Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jdu do perin, zitra rano jsem tu. Mejte se. Pa ;-)
Odpovědět
mysa: ;-) a co vyvazky, si rikala, ze uz dalsi delat nebudes, to jsi uz delala nove?
Odpovědět
Profilova fotka
mela jsem bile, ty jsem prodala a koupila novy stuhy, bilou a modrou, ale svetlejsi, myslela jsem jako ze kdybych udelala ted ty modry ze uz pak dalsi delat nebudu :-D
Odpovědět
mysa: aha, tak to jo :))) tak dobrou, ja pádím taky, za chvíli mi přijde přítel, tak musím jít...mějte se a já se zase na vás někdy podívám :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ta druhá je uuuzasna!:-) ta prvni s emi nelibi:-) holky jsme nejak k.o.---tak zitra od 7:15 asi:-D:-D páá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak ste na tom s družičkama?? já mám čtyři 3 blondýnky a jednu brunetku, vybírala jsem nějaký šatičky pro ně, jsou v albu, tak kdyžtak když budete mít chvilku tak dejte vědět, které byste doporučily??
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka asi ty posledni.. k barve svatby.. jinak krasne rano vsem:-) doufam ze dneska tu budete kdyz se jdu kolektivne nudit
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: me se libi ty zluty s tim cernym paskem alka: to vis ze tu budu, kam bych jenom chodila. Ty jsi myslela jakou druhou? s tema hortenziema?
Odpovědět
Profilova fotka
ty odkazy:-) na ty modry kyticky:-) teda sapon co si vzpominam.. holky to je divnýý:-) prijdu do prace a tady totálne pretopeno.. no neuveritelny- jinak rychle jsem si sjela na postu.. mam ty papiryy.. jeste jsem je ani nevybalila:-) jsem zvedava:-) takze dneska to vytisknu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ta druha se mi taky libila, ta modra je krasne vyrazna, ale my mame svetlej barvu svatby, ta by asi do toho nesla tak to je dobre ze ti konecne dorazili, aspon mas dalsi vec z krku
Odpovědět
Profilova fotka
tak zjistuju ze uz nemam zlato tyrkysovou, ale zluto bledemodrou:-D:-D ale tystuhy to zachrání, jeste ze jich mam 100metrů...jsou fááákt krasny.. tak jsem se ted rozhodla ze dneska nejdu na trenink.. funim a krchlam tu vic nez je zdravo.. a to jsem vcera byla uz okej tak nevim co to- asi nejakej kopanec ze zahrobi:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ten papir vypada moooc dobre.. akorat je vazne nejaky hoooodne bezový:-D to jsme zvedava jak to oznámení bude vypadat :-N jinak jdu ho dat do profi tiskárny, jelikoz na tohle si fakt netroufam...
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, si vcera ty bacili vecer trochu spalila, ale dnes se vytvorili znova. ono se rika ze bud je chlastem zabijes a nebo ti bude druhy den hur, u tebe plati to druhy :-D Tak ja taky nejak nemam stejny odstin ale snazim se tak nejak aby to nebylo az moc mimo. Ta kytice je treba nadherna ale neladila by k vyvazkum ani k lopatce a ani pisku pod prstynky vcera vecer mi ta pani psala, ze ty boty dneska na krame vyzkousi, ze ma tech 38 - 39 a kdyz ji budou volnejsi, tak ze me pry budou urcite a da mi hned vedet
Odpovědět
Profilova fotka
treba ten vzor oznamka vic vynikne na tmavsim papiru, jj, je to lepsi dat nekam do profi, protoze ti trochu kraj ujede a je to vis kde a mas po jednom papire a muzes zkouset dal
Odpovědět
Profilova fotka
tak bacilama mi hur je...ale ne jako po chlastu..to mi druhý den nikdy nic neni:-) no vidis tak to je ta pani moc hodna:-) no stim oznamenim je mi to i fuk..hlavne at je tam videt to pismo a na ostatni uz tak nejak kaslu.. pekne si to pripravim a ve ct podaruju půl rodiny:-)) no ja to mam presne..:-)) mela jsem objednáno 70ks.. tak tady jich udelam bud 60 a nebo 80... mam jen 20ks papiru.. na jeden se vejdou 4...
