Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, jeste si mi nepochvalila dortik:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jjj, v pohode, ja to brala ze uniforma zasahovky je bez oznaceni kvuli utajeni, tak mi bylo divny ze mu tam nasivas jeste dalsi suchace :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska uz by mohla dorazit edith =-) -uz se nam opravdu stýskáááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa znas slovíčkaření policejniho obleceni? našívám to na černáky.. asi vis..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani mi o tom dortu nemluv, jsem tvoje album musela rychle zarit, protoze jsem dostala na nej chut, miluji jahody a dortiky. Je nadhernej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, letiste jsou otevreny tak jsem cekala ze uz se tu objevi a ono nic jj uz chapu, jsem se do toho nejak zamotala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa dekujuu :-D no ja se bala jak bude chutnat a manza rikal ze je luxusnííí, a ze je snad druhej nejlepsi co v zivote jedl, tak to jsem se hodne dmula pýchou:-) -ptz jsem tam dala jinou marmeladu nez jindy a trosilinku jinej kremik, tak jsem se bala, a prej je to eno nuno..no snad vdrzi do nedele,... se chci pochlubit tchyni..ale kdyz vidim jak ho manzel pucuje tak mam docela starost... :-D tyhle jsem chtela udelat jako podekovani rodicum.. ale nevim nevim.. potrebovala bych nejaky modrý ovoce:-D a svestky uz jsou spis fialový:-D
Odpovědět
Profilova fotka
wáu , ted je v bedne ta jednotka kam chce jit manza.. no se mi zas najezily chlupy..
Odpovědět
Profilova fotka
modry ovoce? tak to ti neporadim. Jako podekovani rodicum by to bylo perfekt. Si mi pripomela, jsem byla kvetinarstvi a ptam se jakou jeste modrou kytku bych mohla dat do svatebni kytice, ze hortenzie ale nechci, ona mi na to rekne, ze nevi, ze hodne kytek se barvia ze ona tu barvu nema. Tak jsem trochu nechapala
Odpovědět
Profilova fotka
proc? ja tohle zboznuji :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis to uz je 5??? a ja jsem jeste ani do niceho "nepichla":-/ no ja budu muset udelat asi jen nejaky mini dorty.. tatka to neji(i kdyz kdyz dostane, tak to sni) kazdopadne jsou nasi od sebe, a u manzi to taky neni tak zhavi..takze 2malinký, a jeden mensi..tak premyslim..preci nebudu vyhazovat penize kdyz to mam za pul hodky upatlany,,bohate to staci:-) mysa no to mi taky rekly ze se kytky barví, sama jsme uznala ze modrej karafiat by byl asi dost desivej (ptz je mi jasna ta jejich modrá) takze jsme si nechala dát zlutý karafiaty a minuly tyden jsme to zmenila na bílé... tak me napada ze to co prislo neni ten papir ale ten drát.. kurnik.. to uz je hrozne dlouho co jsem to objednávala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to me taky radila modry ruze, jenze ty jsou tmavy i kdyz teda se mi hrozne libi a je blby abych tam dala jinou barvu, kdyz budem mit svatbu do modro bila. tak do niceho nepichej, jeste si ublizis :-D a jakou dodaci dobu u toho maji napsanou?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa ja to vyresila tim ze si ty moje tyrkysový kaminky namotám na drát (ten co jsme objednala) a po vzoru toho co mam v albu se to napichá mezi karafiáty, takze to bude mit moji barvu svatby :-) no to tam nikde neni(nebo jsme si nevsimla) ale pisou ze jakmile zaplatis tak posilaj.. zaplatila jsem 15.4. a od tý doby nic..:-/ :-/ tak to me teda zajima! uz jsme jim napsala at laskave pohnou!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, proto ja nikdy neposilam penize dopredu ]-( nj, jenze ja nevim co tam dat, je blby, kdyz budu mit bilou kytici se zelenou travou a misa modrou kravatu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja taky ne, ale mam takovej pocit ze tady to ani nijak jinak neslo... mozna to me melo trknout:-/ mysa no to je hodne blbý, zrovna ted tu cucim na tu moji obr kytici(ruze uz jsou davno k.o.) takze ta kytka uz je jen bilo zelena a je teda desna.. tyhle dve barvy s emi proste vubec nelibi, je to takovy smutny, nic nerikajici..divny.. asi bych ti tam nejakou modrou doporucovala, treb pomnenky, nebo ja nevim co vsechno je modrý, to se ted resi v tematu svatebni kytice-tak se tam jukni
