček zrovna nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, jsem najela na jejich stranku, bych hned hazela do koiku a nakupovala, maji to hrozne levny. Skoda ze nemaji eshop
Odpovědět
Profilova fotka
na stul? aha.. uz je tady:-/:-/
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja za chvili zmizim, prijdu tak okolo druhy, pul treti
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tu... carodejnice odesla.. mate me jen pro sebe:-) co tooooo:-) néééé
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to bude docela problém koupit ten vlizelín, to abych ještě nakoupila nějaký serepatičky, protože poštovný je skoro tak drahý jako ten nákup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith, jj to tak prave vetsinou býva,, ja kdyz si reknu ze jsem dala cca 6tis za serepeticky, tak tak 2ku z toho delalo postovný:-/ to pak cloveka donuti nakoupit psychologicky rovnou vetsi nakup.. kdyz uz to postovny platis... tak je to se vsim.. nejhorsi je, kjdyz se ti hodi veci z jiných obchodů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) koukám, že máte na pilno :-) já sem v práci, a mám pohodičky... včera jsem se trocšku chytla s družičkou, která nechce mít stejný šaty jako ostatní družičky...nechápu, ale nakonec sme to naštěstí nějak vyřešily... edith: vlizelín ybch taky chtěla koupit někdo v obchodě a taky netuším kde :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?