Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Kdopak se dneska vdava? Je uplne dokonale pocasi, rano jsem sla do banky a vuubec se mi nechtelo zpatky do kancelare :-) JJ, saticky z alba uz mam zamluvene - ale jen na pujceni. VIdela jsem, ze si tady holky hodne nechavaji sit vlastni... No, doufam, ze mi je do toho srpna nikdo neznici. K tem botam... dobry napad s temi centimetry / rozmery, podivam se, jestli to na strance nekde nemaji... no a taky by zalezelo na postovnem. Budu premyslet. Kazdopadne ty boticky miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub jj ja je mam taky sitý:-) nervy to byli, risk taky... ale co, ted po uprave budou doknaly a to je hlavni, no me se ty tvoje satecky hrozne libi:-)skoda ze v nich nejsi vyfocená:-) jj me se tam libi co mas v albu s tou maslí, myslim ze jsou prvni a nebo druhy, no masle na kotniku..uzasné:-) dneska se vdava bud krakatice a nebo vancurovamisa- ja v tom mam bordel:-) ale jedna to bude.. se kouknu moment:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to ta misa:-)
Odpovědět
Tak to jsem zvedava na misiny fotky! :-) Vy budete mit z tech Novych Hradu taky krasne, koukala jsem na to misto na fotkach... a myslim, ze budete mit Zuzku Scharf, jestli si pamatuju spravne? Hlavne at nam toho 27.-28. neprsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja taky ptz skoro nic nam tady neukazala:-)) jj mame zuzku, no z tech novych hradu jsem uplne hotová!! vcera jak tam svitilo to slunce.. boz eto byla nadhera..nikdy jsem nebyla z niceho tak hotová(jenom z toho golfovýho hriste) no to je fakt jediny co ted chci... klidne at je pod mrakem..klidne at je zima.. jen hlavne at neprsi.. to je jediny co.. snad najdu nejakou carodejnici aby to nejak zaridila:-))
Odpovědět
To je super, ze jsi z toho mista tak nadsena! Bude to urcite nadherne :-) Mne se ten nas Zvikov taky hrozne libi, uz vidim ty fotky - my dva a kontrast se starou kamennou zdi a tak... jen sehnat tu carodejnici pres pocasi :-) Ale verim, ze to vyjde. No nic, ja musim zpatky do pracovniho procesu... ale jeste sem dneska vecer mrknu. Zatim krasny patek!!
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub a byla si na zvikove? doporucuji jit uplne dozadu, a tam jsou takovy obri stary stromy.. takovy az skoro prales.. no tam budou fotky!!! my jsme tam byly minulý leto:-) tak máme hafo fotek:-) skoda ze si pryc.. ja ted prisla z ty posty.. jsem myslela ze tam zkolabuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj holkyyyyyyyyy
Odpovědět
Ahooj, jsem zavislak, uz jsem zase na skok zpatky :-) Alka: Na Zvikove jsme se byli podivat v zime, kdyz to bylo pod snehem, ale ted se tam chystame v kvetnu - vsechno obhlidnout, ochutnat menu a vzajemne seznamit rodice - bude to akcni vikend :-) Diky za tip, ty stromy sni skvele!!
