Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
edith: to jsou super fotky, kdo je fotil? tatka? jestli jo, tak je strasne sikovnej. krasna na oznamko by byla 1543, ta je takova roztomila a jakou si vyberete?
Odpovědět
a pak je super taky ta 1556
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: fotečky jsou hezký!!! a máte nějakej vzor oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě by se líbila na oznámko 1559 a 1584
Odpovědět
Profilova fotka
kráásne ráno holky.. tak já mela vcera naprosto destruktivni den který pokracoval az do noci:-/ jediny co bylo super bylo ze jsme udelala 6ks oznámení a teda je to luxus:-)) ale vic vam povim asi az prijdu z pohovoru.. nestiham, a na dnesek jsem si vzala dovcu.., taze tady budu celý den
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky!! no kde jste vsechny!!:-)) jupíííí:_)) tak nejdriv dnesek..tak to dopadlo super!:-) postoupila jsem do druheho kola a v pondeli jdu na celý pracovní den po kterém si reknem oboustrane jestli by to slo a nebo ne, takze mam siiiilenou radost ptz to na me pusobilo skvele a ten sef byl taky super, tak SNAD:-) jinak vcera psycharna,, dala jsem sve prvni oznameni zrovna tý osobe, co je jediný problem..a: jo my sme zvany na vecer,,aha aha.. hm.. a ja rikam no a odjizdi se od babci, a oni: no a to sme zvaný jako na obrad?? to tam jako muuuuzem? atd 8-( no tkaze uzasný:-/ reakce teda..absolutne nepochopili ani basnicku na penize, ani to ze kdyz maji oznameni a pozvanku na vecer ze to neznamená ze maji zakázáno na obrad..no takze pekne debilni, presne co jsme cekala, a rikala v nasi debilni rodine to bylo vzdy jak za uheráku, takze nikdo nechápe rozdelení na obed/od peti atd no proste des:-/ a to me jeste dostal tata.. dost na nem visim a to co mi rekl me docela dostalo az jsme z toho celou cestu domu brecela(o svatbe to nic nebylo) takze den plný uspechu.. no a dneska by to chtelo nejaky výlet kdyz uz máme oba volno, tak se sem dostanu mozna az vecer:-)
Odpovědět
Profilova fotka
wau no ten vývazek vypada fakt suprove:-) by ses tim mohla zivit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,díky moc za pochavlu.... vybrali jsme na sv. oznameni tyhle: 1584,1556 a 1595 ale bylo to těžký rozhodování. hranata: jj, fotil to taťka s bráchou, budou nám fotit i svatbu,tak to snad dopadne OK. pellu: v albu mám jedno oznámení a tak trošku ho okopírujeme... takže něco podobného alka: no vidíš, ty jsi šikulka, to byla fakt rychlovka. To se jen tak někomu nepoštěstí takhle rychle najít práci. Co se týče oznámení tak to absolutně nechápu, dneska je to úplně normální že přijdou až odpoledne a nechápu že se ptají jestli můžou přijít na obřad....fakt síla... tak ti přeju krásný den když máš tu dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem tu, ale chvilkama budu odbihat. Byla jsem tu od sesti do osmi, ale za boha mi nesel odeslat prispevek, asi dvacetkrat jsem to odesilala a nic, jsem se nastvala a sla na postu a na gyndu.
Odpovědět
ahoj všem, tak jsem sem zas po dlouhé době zavítala. Nevíte někdo, kde dělají nějaké dobré zákusky a svatební dorty v Českých Budějovicích nebo okolí? Díky za každou radu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dadan.07, tak ty jsi tu nebyla hooodně dlouho. Znám vyhlášenou cukrárnu Moka ve Velešíně ??? teď si přesně nejsem jistá kde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tady zase.. tak jsme s manzou premysleli kam pojedem na vylet.. k.vary, brno, plzen, pisek.. a nakonec jsme se schodli ze lepsi nez to davat za benzin , ze se nekde najime.. takze jedem do nasi restaurace na hostinu, a spojime 2 in 1:) rovnou se domluvime s provozní:-) tak se tesim:-) jo a pozooor, byl to manzovo napad:-) hefkýý:-) ale asi bude pekna burina, je tam dusák neuveritelnej a uz se zene od holubokjý cerno:-) jéé ted tu zrovna troubila svatba:-)) jinak edith presne, nechápu proc jsou tak zaostalí vsichni. vzdyt se to delá vsude:-/ a jako napadlo me ze kdyz to neznaj ze se sami pozvou na hostinu z ceho jsme mela strach, ale ze vymysli ze kdyz tam maj karticku od 5ti, ze nemuzou na obrad..tak to me fakt nenapadlo..ted mam hruzu z tech dalsich 80 lidi.. to jim to dám a pekne jim to vsem budu muset vysvetlovat.. to bude teda mazec.. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
edith: jjj, na cukrárnu ve Velešíně jsem slyšela hodně chvály, ale chtělo by to něco blíž, přeci jenom to budem vyzvedávat den před svatbou a bude hodně lítání. Neslyšely jste někdo o nějaké cukrárně v Bavorovicích je to prý směr Nové Hrady nebo prý je taky nějaká dobrá v Nemanicích. Nevím, kterou vybrat, chtěla bych spíš nějaké osobní doporučení kdo od nich už něco jedl nebo tak.
