Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja zni budu mit dneska infarkt.. vzdy prilitne.. neco duuulezityho mi rekne, a zas vyzmizikuje
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo..asi jsem to nasla... wau..
Odpovědět
Profilova fotka
no sama urcite ne, bych se tam ztratila a ni neumim francouzsky, vzdyt to vis ze jsme meli jet hned po prijezdu mysaka do parize, to nepadlo, to je stale aktualni, ale nevim jak se mam obleknout. Predtim jsem to neresila, to jsem mela pripraveny kozacky a vyteplenou vestu s riflovou sukni, tu sukni si beru i ted, ale nevim co k tomu
Odpovědět
Profilova fotka
tak az zase prilitne, tak ji rekni hus babo, jedes
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha tak to je super ze to nepadlo:-) ja bych tam sla sportovne:-) vim jak se citim nepohodlne pri cestování:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, to je dilema, ja bych chtela jet sportovne, jentricko, sukne botasky, ale po priletu rovnou na slavnostni veceri, tak se bojim ze budu vypadat silene. A lodicky mi neva, ty mam pohodlny, jsou jak backory, ale musim do nich mit puncochy a to zas budu silet az se mi budou hrnout dolu a na boso jit nemuzu, to bych mela puchejre
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak speciálne pro tebe : tohle jsou levante: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
alka neprovokuj jo, zrovna fotka z kleinodu vrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. to jsem nevedela:-) no tak si tam pro ne dojed ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka a ty si myslis ze mam momentalne 40 tis na saty, s timhle musim pockat na pritele, jeste bych ho nasrala, protoze jsem mu slibila ze tohle vse budem vybirat spolu
Odpovědět
Profilova fotka
pockej -saty budete taky vybirat spolu?? to je snad jedina vec na který silene trvam aby byla podle tradic :-N a proc 40tis.. to neni tak drahý ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
do salonu pujdeme spolu, ale on me v nich neuvidi, to az u oltare :-) , no protoze novy saty od pronoviasu se pohybuji od 40 a vic. A ja zrovna tolik u sebe nemam :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa takze se porad drzis predstavy ze nový jo? no ale nevim nevim holka.. jelikoz levante jsou starej model.. to nevim jestli se daji koupit jako nový jeste :-|
Odpovědět
Profilova fotka
je to lonsky model a nechali by se usit, firma dela i 2 roky stary modely. Dozvedela jsem se ze za vetsi priplatek by se dali usit do mesice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a uvidim, mozna v tom kleinodu mi je prodaji, uvidime, tam ty saty i prodavaj, je mi jasny ze to nebude takova cena, ale co, aspon je pak mysulka muze rozskubat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka porad, co si vzit na sebe :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
paneboze to jsou zas trubky.. chjo se nedivim ze krachujou.. to co celou dobu delam ja, mi "sebiraj" a bude to delat clovek který si neumi ani v mailu otevrit prilohu a volá mi at mu to poslu tak a tak.. no proste neumi s pc, ale vubec, je to náš montér, tak to ani nepotrebuje, a ted prisla carodejnice s sefikem a vymysli mu tady naprosto siiileny tabulky který on si prej bude vést a obnovovat.. no tak to jdou uplne do háje.. to jsou fakt blbý lidi :-N =-) mysa vzdyt jsem ti radila! ti rikam, jed tak aby ti to bylo pohodlný
Odpovědět
Profilova fotka
venku 12°hnusne.. lije.. a my vetráme.. a vesele vetráme... grrr asi si jdu pro caj
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ale co ta vecere, myslis ze se to hodi? jeje, to znam, je mi jasny o cem mluvis :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady sice zatim neprsi, ale je taky chladno, vetram jen v kuchyni, mam ponozky a nohy studeny
Odpovědět
Profilova fotka
jaká vecere? si rikala o parizi jen.. no a ja tu zase sedim vesele v pruvanu..to zas odmarodim..jdu si pro treti mikinu..
Odpovědět
Profilova fotka
jasny ze na veceri neco hezkýho:-) neznám tvuj satnik, tak to ti fakt neporadim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem to psala na predesly strance jak jsme zaclio bavit o parizi, ze mam dilema kvuli ty slavnostni veceri po priletu. Tak muj satnik neni moc extra :-D :-D :-D , tam toho na vyber moc neni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak si nejaky hezky saty kup? hm?:-) jen na tu prilezitost:-) nebo kostýmek, proste neco sik.. jestli jde vylozene o slavnostni veceri tak bych do neceho echt investovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted o tom prave premyslim, normalne mame asi telepaticky mysleni :-D :-D :-D , kostymek, v tom budu mit prdel jak valach, saty mozna jo, uvidim, v patek se pojedu asi projet do chomutova a neco okouknu. musi to byt ale hodne pohodlny, 2 hodiny cesta do Prahy, hodinu na letisti, dve hodiny cesta do parize a hodina z letiste do centra do hotelu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jupi, tak i segra mi psala ze mam na to odstupný právo.. jupííí:-):-) takze se ted mam prý chovat slusne ptz me ted muzou kdykoli vyhodit bez toho, a pak mam poslat dopis vedení s cislem uctu a tadá:-) to mam radost...
Odpovědět
A proč se nejde převléct až na hotelu? Mi přijde padlý na hlavu jet v něčem fešném na úkor pohodlí... Pořiď si něco pěkného jen na tu véču. Na cestu si vezmi něco obyč a pohodlného...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa presne- to s enejde nekde prevlict? treba na zachodkách na letisti:-)) v tv to delaj bezne:-D:-D:-D a preci jen po ceste je clovek takovej zmuchlanej
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ahojky adleen:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já tu dneska asi moc nebudu, ale aspoň vás pozdravím :-) alka: já sem právě docela levá, takže se bojím, že to bude vypadat hnusně, když to budu dělat sama...můžu to vyzkoušet každopádně...:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?