Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no mozna ze alkohol.. zacinam si rikat jestli já ho vubec muzu.. kdykoli jsem se napila tak mi bylo druhý den silene zle.. ale spis jako.. wc :-N jako ty moje streva... no a vcera manza pritahl lahev od tchyne-at uz upijime.. tak jsem si dala sklenicku.. ale TAKHLE aby mi bylo spatne? no to by bylo hodne divný... no výzva:-) no je to nejaka kravina, ted jsem jim tam volala, a nikdo mi to nebere
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to je mozny ze ti alkohol dela zle, muj fotr to ma taky. to by me pekne nasralo neco zaplatit a pak mi to prijit s dalsim doplatkem :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ale me nikdy nedelal, mela jsem vydrz jako velbloud... no zkusim tam volat, ale rekla jsem si ze pujdu do solarka, nejak se tam nahrat a potrebuju barvu, jsem jak mlikarna.. takze chci jit a po ceste to chci vyzvednout(nesnasim cesty navic) tak se musim dovolaaat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja vyrázim...vidim to na pul hodky..no ale stim záskokem.. tak max hodinu budu pryc:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
no jo zenska starneme a telo take :-D :-D :-D no ja solarkum moc neduveruju, ale taky bych ho chtela zkusit
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se mej
Odpovědět
Profilova fotka
ja chodila vzdy pred vystoupenim, plesama, atd.. no ale ted to mam preventivne.. nejen ze jsem na pohovorech jako vyblitos, ale taky kdybych si opalila raminka, tak aby to nebylo uplne bílý:-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky to mozna zkusim, ale ja tam budu jak jelito :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted teprve vyrazim..to je hrozny...semnou nez se vyprdelim:_D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no tak teď si mě trošku nahlodala s těma šatama...navíc se mi nepodařilo, najít je ještě na někom dalším (ani strejda google nic neukázal)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka a tu pani si videla? otevrelo se ti to? jako na modeline jsou super..ale na ty pani/na zivo se mi to teda moc nelibilo:-) ale to je jen muj zvracenej vkus:-) holky jsem tuuuuu:-) a uplne uvařená..tam je takovy vedro...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mi prisli záchytný body jupííí, a volali ze mam saty hotovéé. jupíííí no muzu tam jit az pristi tyden ptz na to zas nemam penize :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem tu takyyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
kolik bude stat ta uprava satu? Tak hlavne ze ti to udelali, copak si mela na ty poste?
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim, na to jsem se zapomnela zeptat, ale rekla mi ze do ticky, takze minimalne ticku musim mit.. a tu jsem prave dneska utratila:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj právě, že se mi to otevřelo a taky mě to nějak zvlášť nenadchlo...počítala jsem s tím, že to bude víc obtažený na bocích (si to můžu dovolit 8-) ) takže sem napsala zimovi a nechám si ušít sedmičky...budou nejpohodlnější a sou krásný
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka -super volba chvalim:-) ty se me osobne libili nejviiiiic x-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, to se obcas stava :-D , no co tak si je vyzvednes pristi tyden. Tak jsme to vymysleli tak, ze ten den co mysulka prijede, tak jedem hned do Prahy, ubytujeme se tam na jednu noc, skocime do obchodaku nakoupit veci na prevleceni, skocime do Kleinodu pro oblek a nejaky ty slavnostnejsi saty, dame mega veceri a rano poletime do Parize. No a v Kleinodu se kouknu i po tech svatebnich a jelikoz je mi jasne ze se tam do nejakych zamiluju, tak je rovnou koupime :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je super:-) jéé to vam uplne zavidim:-) jinak jak spolu vubec komunikujete?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: navíc co si tak pamatuju, tak byly lehoučký jak pírko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak super:-) jeste aby se to i jemu podarilo lehký.. chces stejný materály?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no chtěla bych akorát moc netuším, jaký by to mohly bejt... :-/ co myslíš ty co tam je?
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja vubec nevim o cem je rec, ja chci taky videt saty. Alka: pres net, jak jinak
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to netusim, vim ze to pruhledný jsem prááve chtela taky.. a cinanek mi to vzal z ostra a dal mi tam organzu :-N ale myslim že to je šifon? nic jinýho me nenapadá :-N mysa no ja prave myslela jestli icq, skype, nejaky chat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: nn, pres mail
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha
Odpovědět
Profilova fotka
njn alka, co nadelam, musim to vydrzet, je to ale des
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj to asi bude šifon...určitě...organza to nebyla, ta je taková tvrdá..tohle byl určitě šifon...ale v látkách se moc nevyznám... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka ja se vyznala kdyz jsem si objednavala saty já..ale to uz je 7 mesicu.. takze to uz je doba..uz si to nepamatuju, uz vim jen saten, organza, tyl vlizelin a pod:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky to je náádhera.. my tu mame luxusni vyhled( za ten asi tolik platime) no a ted je vsude mrak jen ty kopce a zeleny stromy jsou osviceny.. to je tak krááásný, to je uplnej kýč:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?