Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to plati i na ty dva mesice, az ukoncis pomer, pak mas narok na odstupny
Odpovědět
Profilova fotka
lenra, tady je potiz ze je to známej.. a on si asi mysli ze odejdu jen tak.. pohodicka..o odstupnym se ani okem nezmínil...a ani stim nepocitá, jelikoz mi rekl ze mi na ty dva mesice zvetsi plat abych mela vetsi podporu, ale ze mu to navíc musim vratit do ruky.. to znamená ze s nejakym odstupným pro me, vubec nepocita
Odpovědět
Profilova fotka
Taky záleží na tom, co a jestli už jsi jim něco podepsala. Abys jim náhodou nepodepsla výpověď dohodou a tam už se to asi může upravovat, jak se obě strany dohodnou. Ale jestli máš výpověď pro nadbytečnost, tak bys měla mít nárok na obojí.
Odpovědět
Profilova fotka
v ty vypovedi ale ten paragraf na odstupny mit musis a ty si to podepsala bez toho. Takze v tom pripade nevim zda mas narok, to bys musela jit na pracak
Odpovědět
Profilova fotka
Ježišmarjá, tak to si nejprv pořádně přečti, co podepisuješ a kdyžtak trvej na normální výpovědi, ať tě nemůžou nějak ošidit!
Odpovědět
Profilova fotka
lenra mam prave jen pro nadbytecnost, je to kratká veta a pod tim je jen ze dvoumesicni lhuta zacina od prvního dalsiho mesice.. nic vic... nn ten paragraf tam práve mam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze v ty vypovedui mas dva paragrafy?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jaký tam máš znení u tý výpovědi to je nejdůležitější
Odpovědět
Profilova fotka
mysa mam tam paragraf 52 odstavec C) .. znení? jako vec?
Odpovědět
Profilova fotka
ano, paragraf 52 odst. c, to jsem ti psala i minule, ale musis tak k tomu mit i paragraf 67 z duvodu uvedena v paragrafu 52 odst. c
Odpovědět
Profilova fotka
sdelujeme vam ze v souladu s ust. 52 odstavec C rozvazujeme vas prac pomer v .... a to formou vypovedi z duvodu organizacnich zmen- snizeni stavu zamestnancu. Dvoiumesicni lhuta zacne bezet prvni den v mesici nasledujiciho... podpis razitko.. vse..
Odpovědět
Profilova fotka
zneni jako z jakyho duvodu mas vypoved
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa tak ten tam nemam.. mam tam jen 52 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alka zajdi si na pracak, oni si mysli ze jsi tak blba ze si toho nevsimnes, proto ti ten druhy paragraf tam neuvedly, odstupny ti vyplati UP
Odpovědět
Profilova fotka
jj vim, ja kdyz jsem vypoved dostala z duvodu konkurzu, tak jsem ho tam mela
Odpovědět
Profilova fotka
je to divný, zašla bych taky na pracák at ti poradí co v tomto případě dělat a na co máš nárok
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha, no predstav si ze oni jako firma nekonci.. vypada to ze s firmy jdu jen já, notasi, auta, mobili atd..a jeste se to snazi ozivovat.. dneska se prorekla carodejnice- prej- priprav jim to at se v tom pak oni vyznaj.tak to jsem cumela jak blazen...jj dojdu si na pracak.. tohle je fakt divný.. dokonce me tatka vysokoval ze rekl ze prej musim mit odpracováno rok abych znova dostala podporu, coz mi prijde divny kdyz si mi rikala ten pul rok.. no na ekonomiku fakt nejsem:-( takze tam musim zbehnout--a hned zitra...
Odpovědět
Profilova fotka
alka. Poslala jsem ti jeden odkaz do IP.Jetsli máš ve smlouvě podle paragrafu 52, odstavec c, tak si myslím, že na odstupák máš nárok
Odpovědět
Profilova fotka
lenra presne tohle tam mam, opsala jsem vam to z vypovedi.mam ji tu vedle sebe.. diky
Odpovědět
Profilova fotka
lenra ty si mi poslala odkaz na muj ip:-D:-D jako webovou adresu mýho ip:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka ma narok na odstupny, to uz tady cpu do hlavy asi dva mesice, jenze oni ji to tam meli napsat, nenapsali protoze si mysli ze se neozve
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak jsem se prave scuchla s kolegou kterej letel pred mesicem.. a prej taky dostane..tak je to fajn:-) teda MYSLI si ze dostane..tak uvidime.. uz jsme na to prisli ze tenhle paragraf staci.. a tu 67 prej mit nemusime:-) takze super..holky jste zlatý...a tim padem se vyresila hostina- jupííííí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty uz semnou TEZCE nepocitaj:-D:-D ted vyhnali tu novou robotku a prej dojdi pro kafe... za chvili- carodejnice: musim ti ukazat jak se dela kafe..tak to je hodne:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja tam mela oba paragrafy, stejne by ti to vyplatil pracak, oni uz si to pak od ty firmy vezmou, ja dostala odstupny 4 mesice po ukoncenym pracovnim pomeru
Odpovědět
Profilova fotka
mysa takze pracák mi to dá..tak to je fajn.. nerada bych o to prisla... takhle dlouho??? juj , tak to uz je po svatbe... to se zas nemuzu moc radovat:-/
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a jak to mas vubec ty? ty si nezamestnana? nebo na nemocenský?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Cože? =-) Fakt? Ani nevím, jak se mi to povedlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mam neschopenku, ja ti pisu ohledne ty vypovedi kdy jsme je dostali vsichni loni kdyz porcelanka krachovala, le v kvetnu se zase rozjela byla jsem na pracaku mesic a pul, mi volali jestli bych se nechtela vratit. porcelanka zatim slape ale taky to neni moc slavny jj, pracovni pomer mi koncil 31.3. a odstupny nam pracak zacal vyplacet od srpna, slo to poporade, ale vyplati ti ho urco
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, no nic...Vypínám počítač, takhle se fakt nedá učit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je spatny..potrebovala jsem to na svatbu:-D lenra- zase prijd!:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?