Menu Forum

Svatba v jižních Čechách

11. únor 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
Registrovala se 29. října 2007 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 6 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
Registrovala se 29. října 2007 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 6 přátel. Region Český Krumlov.
 holky...tak sem to dopsala...totální blbost, ale hlavně, že je to odevzdaný....sem vyčerpaná...
mimochodem psala jsem si se zimem a nevím co znamená tahle věta "furthermore, please tell me your photo number besides the detailed address" vůbec mi to nedává smysl a to nejsem úplnej lempl na anglinu, tak když budete vědět, tak budu ráda za nějakej rozumnej překlad
díky
8. kvě 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
 asi chteli phone number nez photo number rekla bych...aspon bch rekla,
8. kvě 2010 v 00:16  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
 hest: jj asi to bude telefon, protože jińak mi ta věta nedává moc smysl..díky
8. kvě 2010 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 no ja teda angline vubec nerozumimemoticon

jinak krasne rano divkyemoticon budete tu dneska nekdo? a kde máme mysuu?emoticon
8. kvě 2010 v 10:18  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
 leni: jestli si dopisujes s nejakym asijskym vyrobcem, tak je to mozne, protoze jsem koukala na ebayi na nejake svatebni saticky a nekdy ty komentare jsou takove zvlastni, maji tam casto podobne slovo tkaze presne jako to mas ted ty-)
8. kvě 2010 v 11:10  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak já mam od "slunicka" spálená zada-to je docela sranda. tak jdu delat stuhy.. tak asi az vecer - jestli tu nekdo budeemoticon
8. kvě 2010 ve 13:29  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadan.07
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
dadan.07
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 119 příspěvků. Region České Budějovice.
 lenixka:
jj, asi překlepl, mělo tam být phone numeber.

já bych to přeložila takhle:
Prosím , dále mi kromě Vaší poštovní adresy napište také váš telefon.

Pokud si mu opravdu neposílala, nějaké fotky, podle kterých to měl ušít. To by pak opravdu po tobě chtěl číslo fotky.

Snad jsem trochu pomohla
8. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ahoj dadanemoticon co novéhoemoticon

ja s emusim pochlubit ze jmenovky jsou hotovy...
8. kvě 2010 v 15:39  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
Registrovala se 14. března 2010 na beremese.cz. Přidala 3996 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 Nazdarek holky, tak jsem tu. Vcera jsem byla odpoledne nasrana, tak jsem si sla lehnout a nakonec jsem usnula, priserne me bolelo bricho, jsem si vecer uz myslela ze sjedu na pohotovost no a rano k memu prekvapeni jsem to dostala, jupiiiiii, tak konecne muzu zase zacit brat antikoncepci. Jinak pred chvili jsem se vratila z Chomutova, to tam byla zase zabava, jsem se kopala do zadku, mama mluvila furt jen o sobe a o tatovi a o jeji nemoci, no proste jak kdyby moje problemy a muj zivot ji nezajimal emoticon
8. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 mysa ahojky to jsem ráda ze jsem tu, jsem rada ze uz je ti lip a je fajn ze si to dostalaemoticon a nechteli jste nahodou makat na mimcu? tak co ta HA?emoticon

jinak rodice - stim se asi budem muset smirit.. taky kdyz tam jedu tak pocitam stim ze budou mluvit o sobe, a dokonce je mi to i vic prijemny nez kdybych mela mluvit o me( jelikoz totiz samodrzejme delam vsechno spatne, a nemusi vedet vsechno..) i kdyz ted ta situace s nima taky neni zrovna super.. takze vim o cem mluvis, ale ber to pozitivne.. navstevu mas za sebouemoticon)

no ja sem se sem zrovna sla pochlubit ze uz mam i masle.. 50ks.. snad to bude stacitemoticon ale myslim ze budeemoticon)

