Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to nastve, ja mam vzdy zkazenej celej den kdyz se mi neco nepovede, ale je fakt ze me se to stane tak 1 do roka nastesti
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to si stastnej clovek...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě se vždycky záhadným způsobem jídlo, které dělám poprvé povede a podruhé je to katastrofa... vařit moc neumím, teda spíš nemám cit a praxi, je mi 21, takže čekám, že to časem přijde :) jinak on je Ryba!!! nechápu...ale je cholerik jak vyšitej, na druhou stranu není doma dlouho dusno, umí se omlouvat a dost rychle mu dochází, že udělal něco špatně :-) takže mi máme po dvou hodinách doma zase miláčkování :-) s tím krumlovem je to pravda...nu co, aspoň to bude dřív, čas máme ještě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: to bych ani nerekla, mezi stastny lidi se moc neradim
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka ja cocku delam skoro 2x mesicne.. ale debilni je, ze mam spesl mouku.. nu a ted jsem si koupila novou, ale to je takovej neskutecnej hnus..ze mi to celý zkazila.. tak to u nas neumi ani jeden:-D:-D a co jeste máte?:_)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: kromě času?? tři fialový koule na výzdobu jsem dneska vyrobila...spoustu plánů, seznam hostů :-) a v pátek jdu s holkama na šaty jsem nemožná :-)) ale mám spoustu věcí dodělávek do školy teďkonc tak já taky dělám třeba často špenát, a tudle sem tam dala tolik česneku, že se to jíst nedalo...no ale to byla moje blbost, ne mouky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wau tak to si sikovná:-):-) to jsem zvedava co ulovis:-) no tohle bylo jak kdyz jis pisek..mazec..
Odpovědět
Profilova fotka
jo mouka je potvora a drozdi jeste vetsi, to me dokaze pekne vytocit kdy koupim jiny drozdi a knedliky nevykynou
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já se svým kuchařským uměním jsem dělal kynutý knedlíky v létě k přelivu z borůvek... dopadlo to tak, že sme jedli jenom ten přeliv...knedlíky byly tenisový alka: já doufám, že jo...hrozně se těším :-))) asi pro každou ženskou jsou svatební šaty to nej z celý svatby, takže nemůžu dospat pátku :-) jo a zejtra se jdu taky podívat na místo obřadu, abych okoukla případnou morkou variantu (která se určitě nebude konat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenoxka- nebude!:-)) jsem slysela ze az do rijna nezaprsi :-D :-D :-D no ty saty ti zavidim...dneska jak sme byli na tom obleku tak v jednom salonu meli asi tak o 300% vic satu nez kdyz jsem tma byla já.. no náádhera... a tech satůů..a i na me, na velký holky:-) tak me to trosku zamrzelo ze uz já mam a nejsou tak zdobný jako tam mely..ale tak co.. mam je, mam..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mi nastesti jeste nestalo abych mela tenisaky :-) ale ja jsem hroznej nervak, bych je urcite prohodila oknem
Odpovědět
Profilova fotka
a kde si to alka slysela? to byla zazracna predpoved :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysak: mě to bylo hrozně líto, protože sem se na ně hrozně těšila :-/ já sem spíš lítostivá, než vzteklá...to nešly ani ukrojit, musela jsem je vyhodit...dali si asi ptáčkové alka: minimálně do pátýho září :-D teď si mě navnadila ještě víc na ty šatičky :-))) doufám, že budou mít nějaký i na zakrslý holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ted to tady prosvistelo:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja valim do postele. Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to jsme si podobný.. ja podle toho jaky mam den.. kdyz je den dobrej tak je mi to taky hrozne lito.. tu cocku jsem málem obrecela:-D ale kdyz mam blbej den, jsem hodne agresivni a cholerická:-)) lenixka urcite:-) ja myslela tim velky jako do stran:-D:-D a kam jdes na saticky? mysa dobrouuu a zitra:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: dobrou alka: tak kde mě nechaj vyfotit, myslím, že si psala nuance, eden a avalon tak tam...jinde to pro mě nemá moc smysl já sem hroznej cíťa, neumím to moc skrývat, takže to o mě každej ví... naštěstí přítel je extrémně empatickej a dokáže mě dobře utěšit...vzácnost, co jsem tak poznala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v olive maji krasný saticky..nj ale na fotky nemas moc sanci.. ale ted bych vyzvedla ten avalon...tam meli satuuuu,a jakých...
Odpovědět
Profilova fotka
alka:já sem v olivě byla a měli tam na mě 2 šaty, protože nezkracujou...ale je pravda, že byly naprosto nádherný, původně jsem tenhle druh vůbec nechtěla (chtěla jsem jednodušší šaty), ale slušely mi náramně :) já si je taky nechám ušít v číně, doufám, že to přežiju bez nějakejch infarktovejch stavů a že islandská sopka nebude kouřit :-/
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, tak proc si je jdes zkouset?:-D:-D jen aby si zjistila který?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu zapadnout.. uz jsem jak staresina.. thyjo po 9tý a ja uz jsem k.o. tak ahojky zitra
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj nemám vůbec představu co mi bude slušet...i na maturáku jsem měla krátký 8-) dobrou noc... já se jdui učit
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: no jo sice jsme si v obchodě zkoušeli ty blbý kroužky na určení velikosti, ale paní říkala, že když jsou prstýnky širší tak se mají objednat trochu větší, tak z toho mám hrůzu. a alky přítel si prstýnek taky zkoušel a velikost na poprvé neseděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj to muzu rict, ze ty krouzky jsou nejaky divný . i kdyz manza to nezkousel:-D proste "vedel" ze má 60..tak to má..:-D zajimavý, vcera mu byl zase malej:-D:-D tka já nevim co snim.. to je asi tim jak porad hubne a tloustne.. jinak kráásnéé rááno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mysa
Odpovědět
Profilova fotka
co je noveho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nic:-) jdu do prace..:-)) to je taková pohoda takhle pozde:-)) jen si nandam hamu a vyrazim.. teda dneska tam prej má být 20°C to bude fakt mazec..tohle teplý obleceni mi vubec nevyhovuje:-D nemam co na sebe a vsechno odhali vsechno... takze dost bída..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je pohodicka chodit pozdeji do prace, a ono to i pak rychleji utika. Aspon ze je hezky a neprsi, tohle mam rada
Odpovědět
Profilova fotka
teda carodejnice je dneska obzvlaste podebrana.. boze..to bude den.. prijdu a xichti se tu na me jako kdybych ji urizla nohu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?