Odpovědět
Profilova fotka
mysa- zijeeeeee:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne ze jeste ziju, jsem vcera psala ze tu budu od dvou, ze prijedou nasi na obed, ja tu byla i rano okolo 9, jenze za boha mi nesel odeslat prispevek ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha to jsem zase nepostrehla ja:-))no jo vlastne, jezis ja jsem debil:-) a co papu? dopadlo to dobre?:_) jinak ja jsem si konecne sedla a resim tu sileny dilema...:-D:-D co scim bych to mohla schrnout:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, dopadlo skvele, jako vzdy :-D co resis za dilema?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nejvetsi dilema na svete:-D:-D takze jsem k mýmu jedinýmu bílýmu karafiatu dala kaminky a peri tak jak to chci do kytice.. a?..dilema.. jelikoz mam zlutý kaminky, modrý kaminky, a zlutý peri a modrý peri.. a musim si to ttu vyclenit co kam, co do kytky atak.. mnoo, tak jsem to vyfotila a z mé naprosto presne predstavy jsme hotová....takze bilý karafiát uz je jasný.. a ted.. bud modrý kaminek a zlutý peri, a nebo zlutý kaminek a modrý peri, a nakonec jsem tam zkusila zlutý perí a zlutý kamiek a bylo to "nejlepsi" no vis jak to myslim.. jenze ja tam potrebuju i tu modrou.. myslis ze ta modra by tam mohla být ta modra stuha, zlutý kamen a zlutý perí? fotky zmensim a narvu je sem:-) tim padem to samí na stoly.. je to malicherný, ale dohromady to vypadá jako cirkus.. takze bud morý kámen zlutý peri, a nebo naopak.. teda na ten stul s emi vic libi ta prvni varianta:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ty ses horsi jak ja v tomhle premysleni. No ja nevim jak to nakombinovat, ted jsem si vzpomela, ty mas v albu bily ruze s modrym perim a ta kytice se mi hrozne libila, ze bych tu moji vymenila? no nevim ale moc se mi nechce
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz se ti nechce, tak je to jasny ne?:-D:-D jj ta se mi moc libila:-D vlastne to byl prvni impuls k tomu peří:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kytice to je pekna, ale nejak mi tam nestimuluje to peri, me se to moc nelibi. me se libi ta varianta posledni s tim modrym pirkem
Odpovědět
Profilova fotka
fakt?? ..to modrý s emi tam zase moc nesikuje, prijde mi to takovy tvrdý .. No to peri je tam jen nastrcený, to tam tak nebude- muselo to tam nejak drzet -to by bylo po okrajích jako v ty kytce z ruzi.. ale potrebuju vedet jak to vypada k tomu bílýmu karafiátu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to zalezi na tobe, ale jak rikam me se libi ta posledni varianta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to si mi vubec nepomohla :-N to je dilema kurnik...ja to potrebuju vedet abych vedela jaky kameny mam namotat na ten drá(prislel dnes)
Odpovědět
Včera se mysa a alka bavily o modré květině, teda mě se moc moc lící kombinace se žluťoučkýma gerberkama, krásné...? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak ja se jeste kouknu poradne
Odpovědět
Profilova fotka
hany me prijde moc preplacana ta kytka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz porovnam tu prvni a posledni, tak lepsi je ta prvni
Odpovědět
mysa: nevim jestli přeplácaná, já budu mít ještě víc pestrou kytku, aby vypadala jak z lučního kvítí....každýho názor
Odpovědět
Profilova fotka
no jasny, ja ti to nekritizuju, tak to neber, akorat me se to moc nelibi, mam radsi kdyz je hodne kytek ale jednodussi kytice :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no nejlepsi je prvni dojem:-)) kytka je nádherna, me se moc libí , jen je taková "vyblitá"..nedokazu si predstavit ke kterým satum:-) no me by se treba vubec nehodila, ale libí s emi:-) juj ted si nepamatuju která je prvni a která posledni:-) myslis ze prvni je modrý kamen a zlutý pero,ze?to bylo puvodne v planu.. me se ted libi ta zluto zlutá kombinace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka ty ses stejne slozita jak ja, kdyz mam toho vic na vyber, tak se neumim pro nic rozhodnout :-D
Odpovědět
jo tak to je jasný, holky, já se snad upracuju k smrti, dnes musíme slepit 1200 krabic, pak jdem v neděli a celý příští týden a ten další taky a pak nám objdenaj zas další krabice na lepení, takže budu měsíc v kuse lepit... Teď jsem se vykurýrovala z toho příšernýho kašle, tak jsem doma obrášila fitnevýbavu, že začnu...no můžu já se jít zhuntovat do fitka, když mám furt makat?
Odpovědět
JO a koupila jsem si dnes kabelku, už jsem to nevydržela chodit furt s tou sporttaškou, když jsem šla na poštu, tak jsem myslela, že na mě pošlou přinejsmeším ostrahu, že jim to tam jdu vyloupit...konečně jsem se jí zbavila...jupíííííí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?