Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja se dneska taky budu domlouvat s komsmetickou a zitra s kadernikem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kosmeticce napisu az v cervnu..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jako me se extremne rychle blizi... sem rekla ty s tema rasama datum svatby a ona: no to abychom to udělali co nejdřív ať vám stihnou vypadat...
Odpovědět
Profilova fotka
co? co by ti melo vypadavat?? juj
Odpovědět
Profilova fotka
jj, prý vydrží tak 4-5 týdnu a pak to vypadá
Odpovědět
Profilova fotka
no ale nepochopila jsem to slovni spojeni- at vám stihnou vypadat.. to jako do svatby? to má.. to snad az po svatbe ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
boze at uz jsou 3... uz me to tu zas nebavi:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, jako že teď jdu jenom na zkoušku a když se mi to bude líbit, tak si to nechám udělat těšně před svatbou znovu... Market: nemáš nějakou fotku tý kararádky s řasama?
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste se vsichni ztratili??
Odpovědět
Profilova fotka
Edith bohužel nemám, měla to jen v mobilu, ale vypadá to přirozeně a fakt moc hezky...tak pak podej hlášení. i když já jsem už rozhodnutá že tam půjdu taky...ale nejprve se musím domluvit s mojí kosmetičkou, jestli to třeba nedělá taky abych nejezdila furt sem tam.a co si měla Edith ty na mysli?
Odpovědět
Profilova fotka
edith aháá:-)tak to jo:-) to to mas fakt justy...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já dneska pokačuju ve čtecím maratonu, ale už sem úúúplně vyfluslá..písmenka mi skáčou před očima.. jo a poslala jsem zimovi fotky šatečků a definitivně sem se rozhodla pro sedmičky...čekám, až mi napíše, kolik za ně bude chtít...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
market: tak to je fajn... akorát jsem chtěla aby mě lidi viděli s tima řasama až na svatbě a když to chci vyzkoušet,tak s nima budu muset měsíc chodit... no, ono existuje lepení řasy na řasu a je to fakt docela drahá metoda, tohle je prý nějaký lepení trsů a můžeš si vybírat velikost... myslím že to bude dobrý,paní byla sympatická. lenixka: čtení ti teda nezávidim, kolik máš ještě stránek?
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je přesně ono ale zase za ty peníze...tak to vyzkoušíš a uvidíš. já to zkoušet nebudu, protože to taky chci až na svatbu :-D ono kamarádce to vydrželo asi jen 14dní. protože si prej furt mnula oči a taky když spíš na břiše tak se ti to odírá o polštář...ale pak ti to vypadává po jednom...určitě neřikala že pak se jí celej kus odlepil.
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to ja do toho jdu rovnou na ostro :-N
Odpovědět
Profilova fotka
edith: ještě asi dvě stě....a pak na to do dnešní půlnoci napsat seminárku...fujky fujky....ale na druhou stranu, pak už budu mít skoro leháro a čeká mě už jenom jedna práce do konce semestru...takže to má pozitivní vliv taky
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to s emusi clovek zakousnout, pretrpet to, a pak si uzivat leharo:)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se do toho zakousnout :-p ....zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jdeš do toho taky? já bych šla taky na ostro, ale trošku se bojím... ale zároveň chci abych měla ty oči výrazný až na svatbě a ne měsíc před :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no vzdyt ti rikam ze jsme na tom domluvený s kosmetickou, jsem ti psala i cenu... a jsme domluvený ze pujdem na ostro..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem sem jenom nakoukla, musím se šrotit 8-( Umělý řasy? Hm, pěkný téma, že bych je taky zkusila? :-) Než tam mít tuny řasenky a stejně to není ono. edith: Tak si řekni kosmetičce, až tam půjdeš, ať to ukáže na nějakých fotkách. Určitě musí něco mít na prezentaci a pak se rozhodneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to mi nejak uniklo :-D :-D :-D takže to je to stejný? lenra: no možná to fakt zrušim a budu důvěřovat že to bude hezký a přirozený.
Odpovědět
Profilova fotka
edith nevim, jen vim ze mi bude davat neco na rasy abych je mela hustci..:-) neco lepit, ja tomu nerozumim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude možná ono... že je to na hustší a delší řasy, prý se dá zvolit i dýlka a tebe to tedy vychází podobně?
Odpovědět
Profilova fotka
nn ja nemam delsi.. mam je dlouhy az moc:-) jj jsem ti psala ze mi rekla kolem 300
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to bylo vlastně včera :-D jinak 35 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zis, to je za chvili.. ja mam dnes 111
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezký číslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj takovy magický..kazdopadne se tesim na 100 a 99:-) uz chci byt pod tou 100 kurnik.. me to prijde dneska zase nekonecny
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já když jsem měla 100, tak to byla taky událost... a najednou bylo 70, 50 a teď? Strašně to letí a když to řeknu možná blbě, ale buď ráda že ještě máš před sebou krásných 111 dní kdy můžeš řešit tuhle krásnou starost. Mě to zachvilku končí a jsem strašně zvědavá co budu dělat pak? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?