Nechtela si nahodou v chomutove kupovat nejaky serepeticky? (organza a tak?)emoticon ja jsem ted pri vázaní masli uvedomila ze mi chibi vlastne ten hlavni pruh na stul.. takze vtipnéemoticon takze dekorace jeste neni hotová a musim koupit nejaky ten behoun..chci jen ten tenounky pruh, tak to uz by nemelo byt nic tak zasadniho...emoticon)
8. kvě 2010 v 17:11  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak.. mela jsem pochybnosti o mých botech(mamka prohlasila ze jsou humpolácky a na slavnost se vubec nehodí) tak jsme je vytahla a chodim tu v nich.. jsou suuuperemoticon..obcas potrebuju presvedcovat sama sebe... emoticon
8. kvě 2010 v 17:17  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 alka: jj chteli jsme makat na mimcu, jenze tim pozdejsim prijezdem se vsechno hrozne zkomlikovalo. Chteli bychom svatbu o prazdninach a mesic pripravovat svatbu a do toho jeste mimco, to by bylo moc. Pockame po svatebni ceste. Antikoncepci jsem musela zacit brat, protoze to mam hodne nepravidelny a vubec bych si nemohla vypocitat kdy udelat svatbu, dr mi napsal novou anitkoncepci jednofazovou, predtim jsem brala trifazovou. Pry ta jednofazova je lepsi, protoze se menses muze krasne posouvat jak budu chtit, takze to treba nemusim mit tri mesice a vzhledem k tomu ze budem podstupovat umele oplodneni, tak je vyhodna ze doktori si tu moji men. muzou korigovat jak budou potrebovat

jj mam j i za sebou, klidne bych tam jezdila jednou za pul roku, driv jsme s mamou byli jak kamardky, ted si vse reknem behem hodiny a pak mlcime, no proste des

jj, chtela, kdyz jsem ale u nasich sedela jak trubka, tak jsem aspon premyslela. Hummer je mohutny auta a mohutna masle by byla asi preplacanost, takze tam dam jen sirokou stuhu a kytici, takze organza bude jen na stole, jina jsem videla hezky ubrousky dneska, tak je mozna koupim
8. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 co ty saty? vyzvedla sis je nebo az to utery?
8. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 mysa tak to je dobre ze to je takhleemoticon

jj tichý chvilky jsou nejtrapnejsi..ty mam s tatkou.. emoticon

ja jdu delat zrovna ted krouzky na ubrouskyemoticon nn saty jsem si nevyzvedla.. nemela jsem penize, nestihla jsme banku, a hlavne hned po praci sem bezela mamine pomoc, takze tam nebyl cas na vyzvednuti.. stejne to nechvata, v utery se konecne uvidim se svedkyni tak tam asi hupsnem spolu.. ona je jeste ani nevidela, tak to muzem splachnout v jednomemoticon
8. kvě 2010 v 17:30  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 uz vim kde budu mit puchejremoticonemoticon na pate to celkem dre..emoticonemoticon

tak manza mi psal ze se vrati az ve 2 v noci.. chjooo... tak to nevim co budu celej den delat.. emoticon
8. kvě 2010 v 17:31  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 jinak mi psali z Kleinodu, ze satu v my velikosti maji velke mnozstvi a ze kdybyc si vybrala nejaky ktery by mi nebyl, tak oni maji krejcovskou dilnu a udelali by mi je na miru a pokud bych chtela nejake, ktere by se mi libili a oni by nebyly nove, tak se daji objednat ale pokud by nebyly skladem, tak by to trvalo tri mesice, jinak by byli do mesice. Tak ted premyslim co na me v tom Chomutove zkousela, kdyz psala ze to zvladne do mesice to zaridit. Sama vim ze saty usit trva ty tri mesice
8. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 tak jsem tu prece ja,muzem kecat ja tu dneska fakt budu.

to je docela blby kdyz boty nekde drou. Ja jsem si dnes zkusila ty balerinky co se mi tak hrozne libili a jsou docela nepohodlny a na obrazku teda vypadali lip. Takze to tak vypada ze si stejne koupim nejaky ty strevicky pro popelku i kdybych je mela mit jen v den D. Stejne by si to mysulka pral abych mela takovyhle boty, jeste se kouknu ve Francii na boty, tak uvidime, vim ze tam maji krasne
8. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 mysa no vidis tak to je super ze ti to takhle napsaliemoticon to jsou moznosti dost velkýemoticon

no tak ja mam z kazdych bot puchyr.. nejdriv si je musim vytapatemoticon takze asi budu trenovat, kazdopadne nejaky ty naplasti compled asi radsi sebou pribalimemoticon stejne se toho asi moc nenachodi... a za az tak aby me to drelo to neni, jen to citim , ze na delsi vzdalenosti bych to asi citilaemoticon

no ja bych ty boty taky chtela.. ale na ty trave bych se tam nekde zapichla.. a ty co s emi libi maj podpatek tak 10cm a to uz je hodne mocemoticon nerada bych se tam nekam zritilaemoticonemoticon

no tak botky s francie je naprosto slintaci zalezitost emoticon emoticon
8. kvě 2010 v 17:51  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 jj, ve Francii maji suprtupr botky

no diky nim co mi napsali mi doslo to ceho jsem se obavala. Jelikoz ty saty co mam v albu maji v Chomutove a me psala ze by to do mesice zaridila s dodavatelem, tak mi tak doslo, ze bych urcite zaplatila jak ten debil nekolikanasobek ceny satu a ona by mi mezitim upravila ty co maji v salone a prodala mi je jako nove. Toho uz jsem se bala delsi dobu i kdyz jsem z toho ze bych je mela do mesice radovala. Takze podvod jak svinatko.

