Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
kdeee jsteee? snad nespite?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
neeee, ja jsem tu, neboj
Odpovědět
Profilova fotka
heh co? nechápu:-D:-D jeeezis uz v srpnuuuu?? pomoooc!!:-D:-D:-D tyjo ale leti to..si to nedoookazu predstavit..jeeezis zase zacnu plasiiit
Odpovědět
Profilova fotka
mysa - v poradku:-)) ja asi zmizim kolem pul 10 nebo 10--- jeelikoz prijde manza..premyslim ze si vezmu i tenhle jeden den dovo a zitra zustanu doma:-/
Odpovědět
Profilova fotka
neplas. je to az v srpnu :-D , si vem, ze mysulka prijede, nam jebne a pak jen napisu holkyyyyyy mi se vzali a dam tam fotky a nebo taky ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, chapu, taky pak pujdu do postele. Vzdyt jo, si vem volno, aspon si uzijes manzilka, ja tu zitra budu az tak od dvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to néééé! to nam nemuzes udelat ne?!:-D:-D:-D juuuj manzel prisel - prepadovka... tak to asi omezim...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas skvely kdyz prisel driv. jak vam to nemuzu udelat? prece nezustanu posledni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak : ještě sem tady :-) mám takovej dotaz, nebude problém, když chci aby mi šel za svědka cizinec?? respk. Brazilec?? teď mi to došlo a nejsem si jistá...nevíte ?
Odpovědět
Profilova fotka
leni: tak to nevim, ale problem by to myslim byt neme, svedku se na nic neptaji, jen se podepisou
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: tak on umí perfektně česky, žije a pracuje tu 7 let, je to přítel mojí družičky :-) teď jsem to našla na internetu : Státní občanství svědka, příbuzenský vztah ke snoubenci není nikterak omezen. Svědci prokazují svoji totožnost platným občanským průkazem, cizinci cestovním dokladem.
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka myslim ze to problem bude.. minimalne v tom ze musite mit prekladatele..ale nejaky takovy tema tu je, tak se koukni.. holky hotovooooo- ted jsme dosila... asi umru..no a ted abych sla varit 8-( to me jako sere.. ja mam lezet kurnik.. asi bude mit k vece jen dort.. tak ..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, jsem to rikala ze by to nemel byt problem
Odpovědět
Profilova fotka
alka: k véče dort mňamýýýý, já dnes vařila těstovinky se smetanovou omáčkou s kuřecím masíkem, slaninou a špenátkem.....dobrůtka trošku ve mně hrklo, protože sem moc chtěla, aby mi za svědka šel on :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: nemusi mit prekladatele, kdyby neumel cesky tak do nej jen stouchnou atse podepise :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bych mu to přeložila, by se divil :-D klidně do portugalštiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jim je jedno koho mas za svedka
Odpovědět
Profilova fotka
hele nevytahuj se jooooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo mimochodem ...další takovej dementní dotaz...svatba bude 11.9. a mě občanka končí 9.9....co bych s tím tak asi měla dělat?? zeptám se určitě na matrice, ale sem ráda informovaná dopředu :-)) si pořídím pas?? nebo mi daj papírek a ustřihnou mi papírek?
Odpovědět
Profilova fotka
tak necekej az ti skonci a udelej si v kvetnu, to neni problem, treba rekni ze si ji ztratila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jdu do postele, dobrou a zitra ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: dobrej fígl :-))
Odpovědět
Profilova fotka
dobrouu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, musela sem vás přijít aspoň pozdravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka no to mas pekne blbý, to ji musis mit platný, no je to debilni ale budes muset mit novou a tu ti pak ustrihnou :-N holky kolabuju(z nemoci) takze uz jdu pryc, a zitra tu jsem celý den.. teda jestli ho neprospim
Odpovědět
Profilova fotka
wáááu, on tu nikdo celý den nebyl?? juuj....ja jsem s eprobrala uz tu muzu zase otravovat
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky, kdepak jste? dneska jsem celý den doma a vy nikde:-)...
Odpovědět
Ahoooj, vzdycky si vas ctu pres obedovou pauzu a koukam, ze dneska to tu tedy moc nezije :) Musim se pochlubit - sehnali jsme krasny oblek pro pritele! Jupiii! Dalsi polozka odskrtnuta :-) Sli jsme se jen tak podivat, co maji, pritel rozhodne nechtel zkouset - pak ho prodavacka presvedcila, aby si jeden zkusil, jen tak na zmereni velikosti... no a potom uz si sam rikal, ze chce vyzkouset jeste ten a ten a jeste jeden :-) Marnivec :-D Vcera jsem brouzdala na netu a nasla jsem uuuuzasne boticky, naprosto dokonale... Bohuzel je to americky e-shop, takze ted mam dilema, jestli to risknout nebo ne... Co kdyz nebudou sedet :-| Ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub tak to fratuluju!! a odkud máte oblek?:-) no a v tom americkem eshopu nemaji treba cislo a cm? ze treba velikost je 39 a je to 21cm .. ? to by pak bylo snadny:-) podle toho jak jsou cenove, jestli drahý tak bych to zvázila..jestli jsou levný tak bych to risklla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tééda, projela jsme ti album jelikoz jsem si te tady jeste nevsimla a koukam.. zvikov, juu to je kráása, a to misto na hostinu? no to je uplne sen:-) a ty saticky co tam mas, ty uz más vybrané? jé ty to mas den po me?:-) jak se asi má dnesni nevestinka x-) taky ji krasne vyslo pocasí, doufam ze se prijde pochlubit:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?