Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
edith no docela desně :-N podprdu bych brala, nejakou vykrojenou taky najdu..ale ted mi jde zas o ty záda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty zada jsou fakt docela komlikace... jinak jak mám ty botky,tak je budu mít asi bez silonek, to asi nevadi, ne? naopak silonky by v nich byly hrozny... no, snad nebude počasí jako dneska :-D ty je budeš mít nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
to vic ze ne, ja jdu taky bez silonek:-) hlavne ja bych se zblaznila- nesnasim puncochy..a rulovat s emi jako na tyhle svatbe tak me klepne.. uz vim jak jsem byla agresivni tam...a jeste s emi to stát na moji vlastní..
Odpovědět
Profilova fotka
ja je taky nemam rada,ale je fakt ze ty samodrzici jsou takovy zdobny na ty nozce a skryjou veškeré nedostatky :-D já bych možná našla nějaký který by v tý špičce bot nebyli vidět,ale pak mi zas víc ty botky kloužou, tak nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
edith no ja jak pribrala tak asi nesoumerne tim padem se mi jedna noha ruluje a druhá drzi.. coz je teda jeste vetsi agrese.. ale jiný nez samodrzky jsem ani nenosila.. ale myslim ze jsou puncochy kde nemas ten lem na prstech, ze jsou to puncochy do otevrených bot..jen nevim jestli jsou i samodrzici.. to by se chtelo zeptat, ale nekde ve speciálce
Odpovědět
Profilova fotka
já asi dneska rozpošlu sv. oznámení emailem po firmě... myslíš že to není blbý? zase si říkám že se se všema známe jestli není blbý jim ho neposlat? Ale je to takový jako bych se chtěla chlubit :-D a navíc přítel s tim určo nebude souhlasit, tak nevím co je lepší varianta.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presně ty jsem myslela :-D dám sem na chvilku to oznámko... včera jsem řešila jestli přes něj dáte tu průhlednou folii, protože mi jí taťka koupil a pak jsem to nechala jen jako kartičku, že s tim bude menší sr*ní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith no segra mi rekla at ho poslu VSEM mailem..takze budu mit vlastne 3 verze.. jedno to prvni ale s opraveným mistem, pak to nový online, a pak do ruky to modrý:-D:-D ja ho rozesilat ale asi nebudu, koho tam chci tomu to dám ruco, ve firme uz dávno nebudu, a tem co to jen oznamuju tak si to treba povesim na facebook a spoluzaky.. ale neocekávám zadnou reakci..takze v poho.. no tak to to neposilej jestli stim pritel nesouhlasi.. kazdopadne bych se rozhodla podle situace ve firme.. jestli jste tam jedna banda tak ok, ale jestli jen jako ze se pozdravite, nechodite ani na pivko, proste jen ze slusnoti, tak bych se na to taky vyprdla
Odpovědět
Profilova fotka
asi dáme ředitelce a mý nadřízený a jedný kolegyni co se vdává a řešíme spolu svatbu... no a zbytku co mám ráda pošlu emailem, ale rozhodně ne celý firmě. Je nás asi 80 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith se más ze más skym tu svatbu resit.. me uz se vdala.. a ted nemam nikoho krome tohodle webu na resení..:-( edith tak to bude asi nejlepsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
peknýýý:-)a muzik je taky peknej:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D díky... jsme zjistili že je fotogenickej a on se tak strasne nerad foti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to tak slysim tak to asi kazdej..krome me.. ja kdybych byla hubená tak uz delam modelku..se hrozne ráda vystavuju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tady, jsem dlouho vychrupovala, nj, kdyz jsem vcera sla spat nekdy v jednu. Edithn: pekny, koukam ze budete mit stejnej vers jako my
Odpovědět
Profilova fotka
no hle kdo je tady..ses kasala jak tu budes a hovno hovno slavný soude:-D:-D mysa to abych te taky sjela jak si dlouho spinkáš:-D:-D (sranda) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: fakt? vy máte to stejny?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak tak na to koukam tak nejcastejsi datum je 26.6.(nebo jak jsem to minule vypocitala) a nejcastejsi saty levante.. zajimací..:-) hoooolky ja uz se chci vdááávat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: jak si na to přišla?
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: nj, nemohla jsem vcera nejak usnout, jsem smudlala ty vyvazky a dnes jsem chrnela dlouho, to se mi dlouho nestalo. Me se Levante hrozne moc libi, jeste jsem si je nezkousela, tak ani nevim jestli by sedeli. Ale brala bych je hned Edithn: jj, jsem si rekla ze tenhle vers k nam nadherne sedi, je to uz ale dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
tak ruzne co tu lezu po albech, profilech, diskuzich.. tak levante ma snad "kazda druhá" a tim se nechci nikoho dotknout, jen me to napdalo ze jsou to asi nejcastejsi saty:-) a to datum jsem tu nekdy minulý týden(mozná dyl) s holkama zkoumala.. a myslim ze to bylo toho 26.6. ale nejsem si jistá.. to bylo na jeden den 257svateb -tuším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyyyy, ja se snad pos.ru, jsem ted byla na beate uhse, a zupanek ktery jsem hrozne chtela a ktery jsem pomalu obrecela maji znova, takze jdu okamzite objednavat x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha... a Levante je značka nebo jedny konkrétní šaty? jsem trošku neznalá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemuzu to tu najit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to gratulace:-) edith znacka st.patric(tusim) a konkretni saty levante:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jsou to takový ty šlehačkový s růžovou mašličkou?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ty s tou ruzovou stuhou jsou od Romantiky
Odpovědět
Profilova fotka
nn ale ty jsou tu taky casto.. pockej ja ti je najdu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tech je tu taky totiž požehnaně
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.pronovias-svatebni-saty.cz...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?