Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: to je nutnost, já sem naprostej technickej antitalent, nejsem zručná, nejsem tvůrčí, nejsem týmovej hráč...já prostě musím studovat...:-D jinak bych potom taky mohla umřít hlady a nebo dělat v tescu na kase (nic proti nim, ale mě by do tejdne vezli k chocholouškovi z toho pípání)... jinak dobrou...já jdu pokračovat v četbě a snad se z toho nezcvoknu, ale spíš jo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni: ja taky delala rok na kase v supermarketu a nezcvokla jsem. :-D :-D :-D tak prijemne sprtani a jdu smejdit po albech. Dobrou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak ja tu umru... dneska teda hodne málo spánku.. zitra minimalne do 11:-D:-D a vite co se mi zdálo dnes?:-d:-D s kadernici... ze jsem ji ukecala konecne na ucesy.. jenze jsem je nemela vytiskli.. na netu nesli zrovna ty moje otevrit.. no priiserny, tak jsem litala... tak 4 hod a ona ze to vzdava a ze chce domu...no zas neco akcniho.. fuj..si to dneska radsi vytisknu v praci:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) teda Alka ty s temi sny radis. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to teda.. uz me to nebavi se takhle stresovat:-D:-D tak musim zavolat kadernici jestli jeden nesfouknem pristi sobotu.. manza naplanoval nejakou mega party, tak se to aspon bude hodit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja pujdu asi v pondeli k holici, vcera jsem si umyla hlavu a mam tolik vlasu, ze vypadam jak Boney M s dlouhyma. Potrebuju to zase prostrihat, jezis to si zase vyslechnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja to mam taky desný..uz se tesim az me konecne ostriha..ale do svatby to jeste musim vydrzet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem sipuvodne chtela nechat dlouhe vlasy do ucesu, ale me to proste nejde, musim si je prostrihat. Stejne mam vzdy strih jak ta u me v albu, tak na to prdim
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasny:-) ja jsem ráda ze svatba prisla v dobe kdy mam takhle dlouhý vlasy:-))) pamatuju si jak z tech mých super krátkých delala kadernice drdol na maturak.. ta se malem zblaznila..a co nadavek..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja v drdolu vypadam jak opuchla japonka, vubec mi to neslusi a jinak uvazany vlasy taky. Nejvic mi sednou rozpusteny
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja mit drdol a závoj tak muzu hrát s fleku marfušu:-) no ja vcera zas nasla jeden uces a opet a prekvapive se mi ten libi nejvic.. no jsem nemocna.. sama jsem zvedava co mi bude sluset, tak nejak to vím, ale snad me to prekvapí:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
joooo, to jak bych taky mohla jen ukazovat, ten se mi libi, ten je super, jenze moje vlasy jsou hrozne neposedny, nahore mam kratoucky chmyri a to kdyz si je dam do culiku, tak mi to vyleze a vypadam jak rozzareny slunicko, protoze mam zlatou barvu vlasu ( prirodni ) a mam hlavne kulatej oblicej
Odpovědět
Profilova fotka
neni to lehký:-) ty jooo ja uz se tak tesim.. dneska asi sletim do banky, vyberu si posledni penize co mam stranou na svatbu (poslednich 1500 :-( ) a dobehnu pro saty.. manza je zitra pryc, tak se aspon muzu vystavovat a hráát si snimaa:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, aspon si udelas radost. Jsem na ne zvedava. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted me zase bombardujou dva obchodaci na ty domy.. tak abych nezratila nit tak hledam ty domy co s emi libily.. a mam jim to poslat.. kdyz na to koukam tak uz mam asi 10domů:-D:-D a vsechno na jedno brdo:-D ja taky..akorat me sere, ze me premluvily, ze mi ten korzet jakoby neustrihly ale jen zalozili a zasili ( po stranách) ze az je budu prodavat aby treba ta tlustci nevesta si to mohla rozsirit.. ale to se mi nechce.. myslim si, ze ty sklady me budou po stranach tlacit.. no uvidime.. chci si to tam vyzkouset a kdyztak jim reknu at to ustrihnou,.. no a taky nevim co se sebou, vcera jak se udelalo nadherne, tak jak jsem byla lítat, tak se proste silene potim.. ja jsem se nikdy nepotila..ale vcera 10metrů a ja mela uplne mokrý záda.. tak to budu v tech satech naprosto zpocená a smradlavá, tak nevim co se sebou, vim ze je jeden prostredek, ten zkusim..ale co jinak? manza mi rekl at zhubnu, ze to mi pomuze(na to poceni) samozdrejme ze to nemyslel ze on chce abych zhubla, ale ze to je reseni proc se tak nepotit.. a ze prý staci aspon 3kg.. tak uvidime..fakt se pokusim, ptz tohle je fakt hnus.. docela me to vystresovalo.. meli jsme se vzit v tom lednu.. jak byl snih...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky hrozne potim, me teda zhubnout nepomohlo, furt jsem se potila jak cunik. Z toho mam taky strach, jeste budu mit bolerko, sice krajkove ale i to bude stacit. A nejhorsi je, ze kdyz nemam puncochy tak se mi v lete odiraj vnitrky stran a to tak silene pali a je to cerveny no hnus. Takze dalsi vec. No hlavne to opaleni, ja chytam rychle, ale vzdy do cervena, takze budu jak oparenej rak Alka ja myslim ze to te tlacit nebude, oni to tak urcite udelali
