Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj promin, napsala jsem tov rychlosti a asi zmatene, vezmu to poporade Rukavicky: nebudu je mit, protoze budu mit bud bolerko nebo saty s rukavem, to uz by bylo moc Bolerko: to chci aby nebyly videt moje spekaty ruce Vlecka: dlouhou nechci, je s tim jen potiz a kdyz nemas nikoho kdo by chodil vecne s tebou a prizvedaval ti ji a upravoval, tak je to naprd, vlecka se furt krouti a ze shora bych ji mela za chvili jak cunce. Sice dela saty honosnejsi ale je neprakticka. Kdyz jsem mela saty bez, tak jsem se nemusela o nic starat a volne se pohybovat A saty hladke jsem myslela jako ze zdobene maji byt urcite,ale tvar hladky, nic rasenyho
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: Čína? jen to neeeeeeeeee, ja vim ze by byly mozna podobny satum z obrazku, ale bojim se ze mi nebudou, ze to usije krive a tak, proste tomu neverim
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ahááá tak uz to konecne chápu:-) -jeee tak to je spatny.. nemas spekaty ruce, a rukavicky byly tvuj sen ne?:-( to je skoda tot akhle premotat.. a neslo by mit zavoj a rukavicky.. mozna by ten tvuj dojem "psekatych" rukou roztrhli, hm?:-) vlecka chápu a saticky uz taky chápu:-) mysa tak jestli se toho bojis tak to fakt nema smysl do toho jit:-)a tady na bazaru si zadny hezky nenasla? me prijde ze tu jsou ted celkem hezky i na velky holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ee alka, ja chci novy saty, to bych si je mohla rovnou koupit v pujcovne. Vcera jak jsem zkousela saty, ja jsem hrozny detailista, jak koukam na ty saty na sobe, tak vidim zatrhany nitky na sukni, odtrzeny koralek a tak. No co koukam v bazarku, tak to jsou velikosti okolo 40 a to je pro me trochu maly. Alka nestvi me, spekaty ruce mam toho by si vsiml i slepej. Zkousela jsem to jen zavoj a a rukavicku nahradila moje sadra, jenze sejne je to videt. Treba u tech uplne prvnich satu jak tam je to bolerko, tak to videt neni. Muj sen jsou sice rukavicky, ale chci vypadat hezky, takze musim delat v tomhle kompromisy. Jinak taky touzim mit saty s dlouhyma zvonovyma rukavama. Coz je muj taky sen ale to by bylo bez rukavicek coz jsem vedela uz davno
Odpovědět
Alka: já myslela to www luxusni obalky... já tam objednala papír (na jmenovky a tombolu) a obálky, a mám to po Praze rozvoz zdarma, a už týden se nic neděje... tak mě trochu štvou, protože obálek jsem objednala 40, a oznámení k rozdání mi už zbývá tak 10... takže obálky na prd Jaja: špekatý nešpekatý, neblázni, tvoje drahá polovička tě jistě zná detailně, takže ho nějaká ruka nepřekvapí... vezmi si, co se ti líbí... jako kdo ti bude ve svatební den kontrolovat špekatý ruce? A jestli někdo jo, tak je to jouda. Kdybych já čekala, až budu nešpekatá, tak bych se nevdala. Ale protože vím, že všichni ví, že jsem špekatá, tak není co tajit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adleen: ja jsem v tomhle desna, snazim se speky skryvat. Nemam to rada kdyz mi nekde neco kouka. Treba minule jsme resili jestli se ubytovat na horelu a odjizdet odtamtud nebo ze bychom to vyresili v baraku u svadku, ja na to odpovedela ze se u zadny hubenourky slvlekat a prevlekat nebudu aby na me koukala jak jsem tlusta. Kdyz mi rekl ze ma 150 kg, ze je nemocna, tak ja mu na to zase odpovedela, no jo ona je nemocna, ja jsem vyzrana.