Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
hranatice: jee ty jsou krásný a ta vlečka, konečně jsem je stihla. už podruhé jsem sem vždycky nakoukla a pokaždý byly už pryč. moc ti sluší...a budeš mít i závoj? já právě přemýšlim aby mi šel k účasu. chtěla bych něco nastranu tak aby to tam drželo...
Odpovědět
Profilova fotka
edith 3.000? to je nějaká blbost :-D kamarádka na tom byla v budějkách a dávala za to tuším něco kolem 400,- :-.
Odpovědět
market: zavoj mi budu, teda chtela bych ho... taky chci neco na stranu nebo jen jemny drdol vzadu (rozhodne ne nahore...). a kdyz jsem mluvila s kadernici, tak rikala, ze vse jde udelat, ze to neni problem..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja chci taky na stranu market: fakt? a nebyla to trvala na rasy? tohle je prodlužování řas. Pokud to tak opravdu je,tak chci kontakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranatice: no já si to právě nedokážu moc představit jak se to tam dá, ale vymyslim to. taky bych ho chtěla. a pokud nepůjde tak chci bolerko :-| Edith: ne normálně tam měla nalepený řasy. až s ní budu mluvit zeptám se jí na to a dám ti vědět. ale určitě víc jak 500,- to 100% nebylo. i mi to ukazovala na fotkách a bylo to znát.
Odpovědět
Profilova fotka
edith aha tak tohle neni prodluzovaní ras.. to uz bych je mela jako smetáky.. je to na zhustení :-) tohle je taky za 300-400 ...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak tohle je taky zřejmě na zhustění ale zaroveň ti tam lepí delší než máš...je to zřejmě počítaný od kusu a můžeš si zvolit jakou chceš dýlku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: tak mi se mi na to prosim zkus zeptat :-) doufám že s ní budeš dřív jak za měsíc, to by už skoro bylo pozdě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market: tak to by mělo bý to co chci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak až bude na pc tak jí napíšu...
Odpovědět
Profilova fotka
Markét děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a co se stalo že jsi málem jela houkačkou? :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem jí napsala, tak uvidíme kdy odpoví... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
seš hodná, mockrát díky
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky, tchýně byla včera objednat dort v cukárně Moka, řeklí jí sice 3.000,- ale snad bude dobrej a hezkej. co mi popisovala, tak mi prisel trosku preplacanej,ale uvidime a nechame se prekvapit... moji predstavu mela vytistenou,tak snad se to bude tomu podobat.
Odpovědět
Profilova fotka
edith není zač... tak 3.000,- není tak strašný. my ho budeme mít od pani, která to dělá soukromě a chce 2.500,- takže si myslim že je přiměřené. A jakou bude mít chuť? u nás zvítězil medovník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market: tak to vubec netušim.... řekli jsme si že asi dáme čokoládovou a ořiškovou. Máme tři patra, takže každý bude jiný,ale ještě jsem s tchýní pořádně nemluvila, takže nevim... tak to není takovej finanční rozdíl.
Odpovědět
Profilova fotka
edith vcera mi bylo priserne.. manzel si myslel ze to byl slepak, ale byli to ty moje streva, no bylo mi fakt zle..ale ja nemam rada doktory, takze k nim leda az mi bude fakt na umreni.. tak jsem ho prekecala ze jestli se to pres noc nezlepsi ráno jedem.. no nastesti je mi ted lip(ne uplne o.k.) ale daleko lip nez vcera, juhuu doktor zazehnán :-N edith a ta moka je kde? to mi neco riká:-) jinak jsme na tom asi stejne -nerada bych dala tchyni za ukol dort.. :-N porad mi posila dorty co by sli.. no poslala jsem ji asi 3obrazky takovych tech klasických -3 patra, nejaka stuha, nejaka masle... no a ona mi porad posila ze ten, nebo ten? - a pritom jsou tot ty kudrlinkový klasiky-no priserný.. tak k tomuhle ji fakt nepustim:-) jo a hazela jsem ti odkaz na ty levante na jedný neveste:-) videla si je?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky miluju medovnik,ale musi to byt ten pravý....
Odpovědět
Profilova fotka
edith a jak si psala o tech kytkach - jaký teda mas a pro koho vsechno? my budeme mit taky jedno patro medovnik, manz ho miluje.. ja teda moc ne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jej, tak to je nepříjemný, ještě že se to zlepšilo. moka je právě ta ve Velešíně. Tak tchýně mi naštěstí žádný kudrlinky nepředhazuje, tak nějak se asi držela toho obrázku, jen ta cukrářka už tam dala mašle který jsem nechtěla, ale nebudu to řešit, pořád si musim říkat že je to banalita ...
Odpovědět
Profilova fotka
jo to já ještě taky přemýšlím, že bude každé patro jiné. nahoře zřejmě bude nějý lehčí krém aby to nebylo moc těžký... Pani mám dát vědět 14 dní předem, tak je čas.... Ty jo já iž to mám za 93dní ;-) když si řeknu že už jen 12 týdnů tak to je hrozná představa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: měla by to být konečná cena... já budu mít růže - 30ks, maminky po 5ks, svědkyně 1ks. Kytka na auto, kytky na stůl, nic víc asi nebudu chtít...
Odpovědět
Profilova fotka
edith to je fakt, to se sni behem minuty a je to:-D:-D jo tak tuhle moku:-) tam jsem chtela taky, ale je to daleko :-S market no to uz je taky za chvili, nj uz je kveten.. já se tak tesim.. tento mesim mam v planu pouze zkousky ucesu, juhů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já asi taky budu mít nakonec růže :-S pořád nemůžu rozhodnout, těch krásnejch kytiček je tolik...zřejmě se ještě poradim se svědkyně maminkou, ta mi je bude dělat. Alka já zkoušku plánuji asi až na červen, na to je ještě čas...
Odpovědět
Profilova fotka
holky porad váhám jestli udelat "klasickej" dort a nebo takovej ten dort jak má horni patro a pak ty malinkatý kousky.. tak to by asi odpovidalo- jeste asi korsaz ne?:-) a tech 5ks je jako kytice a nebo ruzi?:-) ja to mam za 3tis(a prijde mi to hrozne drahy) mam tam jen sebe(stim ze pulku veci mu dodám) jeste mam karafiáty, bez korsaze(ale asi bude) a pak jen 2kytky maminam, a 1 svedkyni... jo a jeste auto.. ale ta bude malinká
Odpovědět
Profilova fotka
market no ja mam asi 5ucesu a nevim kterej, tak sme se dohodli ze zkusime vsechny:-) a hlavne- chci si uz konecne vyjasnit jestli korunku, nejaky kaminky, nic atd:-)) hrozne me to žere, ze takhle tápu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já budu mít taky karafiáty :-D 5ks je kytice,ale možná dáme tři, přijde mi to zbytečně moc. To máš hodně podobný ale cenově teda o dost levnější... je fakt že mě udělá taky asi hodně těch 30 růží, z čeho máš ty sv. kytku?
Odpovědět
Profilova fotka
edith si psala ruze ne?:-D vzdyt ti pisu ze z karafiátů
Odpovědět
Profilova fotka
jinak účes ještě vůbec netušim jakej budu mít a začínám být nervozni... Asi to chci nechat az pujdu na melir tak 14 dni pred svatbou, jen jsem z toho dost nervozini,takze to mozna udelam tak ze zajdu driv na uces a pak jeste jednou na melir
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?