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, ja ed nevim na cem vytisknout to novy oznameni, na normalnim skicak papir to bude hnusny a na leskly to bude zase jak pohlednice, boze proc ja si musim vzdycky neco vymyslet
Odpovědět
Profilova fotka
no ale nevim, me se to vic libi jak oni to upravili, tak nevim jestli to tak nechat, a nebo jestli to oriznout, stejne jestli si je nekdo bude chtit koupit.. no to je fakt ze by si to pak kazda mohla upravit na telo.. jen jsem zvedava na tu vlecku.. to bylo tak krasný kdyz mi to zahakla.. no ja se prave nikdy nepotila..jen kdyz je fakt v lete 30° tak samo zada prsa... jeeezis.. at je max 19° a jemne pod mrakem... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To ja mam mokry zada vecne. Taky me to stve, protoze kdyz si pak treba sundam mikinu, tak me ofoukne a je to v vis kde ty je pak chces prodat? To ja si je necham na pamatku. Jsem premyslela ze se asi vyprdnu na ten Kleinod, protoze abych narazila na uplne novy saty ktery budou k prodeji v moji velikosti a padnou tak dobre jak ty co mam v albu, bude tak mozna 1:50. Zkusim tam napsat a uvidim co mi odpovi, jestli tam neco maji
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, ja nasla zase nadherny oznameni
Odpovědět
Tak s tim počasím opatrně, děvčata, 28.8. ať je aspoň 25 stupňů, jasno...prostě konec léta jak od Lady. Jinak já jsem z toho svýho sportovního maratonu zase nemocná, klasický vývoj, nejdřív napuchlej nosohltan, rýma a za dva dny tubera...takže dnes po práci zas srint k obvoďačce co zas řekne, že mám alergii...všechny testy na alergii jsou negativní, ale ona je přesvědčená, že jsem alergička...haha...na co se potom ty testy asi dělaj, že?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ty si jak já s korunkou a ucesem:-d:-D jj za napsání nic nedás:-) no puvodne jsem je prodat nechtela, ale mama porad hroti, vlastne vsichni.. proste jednoduse.. nabidnu je k prodeji (teda uvidim:-D) a kdyz se neprodaji, budu to brat jako znameni a nechám si je:-)
Odpovědět
Neobvjednávali jste náhodou něco ze svatbadekor.cz? Už je to týden a nic... Alka: Našla jsem budějcou firmu co prodává ty lampiony štěstí, můžeš si to u nich odebrat bez poštovného a balného, no a za 20 lampionů nějakejch co prý neshoří, libovolné barvy dáš 989,- to je ani ne 50 za jeden...to je pěkný,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
hany: nj doktori to znam tady taky Alka: no to mi povidej, clovek kdyz uz se pro jedno rozhodne, tak najde druhy. Ho stahnu a dam do alba když mi odpoví že nemají nic k prodeji, jen použité modely ( což bych se nedivila, je sezona ), tak pred cestou do Prahy se stavime v Chomutově. A víš co mě Alka těsí ze všeho nejvíc, že miláček už si je nepamatuje jen ví že byli nádherný a že mi slusely. No ted kdyz to pisu, tak ti nevim jestli vubec psat a nevzit ty chomutovsky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Hany: myslím že jsem tam objednávala, neboj se ono to určitě přijde a když jsi nervózní, tak jim napiš jak to vypadá s vyřízením objednávky č.... včera to bylo strašně fajn... chodili jsme se svědkyní po Ikee, povídali si soukromé věci a nakupovali na svatbu... mám hlavně svíčky a stojany na ně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edithn holky tak je v albu
Odpovědět
Profilova fotka
hany ze svatby dekor jsem objednavala a v pohode:-) hany ale ja nechci ty lampiony, ani jsem je nikdy nechtela =-) :-N mysa ani se nedivim ze si je nepamatuje, ja si svy skoro taky nepamatuju, vcera jsem s emusela koukat na ty svoje fotky abych si vzpomnela jak presne to bylo:-D:-D natoz muz.. ten uz asi vi jen ze jsou zlutý:-D:-D edith a co jste poridily?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak tohle oznameni je presne jednoi z tech 3co jsem moc chtela, ale ptz bylo drahý, tak jsme se na to vyprdli...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: oznámení je krásné alka: svíčky, svícny, misku na prstýnky, umělý karafiáty na dozdobení auta a nějaký drobnosti do bytu. Ještě potřebuju tyl a vlizelín a myslim že stůl bych měla dozdobenej. O víkendu se vrhnu na jmenovky a kartičky s pozvánkou ke sv. stolu. a taky musim dodělat už konečně ty čokoládky, nejsem schopná jít do Makra a dokoupit 20ks :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?