Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
do prahy se stejne ted v nejblizsi dobe nedostanu abych si to mohla vyzvednout osobne, vsechno v jednom obchode taky nenajdu, takze za postovny bych dala vic jak za tu cestu do chomutova nebo kamkoliv jinam a je to fakt i levnejsi, ty pandulaci na dort o polovicku, kosicek petkrat tolik a o ostatnim anii nemluvim
Odpovědět
Profilova fotka
v chomutove je na namesti velky kvetinarstvi tak se kouknu i tam
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja potrebuju jen nekde okuchat smutecni vrbu, a to co mi jeste chybi, jedna vec a tu potrebuju asi 10x .. tak schanim kde to je nejlevnejsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
na co smutecni vrbu?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ona ma hrozne hezky vetve a jako jedna z mala kdyz uschne tak je porad stejna, takze ji potrebuju do tech vázicek:-) jen ji prestrikam na bílo a je to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, to bude vypadaat dobre
Odpovědět
Profilova fotka
budes mit lampiony stesti
Odpovědět
Profilova fotka
myslis ty letajici lampiony? nn ty nechci.. dokonce je mam v cene DJ ale tohle me nejak nechytlo.. me se libi ty na ten rybnik..ci reku.. jenze tam zrovna neni ani kaluz.. takze mam v tomhle msulu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave taky nad nimi premyslim a nejak nevim, moc se mi to nezamlouva
Odpovědět
Profilova fotka
jj nemusim mit zas uplne vsechno:-) ja bych ráda ohnostroj...ale nevim kde ho v srpnu sezenem:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je nadherny, ale chtela bych nekoho vydet jak nekdo leze o pulnoci ven na ohnostroj, vetsina rastauraci to zajistuje, tak se jich zeptej
Odpovědět
Profilova fotka
nn to od nich nechci.. cokoli si necham zaridit bude spoplatnený... sakrys nat o ze nemam nic v planu(jako urgetne) tak zase nemam vubec cas..to je fakt strasny..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jak to ze nemas cas, copak delas?
Odpovědět
Profilova fotka
achjoooo, ty moje kendliky jsou debilnii:-( patlala jsem knedliky..ted tu snima bojuju, a chtela jsem jeste zeli..zkulturnit se, odjet umejt auto...a venovat se taky maslííím!!..uáá
Odpovědět
Profilova fotka
co patlas za knedliky ze s nimi bojujes? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boze to je zase hnus...no ty svoje bezlepkovy.. to je tan na ho*no.. to vubec nechce lepit, a kdyz uz to upatlam a vypada to delux tak se to rozpadne v hrnci..takze ja jsem z mých knedliku plnený uzeným, vyndala hooodne kusu neceho rozvarenýho a to je tak vse.. grr
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak to se nedivim, ze ses nastvana, ja delam knedliky na pare, teda mimo plnenych
Odpovědět
Profilova fotka
no tohle je moje nejoblibenejsi jidlo..tak jsem si rikala ze si udelam radost..ale je stim srani, zadelala jsem si snad vsechno nadobi a celou kuchyn a ten vysledek je vic nez zalostnej:-( tak jsme pekne nastvana.. no uz si jen dodelam zeli a je to.. kaslu na to. pak se zkulturnim a asi pojedu umejt to auto..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja pujdu po druhy hodine taky asi ven, potrebuju si z toho premysleni trochu okyslicit mozek nebo mi ta hlava uz praskne
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyby mi bylo dobre tak si pekne projedu na bruslich..ale to bych asi nezvladla.. ja myslim ze umru i u toho auta..ale je to nutný
Odpovědět
Profilova fotka
jéé sedim.. jeste to zeli a konecne se napapam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si dnes hod slofika a auto umyj zitra ne, nebo ho tak tolik potrebujete? Ja na bruslich stala jen jednou a stacilo mi to, tak jsem hrozne touzila jezdit na bruslich po stezkach a dopadlo to tak, ze jsem je mela jednou na sobe a pak lezely pul roku ve skrini :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj,ja uz jsem papala, tak dobrou chut
Odpovědět
Profilova fotka
mysa zitra nestiham..auto si umejvam totiz u tatky, ma tam vapku i vysavac tak si to vzdy vypuciruju.. a zitra neni cas, to je jeden obed u my mamky, pak jet k manzovo rodicum.. no klasika..jinak auto to opravdu potrebuje, rok stálo..tak si to dokazes predstavit :-N dekuji, i kdyz to tu ukusuju s dost sklebivým výrazem:_D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo, no to si dokazu predstavit i to cunatko je cistejsi :-D :-D :-D jejda mate zitra rodinny vylet jo, tak to moc nezavidim, tohle nemam rada proc se sklebis, ja myslela ze to je tvoje pochoutka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mnam, nakonec to neni takova hruza... :-N to bude tim ze jsme sto let nemela knedlik:-D:-D jj presne, i vevnitr..jak se tam stridali ty automechanici, tak to mam vevnitr uplne zadelaný, jsem nastvaný, jelikoz mam vevnitr kremový vnitrek.. a na dverich a ruzných vecech mam smir.. tak to uz asi dolu nedostanu:-/:-/ no a z venku je to taky des.. a ta palubovka.. no fuuj:-D nemam rada spinavý auta:-) tak ted jsme se nabudila takze to do sebe nahazim.. vybehnu s prasopsem, pak sama se zkulturnim a vyrazim:-))aspon ze je to slunicko.. no byla nez jsem se stala bezlepkáčem :-. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty ale nemusis jist bezlepkovy jidla ne? jezis smir, no tak to urcite dolu nedostanes, to je nejvetsi mrcha. a zvlast na svetlym, to bude chtit novy potahy
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj musim, jsem striktni bezlepkac:-) striktni teda nedodrzuju, ale stravu jo(teda snazim se:-D) mysa to bych musela potahnout dvere.to je teda fakt "smesny" .. to to radsi prodam:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to jsem nevedela ze jsi bezlepkac, kdyz vim ze jis pomalu vsechno. tak ho prodej a budes mit zase nejaky penize, ja myslela potahy v aute ne dvere od auta 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja jim prave ze vsechno ale svoje:-) takze kdyz rikam testoviny, jsou to spesl testoviny, kdyz rikam "rizek" tak s moji strouhankou, a tak.,.. akorat to proste nerikam:-) takze kdyz reknu ze jsme mela spagety tak ty moje ryzový:-) ty jsou stejne nejlepsi:-) mysa no sedacky jsou celkem okej, jelikoz tam si dali ty pytliky.. no prodat ho nemuzem ptz to je nase jediny auto:-)tak to nam zustane..aspon jedno potrebujem:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?