Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: přesně tak, dneska jsem se byla ještě kouknout v Sezimově Ustí ale tam nemají nic moc, prostě tenhle vyhrává, mě se líbí, i ta barva, prostě super. a nestojí tolik právě.
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsi na ten Dorjan, psala jsem na predchozi strance, tyhle kocarky se pohybuji mezi 6 - 8 tis. Jeste se mi libi Q12
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ohledne ty barvy, tak se mi u vsech libi cerna barva, ted me ovlada i ta zelena, je takova vyrazna, pred dvema lety se mi hrozne libil Herqules, mel maskacovou barvu sedou. Svetlou barvu bych ale nechtela, hned se zaprasi, hlavne koukej at to ma pratelnej sundavaci potah
Odpovědět
Profilova fotka
koukala sem na něj, ale mě se u něj nelíbí ta bouda jak je dopředu víš, počkej hodím sem odkaz na něj, a tu Q12 si bude kupovat kamarádka, která čeká mimi měsíc přede mnou, http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/... stačí tenhle, ty kola pořádný a tak a tenhle je nemá takový jako ten od taka
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dorjan je ma plastovy ale za priplatek si muzes nechat nafukovaci, u nas je primo dovozce techto kocarku. Me se libi ten novej, dany sport 2010, ma predni kola s rotaci co z je prakticky a jsou o hodne vetsi nez u golfek.
Odpovědět
Profilova fotka
je to děs s kočárkama....a co ty kdy se vrátí přítel?co svatba jak to s ní vypada?
Odpovědět
Profilova fotka
snad pristi tyden, nevim to jiste, uz radsi s nicim nepocitam a svatba? snad v lete, uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
chudáčku, tak dlouho bez něho to musí být strašný, já jsem bez něj jeden den a už to neůžu vydržet, minulej rok byl 14dní v nemocnici a to nešlo abych tm nejela každej den, prostě se mi stýskalo.dneska taky nespí u nás zatím u nás(mamky doma) má karty, byteček se předělává, dělalo se komplet topení, ted se budou zadělávát díry ve zdi a nahoře se může bílit, konečně, pak pojedeme do čb a objednáme koberec a kuchyn no a můžeme tam jít, počítám tak konec května, snad no a pak se vrhnu na přípravy toho našeho kulíška.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to des, hrozne mi chybi, si pripadam jak bez kusu tela, takova prazdna. My budem zarizovat pozemek na barak hned po svatebni ceste. A koupime i vetsi byt, takova prestupni stanice nez se barak dostavi. Uz se nemuzu dockat az zacneme vsechno zarizovat
Odpovědět
Profilova fotka
taky sme chtěli stavět, ale už to nejde, nebyli by na to peníze, já už jsem na neschopence do konce a bylo by toho na nás dost, už takhle to stačí, svatbu jsme spočítali na 70tis, docela to jde, hostina nás stála 30tis a bylo nás tam 73, tak to jde hodně, no
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda hodne levna hostina, tak to je dobre. Jj, v dnesni dobe byt na neschopence je trest. Driv ti penize za cely mesic delali to co si brala bez premii a ted dostanes 60 % , tri dny neplaceny a bez se klouzat. Je to des
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo je to děs, ale radši budu doma, než aby se něco zanedbalo, udělala sem si pojištění kde jsem měla mít připlacený pojištění v pracovní neschopnosti, tak jsem tam dneska byla a pani mi řekla že tam je určitě nějaká doba, kdy to musím mít smluvený a to sem se tý baby co mi to dělala ptala, jestli tam je nějaká podmínka když by se tohle náhodou stalo a ona že ne, prostě jen lžou, ale to si za rámeček nedá, pokud mi to neodsouhlasí.pěkně ji zavolám.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to vis, tohle je normalni, ze ti podminky nepriznaji, protoze plno lidi by to nechtelo a oni by prisli o kseft ne. Jen ji dej do tela, tyhle lidi nesnasim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že ji dám jen co mi přijde to rozhodnutí, kdybych se ji neptala ale já se ji na to ptala jestli tam nejsou podmínky abych tam nemusela už určitou dobu být a ona ne to nemusí
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty jinak? uz citis pohyby?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dobrý, to víš už i ta chůze do schodů unavuje, přijdu tak zafuněná, ale jinak v pohodě, ve čtrvtek jdu na kontrolu, pohyby cítím, pěkně kope, už i Martin si tam dal ruku, tak ho malej dvakrát nakopnul. kope když já chci odpočívat.
Odpovědět
Profilova fotka
to ti zavidim :-) ja jsem zvedava na nas, kdy se nam to povede a budem cekat maly mysatko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj bude to hned, já čekala tři měsíce po vysazení
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo, se vam to povedlo celkem rychle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky sem myslela že to bude trvat déle...ale byl tam martínek po třech měsících
Odpovědět
Profilova fotka
tak já končím, jdu se umýt a dát si něco k jídlu a lehnout, bolí mě záda. tak pa zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
mimi se bude jmenovat Martin? hezke jmeno :-) my chceme pro holcicku Sara a pro kluka zatim nevime, mozna Michel ( Mišel v češtine )
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mej se, zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
jezis vy jste toho nakecaly:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no ani bych nerekla, rano jste byli lepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si ted hrala s fotkou, jaky liceni by mi sluselo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juj o mimcu mi ani nemluvte:-) ted mam zase to obdobi ze me to docela preslo.. a dneska na treninku mela kamoska svoje mimi-tohle mimi je asi nejhodnejsi mimi na svete, ale stejne.. z zenskej se stala tlupa dementnich sislajicich a silenych stvorení :-N hruza.. je mi jasny ze budu to samý.. ale mazec..
Odpovědět
Profilova fotka
na mimi se sislat nema ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no o dovce mi nepovidej..se mi snad nestalo abych dovcu stravila tim ze bych se válela- teda kdyz nepocitam u more...:-)tak...ted jsme zase tu:-) stridame se tu s manzelem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
wau ta pani má nádherný vlasy!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?