Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no to bych se teda ja zas bala.. proste ho vyhodim a je to..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se tu zase nudim.. uz bych nejradeji zase pelasila domu.. jeste hodinu a pul.. to tu snad nevydrzim...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa kam si zmizela? nebo uz te kleplo?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn, jsem tu, jen jsem sla umyt nadobi
Odpovědět
Profilova fotka
tak to byla taky mega varka.. no me to dneska ceka taky.. uz jsem dva dny nehla ani brvou..tak dneska to bude asi makacka...
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se taaak tesim x-) ráno jsem si rikala, a jeje, svatebni silenstvi je zas pryc.. jsme na mrtvým bode.. nebavi me nic.. a ted si rikam ze zavidim vsem co to maji ted a nebo do mesice.. ja uz chciiiii takýý:-)si predstav ze na kveten jsme mimo placeni.. tak asi pujde do obalky:-)) ptz vse co slo uz je poplacený:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak to je dobre, aspon ted neco nasetrite do obalek
Odpovědět
Profilova fotka
holky, za to my jsme s penězma teď po tý Barcelóně docela v prd*li :-( :-( :-( snad to nějak utáhenem. já jsem vás holky nečetla,ale Alka má určitě nějakou svatební novinku když má takovou radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no pocitaly jsme to a uz jen 5 veci..sice tech nejhorsich..ale aspon ze je jisty ze se vezmem:-D:-D edith no to si vedela uz ráno:-) mam oznámení a jmenovky a mam z toho hroznou radost ptz me napadla uplne obycejna vec a z tiskáren mi to potvrdily ze to jde.. takze super.. jinak nic jinyho covece:-) No jinak strach o poplacení máme taky.. jeste nad náma visí cca 56tis... diky bohu kdyby bylo nejhur manzovi povolili kontokorent, ale to neni ani na polovinu.. tak snad ukecáme dj aby jsme mu to zaplatili uz v kvetnu at s enam to zase o dost snizi:-) no jo.. na kveten je tam ten oblek..hm tak to zas nic nemáme:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis..a to nemluvim o tom ze na me nekdy ted zazvoni pani ze saty mam hotoví.. to taky nebude zadarmo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak v tom pripade jdu tu korunku prodat hned ted...jdu ji vyvesit..snad bude pryc rychle.. holky kdyz ona je tak náádhernáá...se mi ji vubec nechce zbavovat :-N tak me napadá ze arti mi stále nepreposlala ty penize ze spodnicky 8-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a uz jenom 60min a jduuu:-) vlastne uz i miin:-)) jupajda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky pujdu si asi sednout za vrazdu... no tak kde jsteeeee?? zase nadobi?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme dali za oblek 5.200,- docela palba a v Barceóně měli ten stejnej za 3.700,- Protože Zara je jejich domácí zančka... docela rozdíl ne? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith no to je na posrání.. to je jak jedna holka dneska zjistila ze za prstýnky preplatily 7tis.. to by me taky kleplo.. no ja bych ho chtela pujcit, to je do 2tis..(aspon to je tu v budejkach levný) no a nebo ten co jsem mela vyhlidlej byl za 4tis.. no a pak ten stribrnej za 5,3tis.. je sice uzasnej, ale to se mi fakt davat nechce:-/:-/ pak si ho zas roztrhne a me klepne.. nj ale manzu dokopat na oblek to je skoro zázrak:-/ takze to vidim na konec kvetna cerven (coz me uz bude slusne hrabat, ze nema ani ten pitomej oblek..)
Odpovědět
Profilova fotka
no co , v nejhorsim pujde v uniforme..ale jemu tahle tak nejde :-| -musim ho dokopat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já myslela že bude mít ten policejní úbor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky, ale porad vidim tu predstavu toho svetlýho(ke kterýmu má boty a kravatu) a jak mu to slusí... a pak vidim tu tmavou hruzu v který je jak smudla a ty priserný ano naprosto priiiiserny boty, který bych si nevzala ani na zahradu.. no jenze on to mit takhle musi.. takze se porad snazim.. dokonce mi rekl ze si vyzkousi i oblek s pruhem!!! nj ale to rekl, ted jeste cin:-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: neurazej uniformy jo :-D :-D :-D no mysak jde taky v uniforme x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se potento.. tak ty dva neeeejhorsi obchodaci co nase firma vyhodila jako prvni delaj oba na ministerstvu.. takový teplý mistecka.. do dza.. a ja tu jsem s tou psychopatkou...fakt uz :-|
Odpovědět
Ahoj, dnes jsem slavnostně oslavila 4 měsíce do svatby záhulem v posilovně. Uff jsem hotovson a to mě čeká 6 hodin manuelní práce. No, a zítra mám v plánu brusle. Je mi sice smutno, že už nebudu trávit tolik času na beremese, ale je fakt, že ty tři hodiny mezi první a druhou prací můžu strávit pohybem...počas je pěkný, tak co....
Odpovědět
Profilova fotka
byly to nejhorsi obchodaci ale treba umi neco jinyho dobre, tak si to misto museli zaslouzit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jenze vojaci maji normalni unifromy..:-/ a asi i normalni boty!:-( a dopravaci jakej maj ubor.. jen oni jsou jak socky...:-( hany teda ty jdes do sebe!..wau
Odpovědět
Profilova fotka
hany: ty teda radis
Odpovědět
Jo a včera jsem objednala kapelu, tak to je úžasný, dokonce si mě ten jeden pamatoval z brigády a hned jsme spřešli na tykačku
Odpovědět
Profilova fotka
jj, sedou jsme zavrhli, proste do modrobily svatby mi nepasovala, tak jsme zvolili modrou x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no podle toho jak je znam to budou urednici jak vysitý.. jeden si bude lecit ego a druhej nebude delat radsi vubec nic..
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime.. kdyz nic nesezenem nebo na to nebudem mit, tak pujde v uniforme..ale me to bude mrzet, vim ze mu ta svetlá slusi mnohem lip.. ze bych ho zlákala dneska?:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak ho zkus ukecat na prochazku a pak zaplujte do obchodu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale prochazka po meste? my chodime vzdy podel reky(rpiroda) smer hluboka..takze tam zadnej obchod neni.. to s emusi jit cilene.. tohle by na nej neplatilo.. tak uz jsem mu to napsala..tak to jsem zvedava:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?