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nemas spekaty mas je jen silny..:-) to ti zase nebudu nalhavat:-) ale kazda holka se silnyma rukama se nemusi hned zahalovat.. i kdyz ja jsme v tomhle hodne extrem..:-) vem si priklad ze me, kdyby bylo po plánu prodavacek a po "norme" spekatých holek, tak se vdavam v necem podobným jako arabský zeny.. asi jen oci by mi koukaly.. a to jsem presne rikala vsem (adlen ma pravdu) manza me zná, rodina taky vi ze jsme celej zivot spekáček, tak si nepotrebuju hrat na to ze ve svatebni den mam o 20kg mín, a vse ostatni zahalený:-))) adlen no tam jsme si objednala papir na oznameni a zatim mi nic neprislo:-) teda dneska ASI prislo ale na postu asi uz nepujdu..(nebudu tam litat porad jak maco) takze asi zitra...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa neni to vtipny ale u prispevku 13:39 si me vazne pobavila:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka ty ses o proti me tintitko. No tak silny ruce no, pro me to vyjde nastejno. Me to proste vadi i kdyz slysim porad jak jsem hezka a co porad mam, ze jsem akorat atd, jenze tohle slysim od pritele ne od rodiny, to je pravej opak :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja ted na dve hodky zmizim, musim jit nakoupit. Zitra prijedou nasi na obed :-S . Tak doufam ze tu pak jeste budete, mam dneska nejakou povidavou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja tu budu..manzel prijde az v 10vecer..tak ja jdu teda sit:-) musim manzovi nazdobit zasahovkovou uniformu..teda to abych mela ocelový ruce.. asi odpadnu.. tak se pak hned ozvy. a propo- co budes kuchtit? ja vcera kuchtila tzv orgazmus, tak si manza zachrochtal
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu teda sit..:-)
Odpovědět
Článek se načítá
To je dobrý, já něco napíšu a nic...žádná odezva...vy mě nemate rády?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hany, jezis to vubec ne jak si na to prisla? treba ja se ti omlouvam jelikoz jsem si tvyho prispevku ani nevsimla.. a fakt to nebylo umyslny, jelikoz s emi to obcas stane u kazdyho ze ho prehlidnu :-N ale ten tvuj prispevek jsem nepochopila, jako spatne ti je ze jdete na matriku a nebo ze na ni pujdete? a nebo ze uz jste to dojednali a si z toho nervozni ze uz je to oficiální?:-)
Odpovědět
asi ta poslední možnost, ale už jsem to zase nějak vstřebala
Odpovědět
co mi zbejvá, když mě nikdo neutěší...ale když říkáš, že mě máte rády, tak to mám hned lepší náladu...čeká mě měsíc práce, práce a práce, to bue strašná fuška, budu pak vypadat jak svoje babička...
Odpovědět
Profilova fotka
hany tak to mi povidej..naprosto presne vim jak se citis.. ted jak jsme byla v sobotu na svatbe jsme si to pekne prozila taky.. me bylo spaatnee, a porad jsem litala na zachod, a uplne nervozni a porad jsem brecela..no mazec.. rikam ze jsem si to prozila.. a uz vim do ceho jdu:-) a uz se ani tak nebojim:-)) ted spis musim zacit carvat aby bylo hezky pocasi..ptz to jinak uplne ztrati kouzlo a ja bych byla smutna, ze kdzy uz mame tak dokonaly misto na fotky a profi fotografku, tak ze prsi..:-/
Odpovědět
No to už jsem taky promejšlela, když mám fotografa na 8 hodin a chci mít fotky v přírodě, co když bude chcát, tak to je úplně na nic, páč žádný pěkný fotky páru mít nebudeme a to by byla katastrofa. Já razím heslo, že to co vyfotim, to nezapomenu...prostě to bez těch fotek nejde...ty musí být, pěkný aranžmá...rybník, pole, louka, modré nebe nad hlavou...
Odpovědět
Asi budu brečet imrvere, což nebude moc vhodné...ale jsem takovej pitomeček uplakanej...
