Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
no jo, ale ja myslela, ze si tam vyridime konecne matriku (na Hluboky) - ze odevzdame papiry a zaplatime poplatek, ale porad jsem si nevyzvedla obcanku (delali mi novou, kdyz mi ji ukradli) a ted jsem zjistila, ze tam zitra na tom blbym urade nikdo neni - maji uredni dny jen od pondeli do patku!!!! ksakru!
Odpovědět
Profilova fotka
do patku? vzdyt zitra je patek. Budete mit obrad na zamku?
Odpovědět
jsem blba - do ctvrtka :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak zítra jdu pro prstýnky!!!!!!!!!!!!!!§
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si rikala ze o je nejaky divny, tak si to prodluzte do pondeli :-D :-D pellu, tak hlavne at se libi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: doufá, když jsme je vybírali tak se nám líbily, už se na ně těším :-)
Odpovědět
no my v Budejkach budeme jeste pristi tyden, ale... vyzvednout obcansku si musim v Praze, zitra jedeme na Moravu a plán byl, že cestou zpět to vezmeme přes Humpolec do Budějovic, jezdit sem a tam nejde... tak to holt budeme muset odlozit zase na "za mesic" :) pellu: tak to je super, tak pak nam sem dej fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: jojo fotečky určitě dám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska konečně byla na šatech. No teda děs a hrůza musím říct. Všechno na jedno brdo a zrovna styl, co se mi moc nelíbí. Nakonec jsem vybrala tři, který by byly jakž takž- jedny v Olivě, jedny v Edenu a jedny v Avalonu. A když ukazuju mamce fotky z Edenu, tak hned na ně řekla, no ty ne, ty jsou hrozný, než jsem stačila říct půl slova. :-D Takže jsem zase víceméně na začátku. Nikde jinde nám nedovolili fotit. A šaty v Nuance jsou teda příšerný! Všechno na mě špendlila,asi mají jenom jednu velikost a vypadaly některý dost jetě.
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: no co, tak zatim mate jeste cas :-) pellu: ja uz se taky nemuzu dockat az si budem vybirat nase
Odpovědět
mysa: no to jo, ale do Budejovic se dostanu ja zase nejdriv za mesic a to bude už červen a to uz bude docela rychlovka, pani matrikarka to chtela mit max. 2 mesice dopredu...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo, to jr blby no :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky lenra: my chceme videt foto :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj edith lenra: jasne, dej nam sem nejakou foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na chvíli sem jedno strčím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsou tam. Ty první jsou champagne a ty druhý bílý. V Avalonu mě fotit nenechali, což jsem se divila.
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: hezkééé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenro: me se libi ty v Edenu, ty champagne.... je mi hrozne divni ze te nenechali v Avalonu vyfotit, me pani rikala ze to je nutny si je vyfotit....
Odpovědět
lenra: a to jsou "vítězné"? jinak me se vic libi asi ty champagne, bily se mi zdaji moc "ostry"
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, v Avalonu mají asi nový pravidla. No vítězný.... vítězný z těch, co mi jakž takž slušely :-D Tak nevím, jestli si nenechám nějaký ušít. Ještě jsem je neplatila
Odpovědět
edith: ty mas novou fotku:)))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, sem si tam dala z foceni na sv. oznameni :-D lenra: zkus jeste zajit do Amelie v Litvínovicích... Jinak ja neporadim, nikde jinde jsem nebyla a jaky jsi zkousela v tom Avalonu?
Odpovědět
Profilova fotka
edith: Asi to tam ještě zkusím, jinak nevím. V Avalonu jsem zkoušela asi šestery, ale všechny měly sukni do áčka a to mě prostě nesluší. A jedny takový champagne, jakoby cípatá sukně, ty se mi moc líbily, ale velikost 40-42, což bych potřebovala menší, protože kdybych náhodou zhubla, tak ze mě spadnou :-( Ale ty tvoje jsem tam neviděla, taky jsem si je chtěla zkusit, jen tak ze zvědavosti :-)
Odpovědět
edith: moc krasna fotka, tak nam ukaz jaky mate jeste? my se jdeme fotit v pondeli v tech Budejkach, ale nebude to na oznameni, jen pro nas a pro nase, vcelku totiz nemame spolu zadny fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://missis.rajce.idnes.cz/foto_na_... heslo a jméno je barca lenra: to rikala Alka ze tam byla vcera a nevidela je tam. Ja jsem tam byla v pulce dubna a taky je tam nemeli,tak se dost bojim jak budou vypadat v cervnu.
Odpovědět
Profilova fotka
edith: tak mě to heslo nějak nefunguje To víš, šaty asi půjdou na dračku, když se všem tak líbí :-) Tak se tam zajdi zeptat, že si je chceš prohlídnout
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: to chápu, já se na prstýnky těším moc, to je jedna z věcí na který sem na těšená nejvíc
Odpovědět
mne taky na:-) edith: a ty nejdes na zkousku satu? resp. byla si uz?
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: tak je to s velikym B - Barca
Odpovědět
Profilova fotka
no holky mi po tom focení si taky necháme udělat návrh oznámka z fotkama..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?