Odpovědět
jo edith,jak probíhá domluva s paní majitelkou na Štilci, zrovna včera tam byla svatba a měli to taky venku
Odpovědět
A ještě na jednu radu se zeptám, jste tu skoro samý Budějčandy, prosím, chci přestoupit k jiné gynekoložce, nemáte někdo tip na nějakou dobrou v ČB? Ne chlapa
Odpovědět
Profilova fotka
dadan, taky jsem slysela chvalu na ten velesin:-) ja bych to chrela taky od nich..bohuzel to je moc z ruky...
Odpovědět
alkapinka: právě, nebude čas jezdit až do Velešína. Jsem si jistá, že je tu plno dobrých cukráren, dostala jsem nějaké tipy, ale kterou vybrat.Jedině chodit po cukrárnách a kupovat a ochutnávat ale to bych byla za 2 měsíce na svatbě jako sud :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dadan kdyz jsem byla u doktora tak jsme z busu zahlidla výlohu a tam bylo snad 30 svatebních dortu.. nejaka cukrarna co s ena ne specializuje.. neslysela jsem o ní, nechutnala jsem, ale vypadali hodne dobre:-) je to v budejkách v suchým vrbným v petidomí:-) ;-)
Odpovědět
ok, tak děkuju do Pěťáku se mrknu, je to někde u hlavní?
Odpovědět
Profilova fotka
dadan: je to přímo na hlavní jinak, my jsme Štilec zrušili a máme to nakonec jako Alka na Vráži. Alka, musíš podat informace, my tam jedeme v sotobu s tchýní a tchánem na jídlo,tak jsem zvědavá jak nám bude chutnat.
Odpovědět
Profilova fotka
edith ja myslela ze uz jste tam jedli?:-) no nejdriv sni podrbem, ujasnime co a jak, no a podle toho jaky nám dá návrhy tak to si objednáme rovnou k jídlu aby jsme to ochutnali a vybrali rovnou i jidlo.. proc ne:-) az prijde manza z prasepsem tak jedem .. tak se ozvu asi nekdy kolem 3, 4:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasny.... vy s ni mate domluvenou schuzku? my budeme mit urcte nejaky kure, takze se podivam do listku a objednam a kdyz mi to bude chutnat,tak to dame i na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja jsem ji rikala ze toho 22 jak jdem zaplatit zamek a ona ze je nekde v cudu, tak rikam pak jedine 30.. no a zapomnela jsme na to, i se mi tam nnechtelo kdyz je to porad tak brzo.. no a kdyz jsme dneska tak premysleli tak jsme ji cvrnkli jestli teda má ten cas, a ona ze má.. takze sme to sjednotili:-) no ja se bojim co nam rekne na prase a na ceny a celkove, hrozen se tesim..vlastne budu mit premieru, jelikoz jsme tohle jeste nikde neprobirali. no ja bych zvolila kazdymu neco jinyho aspon si t uchutnáme navzajem:-D:-D tak ahojky- zatim
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pa a pak dej vědět co a jak ;-)
Odpovědět
edith: tak to je dobře, asi by to tam nebylo to pravé, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
vždycky vás dočtu a kdybych mohla tak s něčím poradím. já ted řeším kočárek, máme blbej kufr u auta...to je děs, jedna starost odpadla a najde se zase jiná.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: to je krásná starost :-D na tuhle starost se taky těším :-D dadan: nebyla jsem tam uplně spokojena s majitelkou a hlavně bychom se tam asi nevešli na obřad. Na Zlatou korunu jsme se taky byli podivat,ale vzhledem k mý představě obřadu by bylo vše komplikované a nejjednodušší bylo řešení udělat obřad i na Vráži,takže já jsem maximálně spokojená. Můžu si to tam v pátek večer nazdobit a vše bude beze stresu a v pohodě. Kde máte vy hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tak jsmte to nakonec změnili?to víš že je nejlepší prostředí kde si to můžeš udělat ty podle sebe a v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bude to víc v klídku... Míšo, povídej... já vůbec nevím nic o vaší svatbě, podařilo se to všechno? už se těším na fotky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?