Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyby aspon ta prace byla:-( nebavi me kazdej rok delat nekde jinde.. uz chci taky delat na kariere.. a chci mit taky nejaky roky praxe.. a ne pokazdy vysvetlovat ze jsem vlastne absolvent.. jelikoz praxi jeste nemam kdyz me nikde nechtej..fakt..si postavim barak vlastni rukou a reknu ze to je dostatecna praxe.. nebo aspon ten zednik.. jenze jako zenska jsem v tomhle oboru uplne marná:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jako zednik by si byla v nejaky firme akorat k smichu, vim jaky to jsou paka v partach, fotr je zednik, takze vim V Klasterci je 30 lidi na jedno pracovni misto, tak si to dokazes predstavit, jinak nez se rozebehla porcelanka znova, byla jsem 2,5 mesice na pracaku, pak mi volali ze me chteji zpatky nastesti. Ale vem si to ze jsem brala nejakych 4700, co z toho zaplatis, nic
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja práve vim, ze to je proste jeden plat.. a ze se to ted hodi.. fakt.. to pak budu muset prodat i parcelu aby jsme meli na chleba ne?...no ted jsem teda zas v depce:-(
Odpovědět
Profilova fotka
prodani veci, pozemku nic neresi. Za mesic dva si sezenes praci a budes te to akorat pekne stvat. Me trochu pomahali rodice, ale taky to nebylo ono, na najem proste nebylo, pak se to doplatilo, jelikoz jsem dostala odstupny
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak stim muzu rovnou pocitat, ze mi rodice nepomuzou..:-/ maximalne tim ze by jsme se nastehovali k tatovi..ale to bychom mohli az po zári, a tam se mi teda fakt nechce!:-( no ja odstupny nedostanu
Odpovědět
Profilova fotka
jak to ze ho nedostanes? pokud krachuje firma, mas na nej ze zakona narok, jeste jsem ti ty paragrafy minule vypisovala
Odpovědět
Profilova fotka
no ale kdyz tady budu jeste 2 mesice sedet? to by bylo jen tim ze by me vyrazili na hodinu ne?
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja zase na cjvili mizim, prisli mi penize tak je mazu vybrat, banka ma od pondeli vecne problemy a dnes jsem byla zase v minusu i kdyz jsem nemela spravne byt a pak se to zase spravilo, tak vis jak
Odpovědět
Profilova fotka
jj je mi to jasny.. ja tu dneska budu dlouho..ale carodejnice se taky drzi...tak snad tu obe nebudem sedet do 6..to to vzdam...
Odpovědět
Profilova fotka
no to ani nahodou, pokud firma k urcitymu datumu krachuje, tak ty dostanes vypoved, kde musi byt paragraf z kteryho ti ji davaji a k tomu musi byt paragraf ze mas narok na odstupny, jelikoz jsi tam ani ne rok, ak bys mela mit narok jen jedennasobek prumerne mzdy. pr: porcelanka krachovala ke dni 31.3. k tomuto dni jsme dostali vypoved, kterou uz jsem ale podepisovali nekdy ke konci unora a celej brezen jsme jeste jakoze na oko makali
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja padim, zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no jenze oni sice krachujou, ale mysli si ze to jeste pár mesicu udrzi a dali mi vypoved pro snizování stavů paragraf ti muzu napsat.. sakrys ty si na to sikovna..kazdopadne jsme blbá a uz je to podepsaný:-/
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, jak jsem řekla, tak jsem udělala. Dnes mám za sebou štreku od papíren v rožnově až ke Klikovi a zpět, to jsem musela ještě přes mánesovku, páč je podchod u vodárny zavřenej, to byly nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
hany wau tak to si borec:-) holky tak dobrá zprava, dneska jsem na vsech mozných servrech vystourala pouze jednu nabidku a oni me hned pozvali.. tak mi drzte zitra palce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt zavoj o nervy... ona si tu zacla prohlizet katalog o tloustce zlatých stránek z roku 90...
Odpovědět
alka, jestli se můžu ptát, tak ty už to máš v práci ukončený?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to je mi líto a zároveň držím palce na zítřek. Zrovna dneska jsem taky koukala na práci, kdo ví jak to bude semnou :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
do konce cervna edith ty taky nebudes mit praci? vzdyt sefik je tvuj manza ne? no je to desnýý, kdyz to prirovnam , tak porad cucim na nabidky a je tam tak jedna za týden.. jako pro me.. pisu i na to co pro me neni, ale tak na kuchare a cukrare se fakt hlasit nemuzu... tyjo zitra to musim dát, i kdyz teda neetusim do ceho to lezu.. uvidime co mi zitra reknou:-)ale uz se tam tesim:-)pani byla sympaticka:-) holky tak dneska ty noviny asi vzdavam..tady je zas frmol..tiskne se nejaka dulezita zakazka a tiskarna se od rána nezastavila.. doslova boj o tiskarnu..tak to bych tu musela byt az do 7 a buh vi jestli by se na me dostalo..takze to asi vytisknu nekdy jindy.-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to sice je,ale nad ním je ještě ředitelka společnosti a potřebujou udělat změny na firmě.... mohla bych tu zůstat,ale co jsem slyšela tak jiný podmínky než jsem zvyklá, takže možná půjdu zpátky do ČB... uvidíme co bude.
Odpovědět
Profilova fotka
edith ze ti sahnou na penize coz? to znám.. a dotedka si rvu hlavu.. sice to tam byl boj.. ale byla bych tam asi spokojena vic nez jsem ted.. sice penize spatny,pracovni doba spatna, ale super kolegove a prace co me bavi..uvidime jestli sezenu neco co me jeste bude bavit:-( ted bych fakt dobrovolne praci nemenila.. kdyz to vidim jak nabizeji takový smesný platy, jelikoz VI ze na to nekoho sezenou.. no fakt skoda mluvit..
Odpovědět
Profilova fotka
a na co jdes zitra?
Odpovědět
Profilova fotka
edith to bych taky ráda vedela:-) je to neco s reklamou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak jstee?ja ot tu asi balim..tady je to bez sancí...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: §52 odst c)stane-li se zaměstnanec nadbytečným vzhledem k rozhodnutí zaměstnavatele nebo příslušného orgánu o změně jeho úkolů, technického vybavení, o snížení stavu zaměstnanců za účelem zvýšení efektivnosti práce nebo o jiných organizačních změnách odstupné : §67 odst.1. Zaměstnanci, u něhož dochází k rozvázání pracovního poměru výpovědí danou zaměstnavatelem z důvodů uvedených v § 52 písm. a) až c) nebo dohodou z týchž důvodů, a zaměstnanci, který okamžitě zrušil pracovní poměr podle § 56, přísluší při skončení pracovního poměru odstupné ve výši nejméně trojnásobku průměrného výdělku. ALKA: prave ze kvuli nadbytecnosti mas narok na odstupne, a ty jsi jim to podepsala dohodou vid?
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam dodelanej podvazek, vyfotim a dam do alba
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ježiš, to je teda zpráva, to je mi líto :-(((( mysak: podvazek krásnej :-) a ještě k tomu skoro zadarmo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj stalo me to 12 korun krajka a 15 cokolada pro sousedku
Odpovědět
ahoj holky, jsem tu jen na skok, musim jit balit, zitra rano odjizdime na prodlouzeny vikend a pak se podivame za vami do Budejovic :)))) kazdopadne myso, tady jsem pro tebe objevila kyticku, az na toho motyla nahore se mi to moooc libi, snad bude i tobe http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hranata: dekuji, vypada skvele i s tim motylkem :-) ja chci taky do Budejovic ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?