Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja taky nic nedelam, sedim u pc a kocham se satama a premyslim :-) , tak si skoc do pujcovny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem rada ze sedim, ehlede na to ze na pujcovnu nemam ani penize, ani karticku(od stehovani jsem ji nepotkala) a je to pres celý mesto...tak to na to prdim..skoda ze v bedne nic neni:-/ tak manzovi mi taky neporadi..
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to jsem nevedela. no to mas pravdu ze v bedne nic nedavaji, me posledni dobou nejak telka ani nebavi
Odpovědět
Profilova fotka
mysa me taky ne, posledni doboujsem ji ani nestihala..ale dneska jak tu tvrdnu doma a sedim v obyvaku tak mi to tu bezi nonstop -aby tu na me nekdo mluvil, a to je fakt des.. na vsech cca 9ti programech bezi sami picoviny jako je žilina, vrazdy v midsomeru, komisar rex, kriminalka vsecho.. no desnýýý!! kdyby aspon davali nejaky dokumenty nebo cestopisy, nebo neco.. tohle je sileny..ráno jsem msela proprat válku nevest abych se neunudila..kurnik chci delat ty kaminky..ale nemam sanci kdyz nevim který teda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
me snad picne.. ta nase rodina je fakt tupá.. to je snad vseobecne známé ze nemas chodit na svatbu v bílých satech nebo v satech který má nevesta nebo jim podobné, jelikoz je to nevhodné.. no je to v poverách, jeto v etikete, je to vsude, a moje segra si chtela vzit bilý, mama jemne smetanový..tak do háje kde to jsme?!! fakt tupci:-/:-/ prej jsme to mela napsat na oznamnei.. hm tak premyslim ze to celý opravïm napisu kde, kdy, a pak podminky: neberte si bile obleceni, neberte si deti, chovejte seslusne atd atd atd..?? no kde to jsme? grr to me zas nastvaly.. snad budu muset kazdymu rikat osobne ze se vazne nehodi aby sel v takovym obleceni:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. přidala jsem do alba fotky místa, kde se TO odehraje :-) tak sem zvědavá jestli se vám bude místečko líbit
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim ze ty zlutý kaminky prodam..jsou hodne svitivý a asi se tam nehodi...uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka a kde ze to je? je to pekny:-) holky poustim sem manzela..musi si naklikat..takze tu ted nejsem..tak 20min-40min..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpet Alka: nic si z toho nedelej, to by to oznameni muselo byt aspon na A3 aby se tam vesli vsechny pokyny a co a jak maji udelat. leni, vypada to tam moc hezky, romanticky
Odpovědět
Profilova fotka
alka: je to v Krumlově klášterní zahrada křižovníků takhle je to virtuálně...je to tam kouzelný, je to přímo v centru města http://www.virtualtravel.cz/cesky-kru...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt moc hezky Alka: tak jsem ti nasla, ze Japonci v roce 2008 vypestovali pravou modrou ruzi, ta je bozi
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/koktejl/132448-...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ach jo, zas tu jsem sama
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ta je krásná:-) no ale jak bude mastna, spis- kde ji sezenes:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
co jsem se docetla dal tak jedna ruze se pohybuje okolo 370 - 580,-, jinak do roku 2011 ji chteji rozsirit po celym japonsku a ohledne distribuce mimo zatim firma neuvazuje ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no 2011 je celkem daleko:-D:-D a nemuzes mit tu obarvenou??
Odpovědět
Profilova fotka
no to je daleko a o tom ze by mela byt i v Evrope nic nemluvi, takze buhvi v jakym roce bude i tady. Ta obarvena je moc tmava. Uz jsem se rozhodla ze budu mit tu co mam v albu. Dneska mam nejakej rozhodovaci den koukam
Odpovědět
Profilova fotka
mysa vidis to je dobre:-) ja myslim ze to je to nejlepsi:-) no kez bych ho mela taky
Odpovědět
Profilova fotka
taky ho budes mit neboj, to vis, me nic jineho nezbyva, nemuzu se do nekonecna furt necim zabyvat a rozhodovat se co a jak a pak to zase menit. Nemame zatim termin a jak jsem vcera psala, tak to muze prijit kdykoliv
Odpovědět
Profilova fotka
jediny v cem mam jasno ze tu kytku vytunim (a vyzdobu taky) o ty orchidee:-) mysa tak to aby si mela ty saty, kdyz to muze prijit kdykoli..zase aby si nemela na sobe pytel:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysakovi by to pry nevadilo, pry bych se mu libila i v tom pytli. Nemyslim to uplne tak do slova, proste do mesice od prijezdu by se tak mohlo stat. To by jsme museli mit v zadku vrtuli abychom vse stihli za den vyridit. :-D Saty mam vybrany
Odpovědět
Profilova fotka
uvidime kdy to udelame, mysulka prijede a hned si o svatbe poradne promluvime a urcime si pevny datum, kteryho se budem ridit a vse zarizovat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no je mi to jasny:-) a kdy ze to uz konecne prijede?:-)) tak asi nam vyhral jeden vitez..-myslim baracku..ted jeste aby me v utery vzaly a je to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak uz jsem jiz psala, pokud vse klapne tak jak ma, tak do poloviny kvetna Tak to ti gratuluji k baracku aspon teda k tomu vyberu, jinak drzim pesti na utery ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj v uterý to musí klapnout.. jinak jeste musim uhnat sefa jelikoz se to jeste zeslozitelo..jestli on me vubec pusti:-/ .. jelikoz na me dostal dotaci, a myslim ze me driv jak za pul roku ani pustit nemuze..no takze to bude jeste problem.. jj bacracek je vybranej..ted ho jen nakreslit tak aby vysel dost levne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
toje blby no, kdyz se ti to takhle zeslozitelo v praci Ty mas sikovny rukavicky, tak to urcite zvladnes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka ja jdu do postele, dnes me silene boli hlava uz od odpoledne. Jdu se natahnout a cumet na Avatara
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ten baracek zmensuju a vymyslim..tak aby to bylo co nej:-) jéé ty se mas.. tak to dobrou..a ja jdu rysovat
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?