Odpovědět
Profilova fotka
hany jj bez fotek to nejde:-) no ja premyslim ze najdem s manzou nejakej epesni destnik a proste i kdyby meli bejt privalový deste tak si ty fotky udeláme:-)) hany no ja premyslim jak to udelat, kosmeticka mi rekla ze se nesmim otlapkávat a otirat se, ale co kdyz budu brecet? to mi potecou cuuury- prave kuli slzickam premyslim ze nebudu mit ten obrazek který bych chtela.. ja taky brecim porad.. uz od 15 narozenin brecim pri kazdy situaci, kdyz dávám dar, kdyz já mam narozeniny, kdyz je nejaky proslov, natoz svatba...to bude proste mazec
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdepak si mysaaa:-) uz si nakoupila.. ja tu chrchlam cim dal vic..to neni dobry..no kazdopadne jedna uniforma vytunená, ted jdu na tu druhou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooojky, uz jsem zpet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu zitra delat rizoto, je to rychly a vsem strasne chutna :-) Hany: to vis ze te mame radi, ale kdyz jsme rozjety v diskuzi, tak se musis ozvat vic, ne jednim prispevkem :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mnaaam:-) to je dobre ze si zpet..ja se tu premlouvam do toho druhyho kousku a hledam vsechny mozny cinosti abych nezacala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak uz si ji nalezla, muzes semnou debatovat :-D co vlastne zdobis na uniforme? A co to je ten orgazmus? ( myslim jidlo ) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa viid? si myslim:-)) mysa to jidlo-tak to nazval manzel ptz kdyz jsme to delala poprvy tak tak "hekal" a chrochtal a rekl ze to je uplný orgazmus, takze od ty doby tomu rikame orgazsmus:-)) jinak se to jmenuje labuznické kotlety, jde o to ze nakrajis kotletu na klasicky platky(ja to delam z jinyho masa, treba z kýty nebo pecene) no a to jen osolis opepris, na adle zprudka osmahnes, a das stranou, do plechu (zapejkaci do trouby) nandas nakrajenou cibuly na krouzky a nandas na to to osmahli maso. pohazis po tom olomoucký tvaruzky a zalijes to smetanou smichanou s peprem a hortici. a strcis do trouby...:-)) mnam je to:-) vcera jsem neodolala a dala jsem si taky jedno masiko..:-) doporucuji k tomu brambory, ale ja k tomu delam hranolky, prijde mi to chutnejsi a manze je miluje, takze to bylo jasny:-) no dneska uz to neni:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduchy a dobry:-) jinak na uniformu nasivám sucháče..jelikoz manza dostal jen jednu nasivku (jak je v ty spesl jednotce) ale ma dve specialni uniformy, takze aby si to mohl stridat tak nasivam suchace aby se to dalo prehodit.. no ale porod je to.. ta latka je jak beton.. a jeste na rukavu se tam spatne dostávam..
Odpovědět
Profilova fotka
jejda tak to u nas neprojde, ani jeden nejime olomoucky syrecky :-S :-D takze ho tam vzali k ty zasahovce? tak to gratuluji i kdyz opozdene, nejak jsem asi ten prispevek prehlidla
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych rekla ze na tuhle uniformu patri jen ten jeden suchac, proto je to zasahovka, nebo ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nj v tom to je, my je milujeme, treba jsem udelala jeden luxus recept s nima(neco jako cina) a ze se stim pochlubim u nasich, tak jsem jim to uvarila a ty prskali..prej jak je to hnusný.. a ze je neji..rikam ze mi to mohli rict driv:-D:-D tak to muzes zkusit s nivou:-D:-D mysa to stim jednim suchacem jsem nepochopila:-D:-D no ono to je celý jinak, ona to nakonec neni klasicka zasaovka ale jen neco jako pomocný druzstvo zásahovky.. proste kdyz to ta hlavni nezvlada a nebo nestiha nekam prijet tak by tam meli byt oni (+ je v tý porádkovy) a ze prej je "berou" vsechny a podle too jak jim to pujde tak je budou vyrazovat...tak mi to bylo podano, sama v tom mam gulas:-D no jak mas suchac, tak ten je ze dvou casti, tak jednu mam na tom znaku a druhy se snazim prisit k munduru:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?