Si je vyberu v tom Kleinodu, kdyz budou parkrat pujceny ( vic jak petkrat nejsou, kazde pate neveste je nechavaji za cenu pujcovneho ) tak je pak aspon mysulka muze roztrhat. Uz to resit nebudu. Protoze osobne vim ze usiti satu od vyrobce trva ty 2 az 3 mesice.

ja nechci nejaky spicaty boty, chci na nejakym sirokym podpatku, ale muze byt klidne vysokej, to uz je mi jedno, ja bych se na uzkym taky zabila a delala do travniku vetrani pro zizaly
8. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 mysa to si nemyslim ze by to tak udelala.. treba to fakt stihaji.. me to rekli ve dvou salonech ze do mesice bych je tu mela kdybych si vybrala nejaky co oni tam nemaj a nebo jinou velikost.. ale je fakt ze v tech echt znackach, jako st.patric. atd mi rekli 3mesice.. takze to si zas nemyslim ze by te obalamutila..myslim ze se to dá poznat ze nejsou uuplne nový..

co? fakt? to je nejaka kravina ne? jelikoz jedny saty z klenoidu jsem tu videl snad milionkrat.. a nezda s emi ze by za ten "rok" jich objednali nekolik..

ja zas nemuzu mit sirokej..ja musim mit uzkejemoticon

ted jsem neco chtela a azs nevim coemoticon joooo, kdyz tu tapu v tech botech tak jsem si rikala ze opravdu musim mit neco modrýho v hlave.. táákze je to jasny.. bud modrý kaminky, nebo modrou korunku nebo proste NECO..emoticon ale modrýemoticon
8. kvě 2010 v 18:03  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 no ja nevim alka, docela se toho bojim, na jednu stranu to vyjde na stejno, mela bych na sobe pujceny saty, na druhou stranu by to stvalo ze bych za ne zaplatila mailant. A poznat to neni, ty saty byly uplne jak novy, jen tam byl zatrzeny koralek

jj fakt, to uz jsem nasla nekde tady v diskuzich, tak nevim

a nerikala jsem to o tech modrych perlickach ve vlasech? emoticon emoticon
8. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 perlicky urcite ne..emoticonemoticon

mysa no to uz je na tobe.. to je bud ze budes mit pujceny a nebo novy.. a to je na tobe...
8. kvě 2010 v 18:47  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 jj ja vim, ani bych nerekla ze to bude tak tezky si vybrat saty, asi jsem moc narocna emoticon
8. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak uz jsem to nasla.. si pripadam ze z tý svatby delam docela slusnou parodii:-/ nasla jsme jeden uces který by sel k tomu co jsem nasla(takova specifcká korunka) nj ale to uz nebudu vubec vypadat jako nevesta.. to uz budu spis jak strasak..tak ted nevim.. jstli aspon trochu zachovat glanc svatby a vypadat aspon trosku jako "typická" nevesta.. a nebo jestli tomu mam dát na prdel emoticon
8. kvě 2010 v 18:58  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 no co, ja videla plno extravagantnich nevest. Za zkousku nic nedas, kdyz se ti to bude libit, tak proc ne, budes originalni a to chce prece kazda nevesta emoticon
8. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 mysa, nj ale abych si epripadala jako na maskarnim, ale jako na svatbeemoticon jj zkusit to muzem..to je fakt..takze si ji asi koupim(je to levný)

tak.. ja mam hotový krouzky na ubrousky.. a krome prestrikaných vetví uz mam na dekoraci asi definitivne hotovo.. emoticon (krome toho jednoho behounu)
8. kvě 2010 v 19:24  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 tak to ja na dekoraci zatim nemam nic, jen jsem si na zkousku koupila tu organzu, potrebuju vedet jak budou stoly a jaky maji miry, at to tak propocitam, jeste nevim jestli dat na stul behoun, nebo to okolo vaz narasit a dat tam jiny blbustky
8. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 co já ted budu delat??:_Demoticon
8. kvě 2010 v 19:28  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 no to ja nevim, ja taky porad premyslim co bych mela udelat. Si v pondeli koupim bilou nit a koralky ( teda jestli je budou mit ), napisu do kyoprintu o vzorek jestli mi poslou a dal nevim
ty si neco najdes emoticon
8. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ty si delala krouzky z papiru?
8. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš