Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré rááno, teda tam je hnusne....
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska tu budu zas smrdet celý den:-/ jestli vyleze ten pepa tak bych ráda jela umejt auto.. tak uvidime:-)aspon bych vyzkousela serpy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to neva, budu tu smrdet s tebou :-D tady sviti nadherne slunicko a je uplne bez mracku, na svatbu jak delany den
Odpovědět
Profilova fotka
no tady se to teprve zacina probirat..slunicko uz pres mlhu vidim, ale je tu porad vcelku zima.. no hele ted jsem se kopla, a sundala krabici s veskerou dekoraci a delam seznam, co vlastne vsechno mam.. no mazec je to..a chvili to budu mit hotový a to bude mazec..podle pocatecniho seznamu je to asi trosku jinde:-D:-D asi prodam ty zlatý krystalky..nejak se mi nikam uz nevejdou:-):-) a pro zmenu mam málo morých:-D:-D no bláázen, jinak uz mi chybi na dekoraci asi 2 veci, tak to je pohoda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis jaka jsi sikulka. tak pak hod fotky, jestli zkousis dekoraci na stul Tady rano v 7 byl jen jeden stupen
Odpovědět
Profilova fotka
no verim tomu, ja rano vzdy provetram celý byt..(neco tady porad smrdi a nevim co to je, asi odpady) a dneska se teda tresu zimou..to vcera jsme lufotvlaa snad az do odpoledne:-)) no spis si zkousim jak a co..ale fotit to nebudu ptz to je desný..nemam vsechno a hlavne nemam ani bilý ubrus - no proste by tam bylo 50% vecí nez by tam oficiálne melo být..takze to fotit radsi nebudu:-D ale hromadu jsme vyfotila jak jsme to vysypala ze to jdu pocitat:-D a budu muset prikoupit balonky..zjistila jsem ze jich mam asi 150modrých (odhad) a jen 40zlutých.. tak aby to nebylo prilis modrý, tak asi jeste par zlutých..:-D chci to mit moooc balonkový- hrozne s emi to libi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááááty voodooo.. ja jsme zas uplne v riti:-D:-D tak jsme udelala to co chci.. no a kdyz uz to mam rozkramovyný tak mi to nedalo a dala jsem tam i naprosto opacnou variantu..ONO je to dorbý oboje!!! jezis me picne
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja bych chtela taaky balonky, jsem premyslela ze nemusim kupovat helium, se to normalne nafoukne a rozhaze se to po zemi. uz jsem to videla a vypada to taky dobre tak to chapu ze to nechces fotit kdyz to mas neuplny, taky jsem fotila tu svatebni knihu az kdyz byla uplne hotova
Odpovědět
Profilova fotka
jo alka, to znam, ted jsem si hrala s obrazky a jak jsem vcera psala ze jsem pevne rozhodnuta, tak nejsem :-D :-D :-D , me taky picne jinak vcera ten AVATAR byl bozi
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj taky nemam v planu kupovat helium..na takovy mnozstvi balonku bych to mela cenove jako celou svatbu:-D:-D ja je dam na snurku-povesim, pohazim.. a ták:-) jj avatar je krásný:-) my jsme ted byli na souboji titánu a teda uuuzasny! ja mam hrozne ráda tyhle filmy, z reckých dob a báje a tak.. to ja mam rada, a tohle bylo super..sice takovy primysleny a neco nedomysleny..ale na efekt pekný:-) tak..jsme zoufala.. nahazela jsme to zpet do krabice, mam to vsechno sepsany, a ted babo rad.. vyfotila jsem to.. jedna varianta je takova cirkusácká ale výrazna, druha je velice elegantní ale skoro mdlá.. :-D:-D dohromady to nejde..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na helium, takova mala bombicka a draha jak cune. ja videla kousek s titulky, ale ted byl v cestine, takze super tak vyber tu elegantni a trochu do toho neco pridej
Odpovědět
Profilova fotka
jdu to nahrat vsechno, schvalne:-) zase premyslim co kdyz udelam na nase stoly jednu variantu a na stoly lidi co prijdou od 5ti tu druhou variantu.. ono je totiz taky problemek ze na vsechny stoly tu jednu variantu nemam:-D:-D mam toho "málo" na vsechno:-):-) i kdyz teda modrýho perí mam jak nasráno, ze to tak musim rict:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak do albumu co máme jsem dala tu hormadu vseho, a ted jdu nahrat jeste ty kombinace
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ty toho mas pozehnane, premyslim jestli koupit latkove nebo papirove ubrousky, ty latkove vzorovane jsou skvele
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to tam vse.. to jsme tam zapomnela nahazet jeste tu rosu co mam:-D ale to uz je jedno:-) tak jsem to spocitala a mam:235ks modrýho peri (jsme upadla nebo kde jsem to vzala??:-D) 50ks zlutýho perí, 84modrých balonku, 30zlutých balonku, 10mega balonku, 100ubrousku, 6váz, 100plátku okvětních listku (s tema teda vubec netusim co budu delat-asi je prodam), 200zlutých krystalů, a 300modrých krystalu.. docela nárez kdyz se to takhle napisE:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky premyslim jestli ten zlatý podklad je okej.. zase na modrým by asi nevynikdlo vubec nic... ja mam papirový, dneska na ne budu delat krouzky:-)to se asi taky"zapotim":-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsou to 2 malý hromádky.. myslim to co jsme ti vypsala ...se to nezdá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se libi ta s temi modrymi pirky a cirkusove mi to neprijde a za kolko by si ty listky okvetni prodala? jakou mas barvu? Ja jse videla v Chomutove krabici za 90 z ceho budes delat krouzky?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jo tak to netusim, asi za málo..me to taky moc nestálo, ty listky mam z aukra takze vim ze tam to nijak prevratná castka nebyla.. no jsou zlatý:-/ to je prave docela blbý:-D ze stuhy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
v tech hromadkach to neni moc videt, ale kdyz napises to mnozstvi, tak to je narez, ted me napadlo jak to udelam s temi jmenovkami, udelam ze ctvrtky krouzek a nalepim na to motylky a koupim modry ubrousky, super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to se mi fakt nehodi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no vidis to je super:-) ja bych chtela udelat jmenovky z toho zbytku papíru co mi zbyde z oznameni..ale myslim ze mi to vyjde jen na 20jmenovek.. no uvidime..a jmenovky bych chtela klasiku -zapichat do ferera:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem premyslela taky, jenze jsem to zavrhla hned po tom co jsem se dozvedela od milacka - mnam, to se bude mit moje brisko, abys to pak mela do ceho zapichnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa neboj, na hostinu prichazime vsichni spolecne takze bude kazdy vedet kam si má sednout:-D a pak uz je mi to jedno kdo to komu sní:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty kráásko... tak si predstav ze ty krystalky co mamjsme ted vsude nasla cca za 119,- kč.. jezis.. ja mam ten balicek za 29kč :-D:-D to vedet tak si jich nakoupim aspon 5...
Odpovědět
Profilova fotka
nj, jenze mysulka by to snedl hned potom co bych to ferero koupila, takze bych to fakt nemela kam pichnout, bych tak pak mohla akorat ty motylky polozit na talir bez zadny kouzla, takhle to ale bude vypadat taky hezky
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, to je skoda ze sis toho nekoupila vic, kdyz si to mela za takovou super cenu. v tech obchudcich je to fakt desne drahy
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-D tak schovat..:-) no neco je tam zase levny..ted jsme narazila na jednu stuhu na kterou jsem schodou okolnosti koukala v ty nasi zazracný svadlence a teda jsme cucela.. v net obchodu 12kč za m, ve svadlence 29,- za m ... takze to chce fakt hledat..treba ja toho mam sice tuny, ale vsechno co bylo nejlevnejsi.. z net obchodu jako vylozene svatebniho mam asi jen 3% z dekorace.. teda kdyz nepocitam svatebni fotoalba.. mam odsud vlastne jen balonky a to proto ze v klasickych obchodech byly jeste drazsi :-), jinak mam vsechno aurko, specializovaný obchody, a náhoda tady ve meste:-)) a nebo zbytky z veci co jsme potrebovala na kostými:-)
Odpovědět
Profilova fotka
na aukro prave nechodim a v tech svatebnich obchudcich uz to mam vse prolezly a je to fakt des, protoze v kazdym obchode maji neco. Ale jak jsem koukala v tom Chomutove, tak jsem tam nasla plno veci, treba tu organzu levnou, i kdyz ji teda nechci, figurku na svatebni dort za 50, tady nadhernej vetsi kosicek pro druzicky za 65, ty listky okvetni za 90, takze jsem rikala ze hned jak prijdou penize, tak udelam nalet na obchody
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj udelej nalet..ja bych taky potrebovala aby to bylo vsechno v jednom obchode:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?