Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja takyyy.. tak jsme jich udelala tak 20 a uplne umiram.. to je taková piplačka :-S huh
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ti verim, predstav si ze jsem s tema vyvazkama jeste nezacla a mam akovej pocit ze ani nezacnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja chci videt jak vypadaji :-D chtělo by to fotku :-D my davame dneska sv. oznam. do tisku.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa az tak? ze by sis je koupila? no ja taky cim vic se to blizi, tim vic me tyhle sracicky nebavi:-D jeste ze uz toho tolik nemam..
Odpovědět
Profilova fotka
neeeee, myslim jako ze dneska uz s nimi asi nezacnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joo tak, tak to ti verim:-)) ja prave makám ze jestli dostanu tuhle práci tak budu kazdy den naprosto k.o. a budu mit jen vikendy.. tak chci stihnout co nejdriv:-) edith jj az dodelam tak vyfotim:-) a nebo aspon to co stihnu dneska:-) pochybuju ze to dneska dám:-D jinac moje silena sestra nezklamala:-) vyzadala si vsechny 3 ks oznámení ze jí to zajíma..tak jsem ji to dala.. to prvni se jí vubec nelibilo, naopak se jí nejvíc libil krokodýl (necháápu) a to co jsem delala já rekla ze je obyc ale ze se jí libi ten pruhlednej papir:-D no je proste jiná no:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem krokodýla neviděla :-( :-( nemáš ho někde na fotce?
Odpovědět
Profilova fotka
to se ti nedim, to bude mazec v ty praci
Odpovědět
Profilova fotka
krokodýla vubec nemam vyfocenýho, ale lezi mi tu asi 80 ks.. tak to muzu taky vyfotit:-D mysa jj ja mam z toho silenej strach..a to mi teprve pred chvili doslo ze budu muset byt celej den v tom malým kostýmku.. 10hodin!! a ty gate me tak strasne skrtí!.. no to asi umru.. to jsme vubec nedomyslela :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tam musis mit kosymek? boze to bych nevydrzela :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj to je skoro managerska pozice.. tam se musi nosit kostýmky.. sama jsem si rikala, jeslti me vemou - v cem já tam budu chodit?? no tak to me docela desi.. mam jen jeden.. tesný.. no a 2 do kterých uz se asi rok nevejdu :-.
Odpovědět
Profilova fotka
to je blby, ja bych se asi opupinkovala, ale hlavne aby te ta prace bavila ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky ja se loucim, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: dobrou noc..a já zrovna přišla
Odpovědět
Profilova fotka
mysa dobrouu:-) ahoj petu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky alkapinko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu jaký byl vikend?:-) byli jste na carodkách?:-) holky me uz to nebavíííí.. a jeste je tam taková hromada :-x
Odpovědět
Profilova fotka
alka: heleď jak se jmenuje tak společnost kam jdeš do práce zítra, jestli se můžu zeptat...mně to totiž nápadně připomíná společnost Jobing s.ro. jsou to oni??
Odpovědět
Profilova fotka
alka: byli jsme doma na zahradě a opékali buřtíky :-) dneska jsme byli na procházce a za klukama na letišti (máme srazíky s tunerama ;-) ) copak tě nebaví???
Odpovědět
Profilova fotka
petu vy jste taky tuneri?-) delam ty oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
alka: aha oznámení....tyo no přítel je blázen do aut. nelíbí se nám ten brutál tuning, nebo kouknu se na to na srazu, ale doma to mít nechci, petr má naštěstí rozum a dělá si auta tak aby byly odlišný, ale nebylo to tak hrozný... jako veliký spojlery to u nás nehrozí
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky mám odma jednoho :) ale žádnej extrém...jinak my v pátek jedem konečně na prstýnky, takže bude něco nového :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to ja mam doma toho nemocnýho.. podminka baraku je garaz.. takze si to dokazes predstavit.. az budou penize tak si chce koupit nejakou sunku a jen si na ni delat.. proc ne kdyz je to jeho konicek:-) ja jsme taky tunerka:-) ale jelikoz jsme zenská tak to mam taky takový jemnejsi:-) v tomhle ohledu taky nemam rada preplacanost.. market jéé si tu dlouho nebyla:-) a mate nejaky vyhlidli?:-) lenixka teda to je maec!!! to je jasna vec.. boze
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nenaděláš nic no...
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka priserny.. ani tam nejdu..manza rekl at tam vubec nechodim:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka:zklamaná co :-| já byla taky...ještě když tě tak nabudí, že ti řeknou, že postupuješ do dalšího kola...tak sem ti sice připravila rozčarování, ale ušetřila ti asi ještě větší... naprosot rozumný rozhodnutí tam nechodit...navíc má zejtra chcát :-p
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no tak když už barák tak je garáž docela logická, to u nás je to to samé...na to, že je petrovi 26 má teď asi 12.auto. my spolu chodíme 4 roky a za tu dobu máme 4. :-( mě se to docela líbí,ale je to sakra drahej koníček....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu zpet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nechcete mi rict ze jen co prijdu, vy mizite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já jdu bohužel spinkat :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?