Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ikdyž teď jsem jedno našla http://www.svatebni-oznameni-pamas.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebni-oznameni-pamas.cz... a tohle by se mi taky líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
to druhy mi prijde hezci. Obe oznamka jsou takovy zajimavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to mi taky přijde takový nápaditější...při počtu 50 ks oznámení to vychází na 2200...to mi přijde docela dost... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
no v pomeru co jsme chteli my, tak to je o polovinu levnejsi. Proto si ho delam doma, nez vyhodit 4000 za to ze lidi si to prohlidnou a pak strci doma do supliku. To ty penize strcim do neceho jineho
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty dva tisice docela jdou
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ja taky jdu hodit sipku na polstar. Tak zitra ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-)) lenixka jestli si trochu zrucná tak tohle si v klidku vyrobis sama:-) nejaky kremový papir, a ty listy se daji koupit obycejne v dekoracích.. takze te to vyjde víc jak o polovinu levnejsi:-) doufam ze tu dnes budete:-) dneska mam velkou svatební naladu.. ale jinak se citim uplne vyrizená
Odpovědět
Profilova fotka
edith prosimte(doufam ze dneska prijdes), uz jste mluvili s provozní ? jaký vam dala ceny? ja jsem z toho porad na vetvi.. kdyz máme jidlo za 200kč tak proc pocita 600na os? to jsme totiz cenou nekde jinde.. ono je totiz rozdil jestli jen za blbej obed dáme 5tis a nebo 15tis... a prislo by mi to dost nefér, kdyz máme jidlo za 200 uctovat 600..ja nevim..ale 14dní pred tim -to aby me kleplo.. zas tu nad tim premyslim, a strasne me to zere ]-( ze to zas nevim.. do háje, kdyby rekla tolik a tolik.. takovýhle dementni pocty :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
konecne vid?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to mi povidej, jsem pridala jeden smailik navic a uz me to pustilo, asi musi byt ten prispevek usmevavejsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak uz asi vim proc ti to nejde...:-d:-D ty pises totiz to samý co uz si nekdy napsala.. proto te to nepusti, a hází te to na první prispevek týhle diskuze ne?:-) staci pridat neco navic -treba jen tecku a uz te to pustí... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo, presne hodi me to vzdy na prvni stranku, aha, tak ja si holt budu neco kazdy den vymyslet. To je pakarna
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj taky jsem na to uz prisla:-))) proto vzdy jiný pozdrav nebo jiny smajlik..nebo tecka navic:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to mam vymyslený! v roce 2012 rodim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to uz si budu pamatovat, si koupim asi sesit kde si budu zapisovat co uz jsem napsala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proc tak blbej rok, proc ne 2011
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak nejak jak jsem to vcera zjistovala, ty paragrafy a vseechno, tak to proste odpovida na rok 2012.. jelikoz kdybych mela rodit v 2011 tak bych musela otehotnet "skoro" po svatbe a to s emi vubec nechce, trosku dýl, nehlede na to, ze musim minimalne rok pracovat abych mela splnený tabulky a dostala aspon tu materskou, a taky hlavne proto ze to je rok draka a to sme s manzou hrozne chteli mit dite v roce draka:-)- takze ideální:-d:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ale materskou dostanes i kdyz nemas splnenej rok odpracovani, to nevis?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj ale jen 60% z minimalni mzdy.. takze to je nejakych 4tis???.. no sileny..
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ale od socialky si ji muzes nechat dorovnat na vysi rodicovskeho prispevku coz je 7600
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ale to je uplne smesný... a buh vi jak to v tý dobe bude.. nechám tomu samozdrejme otevrenou ruku, ale ted chci min, rok makat
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasny, ja jen ze i kdyz budes mit min jak rodicovsky prispevek, ze se to dorovnava, ale musis si o to zazadat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a jsou tam nejaky podminky? neni to jako ze musis byt svobodná matka a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
neni a nejsou tam ani zadny podminky. Proste od zamestnavatele budes dostavat myslim po dobu 28 týdnů tzv PPM = penezita pomoc v materstvi, no a pokud by si ji mela nizsi nez rodicovsky prispevek, tak vyplnis formular o doplatku, no a ty budes dostavat od zamestnavatele plus od socialky doplatek. nez ti nabehne primo rodicak
Odpovědět
Profilova fotka
ale ja nebudu zamestnana(teda kdybych nebyla) kurna tohle bych si mela obehat.. vubec nevim jak co chodi.. nikde jsem nemela prispevky ani dávky ani nic.. tak vubec nevim co vsechno je:-/
Odpovědět
Profilova fotka
no a ze nejsi amestnana, na tohle bys mela narok i kdyby jsi zrovna ukoncila skolu a za mesic porodila, tak ppm ti plati skola, v ty zakladni nejnizsi castce , ale muzes si to nechat doplatit, to samy i kdyby si byla na pracaku atd.
Odpovědět
Profilova fotka
je tu carodejnice.. ted mazu . potrebuje neco u me na pc... tak na chvili ahojky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?