Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to je neuvěřitelná smůla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a to jeste ten nas slavnej prezident tvrdi, ze materska je u nas nadstandart, ze v cizine je nizsi atd, to je sice pravda, ale tam jsou taky jiny pomery. Proc si v nemecku muze koupit z platu sedacku a jeste mu zbyde na stenu, tady na to setris minimalne pul roku kdyz mas lepsi prachy. Vcera jsem cetla, ze poslanci kdyz marodi tak berou normalne celej plat, ty ani na neschopenku nechodi a nikdo je ani nenahani kdyz 14 dni neprijdou bez omluvy do prace. TO je vrchol
Odpovědět
Profilova fotka
edith jo tohle je fakt neuveritelný ]-( mysa to ma prezident sice pravdu, ale o cem to je ze díte po 3mesicich odlozim... tak poslance by meli nahnat do letadla a poslad do smolenska... jako tam je vrchol vsechno.. dostanou vsechno + plat a jeste fnukaj jak nejaky herecky.. fakt hnus fialovej jsou.. a z tech jejich kampani je mi taky pekne soufl.. to si clovek fakt nevybere...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nad timhle nema smysl se rozcilovat... mě už asi nic nepřekvapí, stejnak s tim nic neuděláme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt.. akorat mi to prililo olej do ohne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne... si akorat clovek nici zdravi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
114 uááá
Odpovědět
Profilova fotka
38 uáááááá
Odpovědět
Profilova fotka
edith :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jak se máte? to je počasí dneska co?
Odpovědět
Profilova fotka
misa jo, je pekne zima ]-( a co ty? kdy budou fotecky?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nevim taky se už enmůžu dočkat, ale švagr nám dělá nějakou svatební knihu a pak my si zaplatíme ten zbytek fotek, nechci se ho ptát, jelikož k tomu chodí do práce a dělá dálkově vejšku, chudák musí, aby zůstal v práci
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já nevím kolik ale mám chuť taky udělat uáááá protože u nás probíhá zuřivej úklid...přítel: je tady nějakej bordel... já: no já dneska uklidím, ale nejsem tvoje služka....následovalo nasrání se, šel si uklidit a když si uklidl všechny SVOJE věci, tak je tady zázrakem normálně uklizeno, ani sem nemusela hnout prstem..teda budu luxovat a takový ti věci, ale ten předúklid jeho pozůstatků se nekoná....akortá je teď nasranej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: ja taky čekám kdy se nám předvedeš, ale chápu situaci že necheš švagra uhánět 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to je taky dobrý:-D:-D holky ja se tady zblaznim..tak nejak premyslim ze mi asi neproplati dovcu..tak premyslim ze vsechny patky a pondlky bych si dala dovcu:-D:-D tady je to na palici.. kdybych aspon vedela ze nekam jdu.. tohle smerovaní nikam je sileny
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: nebojte hned jak budou půjdou sem, snad to do týdne udělá, nechci ho otravovat a bych se ptala každej den, kdy to bude, vieo taky zatím enmáme, snad do 14dnů....tobě už se to krátí vid...
Odpovědět
Profilova fotka
misa je mi to jasný, a to je budes mit celkem brzy.. ja uz ted mam slibeno ze profi fotky dostanu tak mesic po :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: na všechno jsou ted paragrafy, tak se nenech odbýt.... edithn: moc pěkné oznámení máte...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz to mam podepsaný takze je mi to asi uplne k nicemu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já si myslím kdo si počká ten se dočká vid...ještě je upravuje na počítači, tak musí projít každou fotku a jen z rána česání a navštěvy kosmetičky měl udělaných 60fotek, tak to bude hrozný množství
Odpovědět
Profilova fotka
tak ,jsem zjistila ze podle paragrafu mam pravo na odstupný, ted jen jeste jestli ho dostanu a nebo ne.. ty 2mesice vypovedni lhuty hrajou roli? nevíte?:)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Měla bys mít nárok na výpovědní dobu a ještě k tomu odstupný
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ted to přesně nevim ale prostě když máš dovču tak ti ji musí proplatit
Odpovědět
Profilova fotka
Alka vzdyt jsem ti to psala e mas pravo na odstupny
Odpovědět
Profilova fotka
zalezi co mas ve vypovedi, tam to musis mit napsany
Odpovědět
Profilova fotka
lenra to presne potrebuju vedet, jestli ty dva mesice a jeste k tomu odstupny..(paragraf na to mam) jen jsem nevedela jestli jde i ty dva mesice i to odstupný...tak to ja se teda ohlasim...
Odpovědět
Profilova fotka
ted nechapu na co jsem ti hledala paragrafy a tvrdila ti to 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem ti psala at si to prekontrolujes kdyz dostanes vypoved 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: A není lepší se jich zeptat? ;-) Oni to musí vědět a nic zatajit by ti taky neměli, tak se jich narovinu zeptej, jak to je
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ale paragrafy ja vim(to ti dekuju) ale nikde v tom paragrafu prave neni tohleto jestli ty 2 mesice + 3platy.. nebo 2 mesice a mas smolik, a nebo 3 platy a jdes hned-tohle jsem potrebovala vedet.. paragraf ne:-) na výpovedi mam pro nadbytecnost:-) a to vim ze mam narok, jen jsem nevedela jak je to s tema kombinacema..a prej mam narok i po tech 2 mesicich.. tka to já si dupnu teda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?