Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
v pondělí sem vracela šatičky...nechtělo se mi...ale ta pani mě překvapila, vůbec si je neprohlížela vlastně na nic nekoukala ptala se jaká byla svatba a tak...milejší pani sem opravdu neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jaksto? misa a od nekoho kdo tam byl nemáte?:-)) tak to je fajn.. no to vracení bych asi obrecela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no proste sem lina a nechce se mi, ale zitra snad jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nevim jeslti si to ještě někdo fotil, my měli hlavního fotografa mojeho švagra, ten to má jako koníček a má nádherné fotky, ale opravdu jen co budou tak vám to sem dám...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to potom chápu.. me to ted chytlo a z toho oznámení jsem udelala mini jmenovky a ted to tam pisu a hrozne me to chytlo..jen si jaksi nemohu vzpomenout, kdo vsechno je zvanej:-D:-D misa jee jen jeden foto, to je mááálo:-)) u nas vzdy kazdy bere na svatbu fotak:-) tak snad budu mit fotky brzo..jelikoz od zuzky je dostanu az za mesic.. a to uz t u zadna nebudete:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevzpomenu si ani kdyby me zabili
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem ted uplne vyprdla, jsem dostala od neckermanna jako verny zakaznik tydeni okruzni zajezd do turecka zadarmo, jen zaplatim letistni taxu 1700, premyslim co je to zase za podvod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty pises na pozvanky kdo je zvanej?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to bude nejaky podvod.. to ja minuly tyden vyhrala 1,000,000,000 liber.. dokazes si to predstavit? a dokonce uz mi psali 2 lidi ruzně nezavisle na sebe ze jako mam napsat kdy si to vyzvednu atd.. a to jsem asi tak 4roky nic nevsadila nebo neco.. nikde zadnej mail..no sranda proste pisu jmenovky.. ke stolu
Odpovědět
Profilova fotka
tak tomu ja taky neverim, to mi chodi skoro porad ze mam stastny cislo atd. No je ale fakt ze od neckermanna mi chodi slevovy poukazky na nakup zbozi, k narozeninam poukazky, jsem u nich regla a nakupuji u nich. aha, to jsem nejak nepostrehla, promin
Odpovědět
Profilova fotka
v poho:-) no ja taky jsem registrovana:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, dnes jsem se cely dopoledne srala s tou hudbou a vubec nic jsem neudelala a to jeste nevim jestli ji mam hotovou, snad bude tech 20 minut stacit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja myslim ze bohate:-) to ja mam dneska zase náladu tvorit..ale asi nebudu mit cas pro zmenu...
Odpovědět
Profilova fotka
nj, jenze kazda ta skladba nebude hrat cela, vetsinou jen na ten okamzik, cimz se to zkrati :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak co mela sestrenka tak to byl takový mix.. ale nejaky pisnicky hráli docela dlouho..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, snad to nejak klapne, jeste vymyslet jak to pustime ci jestli nekoho sezeneme kdo by to zahral. No jeste si nacvicit poradne valcik a jednu maxi tresnicku na dortu a bude suprtupr Tak co bych mohla udelat ted, jmenovky mam, jen napsat jmena, oznameni predelam az budeme mit datum nebo ho teda nechame udelat, kytka zustava s temi zvonky, zavoj mam vybranej, saty taky, boty sezenu, objednavat pres net je nebudu, jedny mam teda vyhlidli, jsou jak pro popelku v akci, jenze se bojim toho podpatku, vypada sirsi ale skutecnost muze byt jina, takze radsi zajedu do Prahy do obchodu strevice a vice. hudba je vybrana. Nechces mi jeste neco pripomenout?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si v praci vytiskla noviny.. to vypada jako parte..zis.. takovy blbý ohraničení :-N no covece asi vsechno.. nevim co by mohlo byt dalsiho
Odpovědět
Profilova fotka
taky nevim, mozna jeste na neco prijdu ja tam zadny ohraniceni nemam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zitra prijdu do prace dýl a vytisknu si to tu-ty noviny.. ale covece, asi to necham celý cernobílý..ty obrazky jsou tak mnohem hezci:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dyl nebo driv ? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dyl.. ptz si to vytisknu az tak kolem 4-5tý, no a nebudu tu sasit od 7 ráno a delat si prescasy.. tak prijdu na 8-8:30 odsedim si tu to moje povinny a vytisknu si to takhle odpoledne, to uz je tiskarna volnější, ráno tady každej plaší a honí něco, takže tak do 3-4 neni mozný si neco vytisknout natoz takovej balík..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, ted uz to chapu. si ted pripadam jak na jehlach, predtim jsem neco delala a ted nevim co. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hudbu?:-D nebo ty jmenovky? kdyz si ty jmenovky necham vytisknout barevne tak to bude za 4kč... ale zas asi na tvrdsi papir ne? a nebo to je u jmenovek asi jedno coz? ze bych je nechala vytisknout zitra...:-) to bude za 80kč..to me fakt nezabije:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hudbu, jmenovky mam uz 2 mesice hotovy. Lepsi je tvrdsi papir. To jsou drobny
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze to neni moc drobných..to je daleko drzasi ten tisk:-)ja myslim ze bohate staci ten obyc.. stejne to budu ze zadu lepit na spejli tak tim se to zpevní
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela tech 80 ze jsou drobny
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsou:-) (teda v ohledu na celou svatbu) jinak koruna ke korune.. debilni oznemani-tohle me melo napadnout hned na zacatku, vyjde to na prd, a je mnohem hezci nez to prvni.. a nez krokodýl.. nj ale co ted s krokodýlem?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
si ho strc do krabice na pamatku a za par let si ji rozbalis a pocuras se smichy kolik nervu te to stalo
Odpovědět
Profilova fotka
mysa krokodýla? skoda uskladnovat:-D:-D na carodejnice ho poskytnu.. ale zase -spalit oznámení? juj.. neni to nejaka zlá vec? to radsi ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja nevim jestli ja nothle nejaka povera, zas tak poverciva nejsem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?