Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: to je pravda, že v nuance jsou ty šaty na manipulaci úplně příšerný...já sem navíc takovej prcek hubenej, takže pro mě ještě hůř...takže přemýšlím o těch šatičkách co jsou na modelince....vypadaj vzdušně...budu jen nechávat šít v číně...za tu cenu si šaty nikde ani nepůjčím a já nemám moc peníze na rozhazování, tak to risknu :-) přítel si mě vezme i v pytli od brambor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak me se na tobe nejvic libi 7:-) jsou uzasny.. a pak taky 8...
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: risk je to určitě no...ale spousta věcí se dá ještě zpětně napravit, samozřejmě za cenu nějaký stresu a třeba i většího přešívání, ale risknou to chci a myslím, že to zimo zvládne na jedničku
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: Já v nich nemohla ani pořádně dýchat ani se hýbat, naotž snad třeba tancovat a to žádný prcek hubený nejsem :-D Taky v Číně? Hm, tak to už ani nestihnu, ani bych to s mojí povahou neriskla.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no sedmičky sou taky horkej favorit....ještě to dneska proberu s maminkou, ale už si musím vybrat...ať mám čas, kdyby se něco posralo..
Odpovědět
Profilova fotka
Hele sedmičky byly taky mým favoritem, ale champagne :-) Ale asi budou taky docela oblíbený. Jsem je ukazovala kamarádce a její kamarádka je bude mít taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: ale všechny byly krásný zase :-) jak sem si řekla, že chci šaty co nejstřídmější, nic ala vystoupila z dortu, tak i přesto, že jedny tam takový byly, tak se mi líbily...ale na fotce už potom ne :-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak t anová nevesta(marek a lucie) tak ta ma nejkrasnejsi saty na svete!!!! to je presne muj sen x-) ty moje jsem se jim snazila pripodobnit..snad budou na fotkách taky tak krásný:-) lenixka ty 7 jsou fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty jsou krásný mě se ty 7 taky líbí,ale nevim proc, už mi prijdou trošku okoukaný...ale samozřejmě krásně sedí a sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: JJ, všechny byly krásný. Jsem se divila, že v tom Edenu mi seděly snad všechny co jsem zkoušela (a že jsem jich tam vyzkoušela) a dělaly mě hubenější :-) . Ale některý na fotce vůbec nevypadaly tak pěkně, jako na mě ve skutečnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
edith.tak oni sou okoukaný, když se podíváš tady do alb, ale u nás těď mezi kamarádama a rodinou žádný svatby nejsou, takže ať si vyberu co si vyberu (krom snad korzetový klasiky), tka budu originální....velká výhoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: to je taky pravda.... a ten Zimo má na internetu nějaký výběr šatů + si můžeš poslat který chceš ušít?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith: jj přesně, má nějaký výběr... dost malý, ale dost velký na tom, aby tam měl ty moje vysněné...a když pošleš dobrý fotky, tak podle nich i ušije :-) lenra: v edenu jsem navíc narazila na úplně moc příjemnou paní, v nutila mi teda jedny šaty, který mi vůůbec neseděly, ale zbytek byl fajn...oni tam maj totiž šaty, který maj takovýto zešikmení v pase, takže sem vypadala jak tyčka taky :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka zima bych se urco nebála.. jediny co, tak ze ted muze byt zahlcenej.. jinak co saty to luxus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, potřebuju poradit.... v tom našem oznámení a hlavně v citátu. Je to dobře,nebo by tam mělo být neporanil? Přítel mě na to upozornil a já nevim co je správně a dneska to chceme dát do tisku.
Odpovědět
Profilova fotka
paneboze tak ta nová, to je druhá carodejnice ]-( prijde- nasadi si mikinu a rekne: já otevru poradne okno jo??.. grrrrrrrr tak to se tu muzu cajickovat porad dokola..:-/// s cestinou ti bohuzel neporadim
Odpovědět
Profilova fotka
:-N to bych jí dala pěstí... v týhle zimě otevírat okna??? :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: To jsme možná měli tu samou. Mě tam dokonce vybral některý šaty i ten pán a musím říct, že vkus nemá špatný :-D No já tam byla snad hodinu a půl a furt jsem měla co zkoušet. Akorát je škoda, že tam mají ty šaty hodně podobný stylově. A pod všechny jsem musela mít tu kruhovou spodnici, jinak jsem si na ně šlapala a mě ta spodnice je hrozně nepříjemná.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Edith, ty máš ale všímavýho chlapa :-) Když tak nad tím přemýšlím, tak mě by tam taky sedělo víc neporanil
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: já chtěla taky pokud možno bez spodnice, ale to je asi minimum šatičků, co se daj bez spodnice (nebo jí tam nemají všitou) jj pán mi taky radil :-)) alka: si jí měla říct, že je ti zima ne ?? seš taková od rány :-D (teda mi přijde) edith: líp mi to zní s neporanil...ale dneska sem nějak zabržděná...
Odpovědět
Profilova fotka
Hele edith, asi to bude dobře takhle, protože je tam ANIŽ bych ti ublížil
Odpovědět
Profilova fotka
teda aniž bych tě poranil
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky, ale mezitim volal brácha, kterej stál u tiskaře a dává to vyvolat, takže jsem se musela rychle rozhodnout jestli ano nebo ne... navíc kdybych řekla že tam musít být neporanil,tak se mi to zase o týden posune,jelikož to dělal taťka kterej je v Egyptě a nikdo jinej nemá ten program ve kterým to dělal,takže bych musela počkat až přijede... navíc brácha říkal že mu dává smysl poranil, takže jsem to nechala. Snad to nebude tak závažný a každej to pochopí.
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: jj to jsem si taky říkala že ten zápor je v ANIŽ... tak snad to bude ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne ze jsem ji to ráno rekla.. a pred chvili tu hlásám jako ze by ji to mohlo napadnout, ze se tu snad ucajuju... jj jsem od rány, ale evidentne uz jsem tu zariznutá..kolektiv uz se bratrickuje sni a ja jsem out...
Odpovědět
Profilova fotka
Alka a ty tam budeš do kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
edith do konce cervna.. tak jsem prave podrobila kamosku která je tehotná krizovýmu vyslechu a jsem uplne v riti.. z touhle debilni praci si nemuzu dovolit jit ani na materskou(otehotnet) jelikoz bych dostavala pouze 60% z minimalni mzdy.. no to me potentuj...boze.. takze musim minimalne rok makat.. a pak si muzu v klidu otehotnet.. no to je fakt system
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, vy jste zase klabosily to vis alka, stat dela vse nej pro rodiny ne, hlavne ze breci, ze uz nemaji ani na duchody kolik je tady starych lidi a novych miminek moc nepribyva 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a ja kdybych šla, po třech letech v práci na mateřskou tak budu dostávat tu klasku? tj. myslím 7.500,-? Alka, to ti fakt nezávidim :-( to nejsou moc příjemné vyhlídky,co? holky budete si pořizovat takový ty svatební SPZ? já bych možná chtěla nevěstu a ženicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se poseru.. cumim tu na ni blbe, tak se zvedne jde to zavrit, ani si nedosedne a prilitne kolega co tu celej den nebyl a prej: já tady trosku vyvetrám.. NO TO SI SNAD DELAJ prdel? ne?!?!?! tak ja tady taky nemusim být ze jo!!! grr teda ty me zas nastvali! to je divný co..hlavne si vykrmit duchodce a na mimina? proc? ty nejsou dulezity.. idioti..to je fakt mysleni.. fakt! nekam do ciziny jet
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?