Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ani nevíte, jak sem ráda...bylo by mi blbý, kdyby to všechno platil přítel, kterej takovouhle svatbu ani nechtěl .... a navíc se nemusím stresovat, že zrovna nebudou peníze, až něco budu chtít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni no tak to resime my :-N kez by nasi prisli a dali nám neco:-)) to jsem zvedava jeste na navstevu u tchyne az ji reknem ze ty tuny alkoholu co poctive nakupuje - jsou nam na prd :-N :-S
Odpovědět
Ahoj, nedočítala jsem všechno, přestala jsem někde u Levante, a Mysakajaja, ty Levante mají v Kleinodu myslím že ve 44 v čistě bílé k vyzkoušení... psala jsi, že se ti líbí... zkoušela jsem je, a vůbec ty Pronovias mají dar tak nějak pěkně sednout a zúžit... mě by se i líbily, přestože jsem původně nechtěla srdíčkový výstřih ani takovou tu sukni přes sukni napůl... ale na mě byly drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty flasky muzes davat k vysluzce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaa adleen, ty si mi udelal radost ani nevis jak, az jsem se z toho pichla do prstu, do Kleinodu chci jit, je to moje velikost a bilou barvu chci, zensky ja se dneska zblaznim aaaaaaaaaaaaa ja mam radost
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no já bych koupila nějaký flaštičky malý a rozlila to na vejslužky jak říká mysak
Odpovědět
Profilova fotka
adleen a proc sis je nakonec nevybrala?:-) jeee ja uz jsem zase utahana:-) tak mysa - spocitala jsem to.. od svoji strany jsem vyhodila asi 6lidi od 5ti.. coz beru za mega uspech:-)) ale niz to uz nejde...ted se musi pochlapit manza.. jinak na oznameni to vyjde snad na ks.. asi budu muset pridelat a koupit nejaky obyc obálky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zensky, normalne dnes je den super, rano jsem nasla ten zupanek, psali mi ze steklu ze se mame s nimi domluvit na terminu svatby a ted se dozvim o tech satech
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je super ze by si mela tyhle satky kdyz se ti tak libi!:-) mysa nj ale problem je ze je to nekolik druhů.. a hlavne whiskey, tak si vem jak nekdo jako vysluzku dostane treba tulamoredew?? to nee... lenixka dobrej nápada, ale asi by byly 3druhy..no nevim
Odpovědět
Profilova fotka
no a, to prece nikdo nepozna ze ten ma tohle a temten ono, si to nebudou mezi sebou davat ochutnavat
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no a nebo by to od vás mohly za nákupku odkoupit, tam kde to budete mít...sice na tom asi budete tratný, ale zas než to doma syslit..
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka neexistuje.. rekli jsme si i o korkovný, ale rekla ze jestli to chcem takhle tak si to muzem udelat nekde na louce s kamaradama..a bylo vymalováno ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: ne jako, že oni by to od vás nakoupili za velkoobchodní cenu...oni taky musí ten chlast někde koupit žejo... my naštěstí takový starosti nemáme...máme jiný, jak si to zařizujeme doma na zahradě...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, koukali jste na moje nove vyvazky? jak se libi?
Odpovědět
Já si je nevybrala, protože na mě byly drahý, jedeme na šumavu týden před svatbou, takže byto bylo dvojí půjčovné, a myslím, že byly za 13t na 4 dny... navíc mě čistě bílá moc nesluší... Jináč my jedeme v pátek na šumavu na výlet, matrika, hrad, domluvit oběd a raut... tak jsem zvědavá. Jo a dneska je super den, udělala jsem další zkoušku. Z
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: perfektní, taky bych takový brala...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen, diky moc, tak snad budou i na prodej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni? dekuji :-) tyhle uz prodavat nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: škoooda :-) ale já budu mít stejně fialkový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to uz by me asi piclo delat treti stovku vyvazku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, ja jsem to pochopila, ale jak rikam pani nechtela nai slyset... :-| mysa jdu se kouknout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa vyvazky pekný
Odpovědět
Profilova fotka
no na obrazku nic moc, hodilo mi to blbej odstin, ve skutecnosti jsou hezci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: chmm sou tam nějaký úzkoprsí ne? mysak:tak to bych nechtěla, aby tě u toho kleplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebooooj, neni to tak hrozny, ale musim se do toho trochu nutit. no jo, termin dela hodne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka jj taky sem si rikala ze vsechno super a tam jsme tvrde narazili:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu hají..zitra se tu zas budu nuudit..tak prijdte..ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak dobrou, ja pujdu taky za chvili
Odpovědět
Profilova fotka
alka: dobrou já projíždím oznámka... a žádný se mi nelíbí :-/
Odpovědět
Profilova fotka
a kde koukas?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?