Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak fotit te nechaji v avalonu, v nuance, v dome sluzeb (eden) a to je vse... jinak holky jsem tuu zpet a hádejte!! historicky okamzik!!!! máám auto!!! a jede!!! jupííí:-))
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady u nas je posledni dobou nejak mrtvo:-(.. to je hruza.. kde mame mysu? a kde mame edith(aspon na ceste) a kde jste vsechny ostatni?...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Alka, neříkej, že se nudíš :-) Já bych tu klidně byla celý den,ale není čas. V práci si sem rozhodně netroufnu a večer tu stejně nikdo nebývá. A teď zase zdrhám :-D :-D :-D jdu na jumping
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem dorazila domu, jsem pekne zmrzla, byla jsem v Moste v salonu zkouset saticky, tak mam par fotek. Alka neboj zitra tu budu cely den oxidovat az me budes mit plny zuby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenra, jj v praci se ted extremne nudim..cekam nez me vyhodi a tak nemam do ceho pichnout...:-/takze nuda monstrozní.. jinak holky ted jsem si teprve sedla.. vse je pripraveno ale ja asi UMRU!! nezvladam..doufam ze takovyhle stresy nebudou pred svatbou... mysa jupíííííííííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
alka: co jupikujes? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ze tady budes na pokec:-) ja uz letim--- manzel je nanapanej jeste kino
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak si to uzij
Odpovědět
Profilova fotka
alka: díky moc za info bude se hodit :-) jinak budu se vdávat 11.9. :-)))) na matrice nebyl problém, navíc jsou tam hrozně moc hodní... takže super
Odpovědět
Profilova fotka
leni: gratuluji k terminu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, alka já vůbec nestíhám sedět u počítače, malej mě nenechá :-) leni: gratuluju k termínku :-) mysa: jakej máš pocit ze šatiček?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa: mě se nejvíc líbí ty první :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky pellu: já ani nevím, abych pravdu řekla tak jsem z těhle zkoušených šatů nebyla tak nadšená jako z těch úplně prvních. Ale uděla jsem aspoň jasno co přesně chci Myslíš ty úplně první nebo ty první z nově zkoušených?
Odpovědět
Profilova fotka
Alka mě včera naháni a dnes tu není, no to je děs :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: myslím ty první co sis zkoušela teď
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: aha, no ty mi zrovny moc nesedeli, byly hezky a lehky, asi ze satungu nebo co ale delali mi hrozny boule a zadek jsem mela jak slon :-D
Odpovědět
Jaja: mě se pořád líbí nejvíc ty úplně první... Alko, už se ti někdo ozval z těch obálek? Mě tak trochu ignorují... Oznámka už máme skoro rozdaná, za chvíli mi ty obálky budou k ničemu...
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: jak to tak vypada, tak se asi rozhodnu pro ne. Zatim mi sedeli nejlip. Alka s námi dnes nemluví :-(
Odpovědět
To jí asi zmohlo to kino :-) Ty první z druhých se mi taky líbí, ale právě na těch prvních prvních je vidět, že i sedí jak mají...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hooolky!! my jsme byly dneska na tom zámku, zaplatit a okouknout... mam super fotecky..jsem si zas sedla na prdel.. holky oni jsou tam i vrby a rybnik!!! no neeeuveritelny.. akorat jsem na nerv jelikoz to hlavni schodiste kuli kterýmu jsem to tam vlastne i chtela tak bude cely srpen v lesení a bude se opravovat :-S tak to bude asi des:-/ jinak sálek pro mokrou variantu je taky dokonlaý, jen nesmi prset..ten park je mooonstrozne dokonalý!!! mysa jéé ty si byla na satech? ze se ani nepohclubis?kouknu na ne poradne ted tu jen prolitavam..jeste musim do prace:-) adleen juj jaky obálky? jinak me snad dneska prisel ten papir tak si to v praci vytisknu:-) sem te nahánela na vcera a dnesek celý den, ale dopoledne jsme hlasila dopredu ze tu nebudu:-)) za chvili letim do rpace..dneska tam budu muset byt prescásek
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: jj, to bolerko je tam perfektni aspon nejsou videt moje spekaty ruce 8-( helejme se koukneme se kohu to tady mame. Fakt? to jsem si ani nevsimla ze si to hlasila dopredu ze tu nebudes. Jj, jsou v albu, ted tam jdu dat tu knihu a kostatko co jsem ted dodelala :-D a dnes se asi vrhnu na novy vyvazky
Odpovědět
Profilova fotka
no ja dneska budu celý den doma sama..takze se chystám na upravu rozpoctu, na masle a ruzny veci.. taky bych to tu konecne chtela rozkrámovat a zkusit si vyzdobu na stoly..
Odpovědět
Profilova fotka
tak me se libi ty druhý se závojem bez ramínek... ;-) a ty poslední ;-) jsou super:-) holky mam jit do prace? má to cenu? asi si tu dovcu vyberu uplne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
prd na praci oni se nezblazni. Ty druhy a ty posledni mi z tech novejch sedeli dobre, ale uvedomila jsem si par veci a dost dulezitych uz jsem nahodila ty veci co jsem dodelala
Odpovědět
Profilova fotka
a to jakych veci?:-) jj koukala jsem - moc hezky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak za prve: musim mit bolerko, za druhe: nechci vlecku, pokud ano, tak jen mensi za treti: nebudu mit rukavicky, a za ctvrte musim mit hladke saty, zadny raseni nebo slehacku a musi byt ze satenu
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dalsi vec: pujceny nechci, jen nove. nebudu si kupovat pujcene saty i kdyby byli jen jednou, to uz bych si je radsi fakt jen pujcila a zase vratila
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a proc to musis mit? jako ze to chces? nebo se ti to nehodí? nebo neco?jako ted myslim nebudu mit rukavicky-jako nebudu mit, nebo nechci, nebo se k tem satum nehodi? a to sami proc musis mit hladky saty? ze se ti libi nebo kuli vyzdobe? manzovi se to libi? Jsem ted nejaka zmatená:-)) holky ted jsem prisla z posty..me fakt klepne.. tak jdu vyprovodit manzu tak odesilam zasilku a? za 4lucerny jsem platila postovny 58, tak si rikam pohoda.. odesilam 2lucerny a? postovny 54,- me klepne..fakt jsem pridelala gate.. a to si tam jdu vyzvednout ty papiry, jelikoz tam mam vyzvu, tak jdu dolu kde se to vyzvedává, stojim frontu, a pani mi rekne, no ale to je asi jen dopis.. ten máte nahore.. tak vyfunim to patro (ted s tou rymou a krkem i pri trech krocích funim jak blazen) .. tam si musim opet vzit listecek, opet si vystát frontu a kdyz prijdu na radu tak pani mi rekne- no ale to je dnesni dopis, ten tu neni , ten tu bude az po 4... ja myslela ze me klepne- na tý výzve to rozhodne nebylo napsany... chjo.. uz nikam nejdu.. premyslim jestli vubec nemam jit hajat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak me napadá, a proc si je nenechas usit od zima?:-) sije krasne.. byly by tvý, a presne podle pozadavku.. a mohl by ti usit i ty tvoje vysnený..hm?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?