Odpovědět
Profilova fotka
co to vidim?:-D:-D:-D zase na hluboký?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem nerikala ze ti je po chlastu, myslela jsem to tak ze bud ty bacili chcipnou a bude ti fajn a nebo hur jj, jsem zvedava jak to dopadne ale ty boty jsou super, akorat furt premyslim ze kdyz jsou z obchodu a jsou novy, ze jsou tak levny
Odpovědět
Profilova fotka
jo, uz to nemenime, zustanem u hluboky, v okoli je restauraci dost. Jsem premyslela ze budem stejne vyjizdet ze Strakonic, tak ze na hluboky udelame jen obrad a vratime se zpatky do Strakonic, tam je pekna restaurace a nebo se zkusim domluvit na tom Steklu, ale to nevim jestli me odtamtud nevyzenou kostetem
Odpovědět
Profilova fotka
tak na mimibazaru to mas vzdy levný:-) toho bych se vubec nebala:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, podle obrazku vypadaji dobre, nejsou spinavy ani rotrzeny ani polepeny lepidlem jak to maji vetsinou vietnamci
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj je jich tam hafo, a hlavne jsou cenove fajn a pŕijde mi ze vsude vari skvele:-) mysa, ja myslim ze te nevyzenou.. spis bych jim rekla jaká je situace, ze manza je voják a proste se neví co a jak a je to:-) to musi pochopit a jestli to nepochopi tak si nezaslouzi aby jste tam byli a utraceli tam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi napsala kadernice.. uz je pry taky pekne kulata (je tehotna-no snad porodni driv nez budu mit ja svatbu) a na zkousku ucesu jdu az 25.5. to mi prijde celkem pozde na to ze jich mam asi 5 a nevim který je ten pravý :-)) to uz pak bude cerven a to uz je za chvili, jezis to uz budu plasit.. no kamoska to ma za 47dní, absolutne nechápu jak muze byt v klidu:-D:-D a edith vlastne taky.. juuj
Odpovědět
Profilova fotka
ve Strakonicich se mi zamlouva Lovecka basta. Jenze vis jak, ja mam takovej i zaraz tam jit, proste jak to rict. Je mi to blby
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nj, to chápu, tak to domluvte az prijede manza ne? stejne co tam budes domlouvat, prijdes a reknes: no ja nevim kdy presne mame tu svatbu ale chteli bychom ji tady.. tak to s ena vas kazdy vyprdne
Odpovědět
Profilova fotka
to stihas s tim ucesem vyzkouset vsechny. Neplas, co mam rikat ja? kdyz nevim kdy to presne bude i kdyz teda vim priblizne jakej mesic a jsem z toho na nervy jestli to vyjde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prciiiiic!! to jsme si zase nabehla!! grr.. tak pan z kopirovaciho centra mi to hodil na hlavu stim, ze mi papir s texturou nikde nevezmou a nevytisknou.. jelikoz se to pry nicí... hm.. super..tak si to tam asi nakreslim nebo já nevim:-/
Odpovědět
Profilova fotka
no to je mi jasny, to bych neudelala. Jsem psala ze to budu vyrizovat az osobne s Misou. jeste jsme premysleli o farme Michael, je to tam suprovy ale obrad by stejne byl na ty hluboky i kdyz tam to jde normalne, ti pronajmou cely objekt, takze to mas cely jen pro sebe
Odpovědět
Profilova fotka
ale prdlacky, ti to nechce vytisknout protoze to neni od nich papir, proste komplet objednavka na oznameni.
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo se boji ze to posere a bude ti muset ty papiry nahradit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?