Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
To mysakajaja:Tak si zavri radsi okno
Odpovědět
Profilova fotka
hrozne vtipny 8-( mysaa tak prijdu domu, rikam manzovi- koukej na krokodyla a sam rekl ze to je naprosto priiiserný, a ze jsou to vyhozený penize a ze mi dá pekne dalsi prachy a nechá se to vytisknout nekde spesl(jako od pani nebo jiný) tak to je mazec.. tak oznameni nas snad bude stat vic nez celá svatba dohromady:-////
Odpovědět
Profilova fotka
tyy jo, tak si nech udelat uplne novy oznameni, to ti vyjde levneji nez kupovat zase papir a tisknout to
Odpovědět
Profilova fotka
Alkaaaaaaaaaaaaaaaaaa kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no tisknout to fakt nebudem.. to vis ze bychom si nechali udelat uplne novy.. tyjo za 4tis.. bych mela s pravým zlatem.. jinak film byl mooonstrooozne dokonaly a ja vam davam dobrou noc.. zitra tady budu asi kolem 12tý a dýl...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hoolky:-) nez vyrazim tak tu budu:-) takze tak do pul devatý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska máme mini vyroci... uff.. ted uz jen 3x a je to tu.. hooolky no dneska se mi zdal sen.. to bylo priiiserny!! o cem jinem nez o svatbe.. vylezla jsem s satama. saty byly v poradku, uces byl v poradku.. no ale zenich a kytice nikde... no a mama me odtahla ze neni cas a ze me oddá sama v zastoupeni(za manzela) tak to tam odrikala, ja brecela co to delá, narvala mi prsten a bylo po.. kdyz sme sli na hostinu tak s eobjevil manzel ze se zdrzeli.. nikde zadna kytka.. ze s ena me zapomnlo, na hostine na nas taky nebyly pripravený, zuzka se to tam snazila zachranovat, nekde na rychlo objednala kytku.. a zjistilo se ze není ani dort!! no priserny.. nedelali jsme ani fotky ptz se porad schanela nejaka kytka a nejaky dort.. no hnusnej sen.. fakt psycho.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to nejsi sama kdo mel hnusny sen, ja si ted snazim zlepsit naladu predstavou nasi svatby. Zacina toho byt uz na me moc
Odpovědět
Profilova fotka
kam potom mizis?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja na to radsi ted nemyslim... no na ten pohovor
Odpovědět
Profilova fotka
no jo vlastne, ja na to uplne zapomela, tak drzim palecky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no uz si tak neverim jako vcera :-N
Odpovědět
Profilova fotka
proc tak najednou?
Odpovědět
Profilova fotka
nooo to nevim:-) ale delam si nadeje a bojim se toho ze tam prijdu a oni mi reknou - za 10tis kazdy den 12ky.. ber nebo neber... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to si nemyslim ze by jsi tam delala 12 hodin v kuse
Odpovědět
Profilova fotka
no bojim se ze je tam stejna doba jako u ty minulý nabidky... to znamena od 9-18 ... to mas pak celej den zabitej:-((
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak sem se sla kouknout a je to presne tak jak jsme psala.. tak to je pekne na hovno
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to jo, to vim jaky je byt cely den v praci a moc dobre, tak snad aspon bude dobrej plat
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli nebude dobrej plat tak nevim jeslti do toho pujdu... jelikoz vim ze pri takovyhle pracovni dobe jde vetsinou vztah do háje.. a chodit v lete domu v 6 hodin to je fakt mazec..nevim jak bych si stihla navarovat.. to bych do 11 stála u plotny a porad dokola:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ale prdlacky, pokud te chlap ma opravdu rad, tak s tebou zustane, tohle by byla jen zaminka jak se te zbavit. S tim ze mas z celyho dne prdlajs mas pravdu a nejvic to prave sere v lete, kdyz muzes byt u vody a ty jsi zavrena v praci, to te to tam absolutne nebavi
Odpovědět
Profilova fotka
no uz jsem to zazila takze vim o cem mluvim.. to neni ze ted hned.. ale casem..nevidite se.. nemuzete si jit nekam sednout.. vecer si neuzijete kdyz prijdu vyflusana skoro vecer.. nejaky cas taky pro me ze jo.. proste vim o cem mluvim.. prijde mi ze jen tahle prace je k mání.. no uvidime co mi reknou.. a jestli me vezmou tak to budu muset probrat s manzou..
Odpovědět
Profilova fotka
tak..oblecu..namaluju.. a letim..
Odpovědět
Profilova fotka
uvidime... ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mam za sebou.. tak spatny..:-( sem tam vesla a rikam - wau, tady chci vfakt pracovat.. i za tu debilni dobu.. no a? nic.. nevyslo to.. nemam praxi v oboru konstrukcí nábytku..tak to jdu na truhlarskou skolu.. ptz to fakt chci.. chjoo:-( tak to uz me ceka asi jen ten pracák:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka, co je to za praci? jestli se muzu zeptat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
archiotekt kuchyní a design vseobecne... to je muj sen design.. no holky me klepne.. tak ted jsem dostala pozvanku na vyberové rizení na ten URAD!!! jezis.. takze se musim naucit ty paragrafy.. juj.. to mam co delat teda.. mam na to skoro týden
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak aspon neco ne, nebude to zas tak hrozny
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, ja bych nechtela shanet praci :-( drzim palce at to vyjde. my vcera delali oznamko a myslim ze vypada moc pekne. Jinak mamka počínaje dneškem začíná péct ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je to asi 100 stranek paragrafů.. no a ten design me fakt stve:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?