Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no to teda budou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé uz aby to bylo ..kveten mi nikdy neutika.. ale zas prijemný je, ze mam na kveten naplanovaný zkousky ucesů:-) porad nevim který... :-N tak vyzkousime asi vsechny favority:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já myslím, že květen uteče rychle. Já mám narozeniny, pojedu na ten zámeček, na zkoušku účesu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak tobe:-) me prijde ze s ebude tááhnout..ale vem si to- kveten pryc, a pak uz jen cerven a cervenec-tak to bude asi mazec 2 mesice.. to uz bude opravdu za chvliku..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nemám mě kdo vyfotit jsem doma sama a taky chci aby bylo nějaký překvápko. Když vám ukážu všechyn fotky tak se pak neni na co těšit :-D mně tedy květen taky určitě neuteče...když bych se vdávala znova tak bych to udělala taky dřív...je to hrozný čekání :-( kdybych to měla alespoň v červnu...
Odpovědět
Profilova fotka
market:-D jj taky bych si to dala driv..si trham hlavu ze jsme to neudelali taky v dubnu:-D je to proste nekonecný.. takovou dobu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo kdyby mi to oznámil 2 měsíce předem, s tim že všechno už zařídil před rokem :-D fotografku atd...to by bylo fajn :-) ten srpen to je tak neskutčně dlouho. a ty už si v práci skončila? že jsi doma...
Odpovědět
Profilova fotka
market nn az v cervnu.. ale dneska jsem mela byt na pozorovacim dni v "nové" práci, jenze jsem vcera zjistila ze se jedná spis o sektu a vymývání mozku nez o normalni praci, takze jsem tam dneska vubec nesla, a tim ze jsem mela zarizenou dovcu(melo to byt pres celý den) tak jsem zustala doma a davam byt dohromady:-) tred se ale odmlcim, jedu nakoupit, nez tam bude zas milion lidi...:-)tak zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
holky je to hrozně dlouhý to čekání, taky si nadávám, že jsme to nedali dřív
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jen doufám že se nám to čekání vyplatí...že nebude pršet a bude krásně a vše dopadne podle představ.zase když už budou mít všichni za sebou tak nám budou moct dát nějaké rady :-D já jdu taky něco dělat, musim všude vytřít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my už to máme za 39 dníííí .... to je fakt síla. Jinak tchýně jede ve středu do Moka poptat dort,tak jsem zvědavá s čim přijede... malý kremrolky a šátečky si nechává udělat u jedné paní která taky peče doma, takže si myslím že to bude dobré, ale dort jí nechcem svěřit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....já naštěstí začala zařizovat až teď, takže je toho přede mnou ještě spousta, takže nuda u mě nehrozí :-)) jinak naši letí tenhle týden do Egypta, takže prstýnky nám asi přivezou odtamtud, uvidíme, kolik budou stát...já sem původně chtěla titanový, teda pořád chci, ale přítel je hodně proti a chce z bílýho zlata, bych chápala, ale on chce úplně jednoduchý a mě to přijde zbytečný kupovat hladký prstýnky z bílýho zlata, když titanový vyjdou o víc jak polovinu levněji :-// ale asi ho nepřemluvím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem tu... me snad klepne.. neni v budejkach zas nejaka akce? se nikde nedáá zaparkovat:-/ ani red barakem a to tu vzdy dopo a do 3hod byva uplne prazdno.. desnýý.. tak nakup me zas nastval... chjo, vsechno je tak drahýý:-/ a lidi co neumi ridit by nemeli vubec poustet k volantu.. zis jsem byla zas sprostá ]-( edith thýýjo, tak to je opravdu za pár...
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: to je dobrý, naši letí dneska do Egypta :-D :-D my máme taky z bílýho zlata a úplně jednoduchý, jen já tam mám tři kamínky...
Odpovědět
Profilova fotka
edith: já mám právě strach, jestli se neošoupou a nebou vypadat hnusně, když jsou takhle hladký :-// ale asi se budu muset podřídit, když už hladkej, tak aspoň s jedním kamínkem
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: prý ty matný zlesknou a dají se kdykoli znovu nechat zmatnit,takže asi vypadají jako nový....
Odpovědět
Profilova fotka
edith: jo no...jen mi to přijde zbytečným když titan se ti neošoupe ani nepoškrábe, je takovej věčnej...akortá přítel je asi konzerva, tak si můžu nechat zajít chuť
Odpovědět
Profilova fotka
lenixa: taky u nás byly dohady, ale nakonec jsem zvítězila :-D takže bude titan v pátek se už moc těším :-) zkus mu to nějak rozumně vystvětlit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak si nechte udelat stejný typ ale ty z titanu a manza ze zlata:-) to jsem tu taky nekde videla:-) a neni to ojedineli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
market, alka: když on je v tom hrozně tvrdej...hlavně se o svatbě vůbec nechce bavit "ty si stejně nakonec prosadíš svoje, tak proč se mě vůbec ptáš"....mě se taky líbí jednoduchý prstýnky, jen mi přijde ten titan sympatickej...ale zkusím návrh, že on ze zlata a já z titanu..a budou stejný :-) to je dobrej nápad, díky alka zkusím to na nej
Odpovědět
Profilova fotka
jo a slyšely ste, že OP prostějov je v konkurzu?? to budou slevy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, me doma dela skoro to samý:-) proc mi to rikas kdyz to zarizujes ty.. tak rikma- informativne a pro souhlas:-D:-D ale ted je to dobrý:-) uz mu asi dochází ze to má za pár:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: myslím, že je to normální, na druhou stranu, ikdyž se ho zeptá někdo jinej, tak ochotně vypráví :-)) co a jak bude....srandovní on je z toho takovej vyplesklej, protože sme se původně měli brát až za rok no a posunulo se to...
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to bylo holky taky takový a teď jak se blíží,tak se semnou o tom i baví. Minule hledal i citáty na sv. oznámení.... je to fajn, děláme si srandu z některých věcí. Prostě je to fakt asi tim jak se to blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:_D to manza je uplne v klidu:-) ale nevim jak se bude chovat za 3 mesice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
edith: tak nějaký hledání citátů u nás nehrozí...o tom dost pochybuju..pro něj tohle není podstatný...nejradši by to udělal se 2 svědkama a šmitec....což je sic mega romantický, bezproblémový, ale já chcu a chcu a chcu být princezna a nevěsta!
Odpovědět
Profilova fotka
no to u nas ted visí varianta v riflých.. docela funny.. zacal pro to hlasovat uz i muj táta..(jako chlapy rifle + sako)
Odpovědět
Profilova fotka
rifle bych asi nedala...si to moc nedokážu představit, že já bych tam byla v činčanejch šatecha přítel v rifllích, což je asi nesmysl, protože džíny nenosí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, no predstavit si to dokazu.. i vim ze mu rifle slusi vic nez oblek.. ale delam ze v zadným pripade..:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak naštestí přítel nemá rifle ani jedny :-) takže u nás tahle varianta nehrozí...můj svěděk si chce koupit nový oblek (parádifka) a přítel si ještě svědka nevybral...a můj tatínek bude mít taky nový oblek (prý po 25 letech..naposled na svatbě s mojí maminkou :-)) a u svatebčanů je mi to jedno...ať přijdou třeba v teplákách (jejich ostuda)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?