Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave:-) a to chci:-D no ja nejsem rada ze muzu resti.. vymejslim akorat kraviny, ty me stoji penize.. nn uz aby to bylo..:-)zitra si udelam takovej malej svatebni den:-D budu v satickach strasit doma:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ty jsi vtipná :-D :-D já budu mít tento víkend taky svatební... vrhnu se dodělat pár těch věcí na stůl. Jinak jsem koupila bílé ubrousky do výslužek a přemýšlím jak je trošku zhezčit. Chtěla jsem fialový ale ty neměli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz bych to taky mela dodelat..uz me to taky nebavi.. skoda ze furt prsi.. potrebuju prestrikat ty moje vetve:-D tak bych to zitra dolupla a uz bych mela 3mesice pokoj.. uz s emi nechce nic delat.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda dneska je tu mrtvo.. to abych sla zase hledat nejaky picovinky
Odpovědět
Profilova fotka
alka, me to taky vubec neleti, to je hruza... už aby bylo 17:00 8-( teď tu řešim nějakej nesmysl.
Odpovědět
Profilova fotka
to je teprve pul??? zis me prijde ze to je uz hodina co jsem neco psala.. teda dneska to fakt leze...asi se na ty saty vyprdnu..a dojdu si pro ne az v uterý...
Odpovědět
Profilova fotka
edith ale aspon neco resis.. no holky to je mazec.. uplne omylem jsem narazila na holku co se jmenuje(jmenovala) naprosto stejne jako já.. to je docela divný..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak to jde? nejdriv malovat a pak cesat? a nebo nejdriv cesat a pak malovat? a kde mame mysuuu
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak nad timhle jsem taky premyslela. Prijde mi lepsi nejdriv malovat a pak cesat, ale asi na to moc nezalezi už jsem dořešila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me to rikala jak zuzka tak kosmeticka..nj ale uz si to nepamatuju, ale mam pocit ze to bylo nejdriv cesat a pak licit...
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááááááááááá moje pisen... oni na tom techno rádiu hrajou to moje milovaný time to say god bye od B. ... och.. x-) x-) to musim mit jako nastup
Odpovědět
Profilova fotka
tak..a mam o zabavu postarano.. 8-( volala mi skoro hysterická mama, ze na to nestaci a jeslti ji laskave dojdu pomoct.. takze si domu dojdu pro teplaky a dnesek stravim tim ze budu malovat a oblepovat a podobne... nu.. aspon nejaky pohyb.. 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Alka: s těma lampionama jsem to myslela, jako kdyby náhodou, že jsem na ně natrefila a za dobře...nenutim nebo tak Jinak já mám zas antibiotika, už se z toho fakt zblázním, jsem nějakej lazar nebo co. No a naprstej vtip je to, co mi doktorka doporučila...OTĚHOTNĚT....prej by se mi pak mohla zlepšit imunita...tak to je fakt nejvíc zábavný...jééé
Odpovědět
Profilova fotka
hany já urcite ne kdyby nahodou:-) jsem snad jediná co je proti nim uz od zacatku..:-)) hany a vy nechcete otehotnet?:.-) holky za chvili jdu..juhůů -ani nevim jeslti mam juchat
Odpovědět
Dnešní shánění ozdovných špendlíků mi naprosto narušil Majáles, nebo co...stejně je tu nikde nemaj a budu je muset pokoupit na interfernetu... Objednávka na svatbadekor je vyřízena, další pracovní den odešlo, tzn. pondělí a v úterý by to tu mohlo být...nejsem já to naivní?
Odpovědět
Mi otěhotnět nechceme, já mám furt smlouvu na dobu určitou a s jistotou se to dozvím až koncem července, no nejvíc natuty až v září, podle toho kolik dorazí prvňáčků, máme samo, zapsané tři třídy, ale nikdo neví, co rodiče napadne. No a taky máme teď půl roku na krku jinou vyžírku, a to hypotéku, takže se nejdřív potřebujeme vzpamatovat... Hlavně teda dnes mi na účtě přistála vejplata, tak jsem se dala do smíchopláče 12800,-
Odpovědět
Totiž my...ježiši to je trapas
Odpovědět
Profilova fotka
hany a ty si ucitelka?:-) tak jestli máte hypo jen na pul roku tak je to v poho. Ja to pocitam tak, ze musime hypo (30let) ustát i s materskou...:-) hany ja te za i/y rozhodne neukrizuju.. ja jsem na tohle slepec
Odpovědět
Profilova fotka
holky nedám jim ani minutu navic..takze ja se pomalu loucim
Odpovědět
Hypo už máme půl roku a budeme mít ještě 24 a půl roku...no zatím bysme jí s mateřskou neustáli, to musíme ještě něco došpórovat a hlavně až nám za 3 roky uplyne fixace, tak tam hodit co nejvíc peněz, aby se snížily úroky a tím i měsíční spátka.... Jsem učitelka...o tom už tu byla řeč...
Odpovědět
Profilova fotka
hany uprimne nepamatuju si kdo co dela:-) mam v tom bordel:-)) hany aha, tak to ja vim naprosto presne kolik budem platit, takze se muzu prizpusobit, a fixaci mame na celou dobu uveru, takze pohoda:-)
Odpovědět
To slyším prvně fixace na celou dobu úvěru, protože to pak jim dáš na úrokách úplně to nejvíc co z tebe můžou dostat. Po uplynutí fixace, když tam něco dosypeš, tak se ti zmenšuje dlužná částka a s tím i úroky. Nejdřív platíš bance úroky, pak až dlužnou částku, proto mi přijde divná fixace na 30 let...jsi si jistá?
Odpovědět
Profilova fotka
no jiste, tim je to prave vyhlasený ze ti nezvedaji procenta splacení, ono se totiz stává, ze kdyz mas (ted kecnu) cca 3% ze ti to po uplynutí fixace zvednou na 6% ani nemrknes.. tady je to prave na celou dobu platis stejne, muzes spaltit driv a samozdrejme, cim vic sypes tim min platis a kratsi dobu..:-) delala jsem v tom obchodniho zastupce takze tohle vim sakra jiste
Odpovědět
Profilova fotka
a to delaji banky velice casto tenhle styl, nevim jak ted kdyz je "krize" ale vim ze kdyz jsem toho obchodaka delala tak kazdej si bral v bance ptz to mel vyhodnejsi, po dobu fixace byl tam, a jakmile mu uplynula delalo se prefinancování k "nám" kde to mel vyhodnejsi a zajistený az do konce..
Odpovědět
Profilova fotka
uz mi bimbaj.. ju..konecne jsem se dockala.. nj.. jenze ted s emi teda zas nechce, kdyz vim co me ceká:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja letim..myslete na me..vecer s emozna stavim
Odpovědět
Profilova fotka
no to si delate srandu:-D:-D tady to vubec neumirá:-D:-D jinak holky ziiijuu.. ale asi brzo umru:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alka, tak my se taky vrátili. cesta dlouhá ale prstýnky zamlucené, budeme se těšit až přijdou...a jak to dopadlo se šatama?
Odpovědět
Profilova fotka
market, nakonec jsme pro ne nejela, musela jsem mamce pomahat.. ale dobre:-) jelikoz jsme jeli do toho bauhausu a teeeda tam bylo veci..jsem nám ocima zaridila celej barák:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky vy dneska fakt nekde parite:-) nu nic, tak ja se jdu taky uklidit:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?