Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ale tohle je obycejnej chlapik v obycejnym kopirovacim centru, ten nedela oznameni.. ten jen tiskne:-( to me fakt stve.. nabizel mi hladky papir.. ale to fakt nechci
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo, tak se asi boji ze to zblbne, nevim. je mi to divny, protoze u toho papiru je normalne napsano vhodne do inkoustovych tiskaren a firmy na to tisknou taky normalne
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze jsem o oznameni nemluvila..rekla jsme mu ze mam papir s texturou a potrebuju na nej barevne tisknout.. a uz se tam kroutil:-/ no ja si rikam, k cemu by ten papir jinak byl kdyz by se na nej nedalo tisknout.. no mam za rohem jeste dve tiskarny.. asi tak 50m na kazdou stranu, tak se za chvili seberu a pujdu se optat
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zeptej se, protoze mi to prijde jako fakt blbost ze by se na to nedalo tisknout, to si jako ten papir mas zaramovat ci co
Odpovědět
Profilova fotka
no asi tak.. tak..carodejnice prisla.. za chvili pujdu..:.-))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, hele, slysela jsi neco o ty lovecky baste ve Strakonicich? vypada to tam hezky
Odpovědět
Profilova fotka
nn neslysela
Odpovědět
Profilova fotka
uvidime co najdeme no. Hlavne aby tam bylo dost mista na tancovani a svatebni tabuli, na tohle by byl nejlepsi sal
Odpovědět
Profilova fotka
slovo oznameni uz predemnou nesmi nikdo rict!!!! grrr!!!! tak jsem zas pekne nasrana.. tak mi to vytiskly.. je to teda priserny, upatlany, osklivy, takovy jak kdyz to vezmu rozmazanou pampeliskou-takovy az zelený skoro.. no na tu hruzu jeste dobrý, ze to slo vubec vytisknout... no a gol?? pani prisla a prej 450,- kč... ja na ni cumela jak pako a rikam co prosim?? a ona ze za ten strukturovanej papir je to za 22kč a ne 4 jako za barevný tisk.. no me malem mrdlo!! takze jsem zaplatila 300 za papir, 450 za tisk, je to hnuuuusnýýý, a kdybych to mela od tý pani origo tak me to vyjde levneji.. me fakt klepne..:-/ no co, uz je to, uz na to seru, a at se nekdo opavazi rict ze to neni košer ]-( takových penez.. to jsem si mohla klidne vybrat to zlatý oznámení za takovyý prachy co nás to uz stálo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, tak to me mrzi. ti to udelala na rychlo aby mela pak klid ne
Odpovědět
Profilova fotka
nn ta pani se stim docela crcala.. ale proste to lip neslo..chyba je hlavne u me ptz ta bezova je teda silena:-D a ty bublinky(ta struktura) tak tyhle dve veci tomu teda dost uskodily.. premyslim ze kamosum dám oznameni online- to je hezký a kdyz budou chtit do ruky, tak asi to starý s preskrtlim mistem :-N neni to tak strasny ze bych to nikomu nedala..ale rozhodne to neni zadna nadhera:-/:-/ jo a budu si muset koupit cerny fix a to pismo prejet.. je hrozne rozmazaný
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je blby, ale je to divny ze se to takhle blbe vytisklo, my teda rekni jak ty oznamka tisknou na strukturovany papir ze to maji tak hezky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to by me taky zajimalo.. jestli maji nejaky spesl tiskarny.. to urco musi mit.. ale teda az zas carodejnice nekam odbehne tak se na to musim podivat, jelikoz mam v hlave tu desivou podobu.. musim se uklidnit ze to neni táááák prisernýýýý ale rozmazaný to je celý:-D a ten sampus tam vypada jako moč.. no komendie.. seeeeřu na to.. blby oznameni..grr
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se koukla.. jeeezisss.. vypada to jako krokodýl! i tak zelenej... paneboze:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka ty ses nas chudacek. Furt nejaky trapeni. to uz je fakt k nasrani
Odpovědět
Profilova fotka
no chudacek zas nejsem, ale v posledni dobe me skoro nic netrapilo..vse vychazelo..ale teda ten dnesek.. to to teda zazdilo.. tak treba si budou myslet ze to je schvalne ze to vypada jako krokodýl:-D:-D:-D (k nasrani je vysledny efekt za takový prachy)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, to by me taky totalne nasralo, jak se znam tak bych to zase obrecela
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky jsem mela namale.. ale zrovna oznameni me neskoli...:-)) vim o jinych vecech co by me rozbreceli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi silnejsi jak ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna u toho oznameni jsme se podvolila ze teda berem to nejlevnejsi ze to je uplne jedno.. no tak se podivej jak nas to vyslo draze a jeste je to nejhnusnejsi oznameni co jsme kdy v zivote videla:-D:-D ho musim nejak natunit
Odpovědět
Profilova fotka
je to fakt, taky kdyz jsem se dozvedela u oznameni co nam hrozne libilo ze dame 4500, tak jsem rekla ze ho radsi udelame doma. Podivej jak by to dopadlo, termin zrusenej a my tak drahy oznameni
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj to bych si rvala hlavu taky.. no dam tam nejakou masly.. rozchodim tu kaminkovacku.. a snad to nebude vypadat jako krokodýl:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, ty budes svatebni noviny davat kazdymu do ruky nebo do paru? ja to pocitala me to vyjde na 5 baliku papiru, to hodim do tiskarny a zacinam i vahat jestli i to oznamko tam nehodit, chteela jsem svoji praci, ale zase nam zbyde vic casu pro sebe, ale co s tema ctvrtkama :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no ja je chci vytisknout a nechat volne nekde polozeny..aby si bral kdo chce.. no ja ty noviny chci vytisknout v praci-teda aspon ty cernobílý casti.. jelikoz by me to vyslo na nehorazny rpachy
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja nevim jak to udelat, doma je to moc barvy a papiru, by me to vyslo tak na tu dvojku a to mi prijde moc
Odpovědět
Profilova fotka
no me taky tak, a to s emi za blbý noviny fakt davat nechce.. premyslim ze to celý vytisknem cernobíle-preci noviny maji byt cenrnobilý a prdime na to...
Odpovědět
Profilova fotka
to ja nevim, ja nikdy noviny nedelala ale mas i barevny, hlavne ty svatebni
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam prave 8 stranek barevných a zbytek je cernobíle..tak si rikam co ted..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty barevny taky vytiskni u vas v praci ne, bez za tim chlapkem z kopirovaciho centra, vem si jen svuj papir
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme uplne zmatena.. manza mi napsal ze uz se tomu jen smeje.. segra mi rekla ze to bylo zbytecny ze to melo byt online rozeslany a jeto.. a jsou vsichni vystarany ale ze se tim trapim to je preci jedno:-( chjo. uplne me to vzalo, jak je to hnusny:-( treba az to rozkrajim tak to bude hezci... to ale neni levnejsi kdyz mas svuj papir.. a je to celkem drahy.. si vem 50x 20str po 4kč ..to je majlant
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?