Odpovědět
Profilova fotka
jj tam jsem pred chvili psala o radu, tak snad nekdo poradi. me se ta kytka co mam v albu hrozne libi, jenze mi ty zvonky prijdou spis nafialovely nez modry a zase dat tam jinou kytku, tak uz to nebude ono, tak nevim co mam delat
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak ta kytka je luxusni, ty jsem si zatim nevsimla.. no me ty zvonky prijdou super, prave ze co jsem videla ty obarveny kytky tak meli prave tuhle modrou... takze si myslim ze naprosto v klidu, zas nebud detailistka:-D:-D a na ty fotce to vypada modre.. to ja zas jak se o tom bavime tak zas nevim jeslti to nemam prehodit na zlutý karafiáty..no nemocna jsem:-) spis to se rozsekne..ale co ten uces dementni...stim bojuju asi nejvic:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted koukam na netu na modry ruze a normalne tady chrochtam slasti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo: povidej ukazuj prehanej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se prave taky hrozne libi, je takova jemna, romanticka. ja vim ze jsem hrozna detailistka, snazim se na svatbu sehnat vsechno ve stejnym odstinu :-D :-D :-D jj, fotak dela divy, vcera jak jsem si zkousela saty, tak ty posledni a predposledni jsou sampan a ono to neni vubec videt
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.google.cz/images?um=1&hl=c...
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem i modry frezie, ale to jen vyjimecne. Ale zacinam premyslet o bilo modry kytici z ruzi :-) :-) a nebo modry ruze a bily frezie, ty miluji
Odpovědět
Profilova fotka
no nechci ti zkazit naladu ale na tech fotkach je dost evidentni ze jsou jaksi pribarvený pocitacem:-))trosku je vylepsili..a to dost...:-D:_D no ale sviti to tu na me hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v obchodech co jsem koukala hlavne v Praze, tak jsou hrozne tmavy, ted je to pekne nasviceny, ale na tom obrazku vypadaji uzasne, hned bych brala cely puket
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.google.cz/imgres?imgurl=ht... takhle bych rekla ze vypadaji v reálu.. co jsem teda videla.. jinak frezie jsou prý modrý normalne..teda co jsme pochytila
Odpovědět
Profilova fotka
http://i56.photobucket.com/albums/g16... teda takhle..jsem si nevsimla ze tam vyjel celý blog:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to rikam, porad ze vypadaji uzasne, no modry frezie jsem moc nevidela, spis fialovy svestkove nebo svetlejsi ale modry takhle poprve na obrazku. Kdyz ta moje kyti je tak nunova, ale k ty kravate moc nejde, bych musela zase menit kravatu, jenze co jsem koukala, tak se mi libi nejvic tahle, boze ja ze sebe jednou zesilim :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ta tvoje mi prijde nejhezci prave tou strukturou... ja myslim ze to jde ke kravate, zase neplas :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem byla v obchode KIK a meli tam nadherne modrou organzu za 29/3 metry, coz je suprova cena. Ale kdyz jsem si sahla na ten material tak jsem se normalne oklepala, a rekla ze tohle na stole nechci, takze jsem organzu zavrhla, jeste ted mam husinu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vid, jsem uplne desna, ja to o sobe vim, no co,holt vezmem co se nam libi i kdyz to bude mit deset odstinu, jsem ted koukala a ta lopatka s kostatkem je zase svetlejsi jak ta kravata :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?