Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, pocasi a priroda je nevyzpytatelnost sama, no co, kdyz nepoletime, tak pojedeme autem, ja to neresim. Ale dest na svatbe by me asi pekne nastval ale vis co se rika, kdyz na svatbe prsi, tak prsi stesti :-D :-D :-D jj, mam z toho roku hruzu a i tomu verim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám co tu řešíte.... My jsme dnes byli vyřídit matriku a strávili jsme tam skoro hodinu :-( byli jsme na zámečku a ten zaplatím až pojedu do bechyně na zkoušku účesu a ve středu půjdem asi objednat prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co na matrice? stalo to za cekani? ja nesnasim kdyz musim nekde dlouho cekat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: my jsme nečekali, šli jsme hned na řadu, ale paní vypisovala milion papírů, povolení atd. takže to máme za sebou a zaplacený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nebylo cekani ale vyrizovani ne? my jsme tam taky byli tak hodku nez jsme to vse domluvily a podepsaly atd:-) holky padim spat..zitra...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: přesně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak vás jdu pozdravit...dočetla sem vás...my to nemáme v sobotu ale už v pátek...zítra jdeme dělat výslužky s cukrovím, ve středu my staví bránu, ve čtvrtek jedu pro šaty no a pátek...bojím bojím...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo, ja myslela ze jste cekali az na vas prijde rada. No jo, papiry, tech je jak ..... hovinek od psu venku :-D :-D :-D Alka: tak dobrou, ja tu budu asi zitra az odpoledne
Odpovědět
Profilova fotka
míša: tyo ty se máš!!!!závidím ti, já se toho asi nedočkám...ale v sobotu si užiju svatbu sestřenice, máme hlídání, takže tam budem i spát, takže to bude naplno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jeeee promin, tak jsem ti den pridala, vedela jsem ze to je tenhle vikend :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy se mate, bud jdete nekomu na svatbu nebo se vdavate brzy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: ale paní byla milá, tak to šlo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak aspon ze tak, nejorsi je, kdyz tam cekas dve hodiny a pak urednice je jeste prijemna jak kudla v zadech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, paní byla super, všechno nám řekla, hlavně i v telefonu a dokonce i odpovídá na emaily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ja jdu taky hnipat, rano vstavam a jedu do toho Chomutova. Tak se tu mejte. Dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc, já jdu taky, zítra frčíme na cvíčo a pak budem trajdat venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tady, byla jsem ve vaně, to neva že si mi přidala jeden navíc...byl by možná třeba...
Odpovědět
Profilova fotka
a nebojte se dočkáte se všechny...taky jse si říkala máme 4měsíce a ejhle je to tady máme 4dny....přeju vám všem krásnou dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
misa tééééda taky ti zavidim:-) taky uz bych to chtela ted:-) jedete nekam na svatebku? aby jsme te tu ocekavaly! musis se nam prijit pochlubit s foteckama a dojmama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak vsem krásné ráno, ja se nejak motám, asi jsem si dala ráno moc prásku:-( dneksa bude narocnej den:-( ono celkove tenhle týden.. hoolky to tu dneska budu sama? no to se tu v tý práci zblaznim...a nebo si vezmu dovolenou.. a hotovo..uvidime,,
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak opet zafungovala nase neuveritelna sila na auta.. jelikoz moje porad neni opraveny a ve ctvrtek jedem na ten zámek to zaplatit, a ja uz jsem enchtela otravovat porad nase at mi pujci auto, tak se zeptal manza svoji mamky.. no tak vsechno ok, auto dohodnutý a?? vcera vecer volala ze je auto k.o. ze se snad po milionu let rozbilo a ze je nepojizdny.. no je tohle normalni??? takze ted zjistuju vlaky.. to je teda mazec..
Odpovědět
Profilova fotka
super holky, aspon neco, ted mi psala arti ze ráno dorazily penize od cinanu za spodnicku a ze mi to preposílá.. tak to pujde taky do obálky na kyticky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, alka: no taky už bylo na čase :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj bylo, si rikam ze se na me opet pozapomnelo.. ted zas cucim na ty práce..holky to je taková bída..ja si snad budu muset udelat rekvalifikacni kurz a bud pujdu delat zednika a nebo truhlare... na doktora nemam a nic jinyho nechteji:-/ a co ty petu:-) jsem slysela ze ted hodne zarizujete:-) to je super:-) me prijde ze jsme se zas nejak zadrhli
Odpovědět
Profilova fotka
tak si beru pul dne dovcu.. takze od 11 tu nejsem.. a budu tu kolem 13...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mysa nasla jsem plovouci svicku za 6kč za ks.. to je celkem v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
katastrofa..ted me napadla dalsi varianta barvy dekorace.. holky kurnik, at uz ta svatba je nebo co ja tam vymyslim to bude sileny..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ted jsem dorazila domu ale zase letim na postu, prisly penize za ty vyvazky tak je letim poslat. Jinak jsem holky nenapravitelna, misto abych si koupila maslicky na vyvazky, tak jsem zalezla do zlatnictvi a koupila mysackovi prstyne, zensky ten je bozi, se na nej musim porad koukat, ho pak vyfotim a dam do alba, okolo paty uz bych tu mela byt, tak snad tu taky nekdo bude
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme teprve ted prisla domu a jsem naprosto vyrizena.. holky ja mam zas story.. to je neuveritelny..snad napisu mustr na knihu.. :-D okolo 5 uz bych mela byt v klidu.. ja jdu rychle delat dort, za 45min je tu manza a nesmi ho videt
Odpovědět
Profilova fotka
tak..dort je hotov.. hoolky tak ja letim nakoupit do globusu(z prace) ze musim koupit spesl ingredience na dort a na zitrejsi vecu.. no a co tam nevidim...tam v akci sklo..tak si rikam, ze by tu mely vazicky? tak koukam, a v akci v takovy ty hlavni ulici tam mely vazicky.. za 49 takova pidi za 99 uz takova akurát.. no tak ze bych ji vzala? byla jeste celkem mala..taková nestabilní (kdyz tam toho dam hodne vysokýho) a byla tam jen jedna..tak jsem se na to vyprdla..jedu dál a tam jedu kolem "obycejnýho skla".. tak tam cucim jestli to neni i tam (pamatuju si ze veci vytahly v hlavni ulici jsou i v jejich klasickym odvetvi) nikde nic.. a na koncii tam byly "nadobky"demizony, nebo jak se jim rika na víno - takový perfektní!!! velikost perfektni, sklo tlustý, stabilni..no uzasny- vetsi nez tamty a cena? 79kč... no normalne mi hrablo a vsechny jsem je vykoupila:-D:-D meli jich jen 6 :-D:-D ale za tu cenu? pak je rozdám na víno.. a jsou peerfektní, tak mam radost ze uz mam vázicky:-) pelasim si to domu a? prijdu domu, byt skoro zdemolovanej a nas hafik v tlame klubicko nitě a rozzvejkany.. ja infarkt ptz tam byla jehla, a ta uz tam ted nebyla..takze infarkty, hystericky volam k veterinari, ten at okamzite prijedem.. no takze bez auta v nejvetsi spisce pres celýýý mesto.. takze desný:-/ Hodina tam, pul hodiny nez ji zrengenoval a vysetril a hodina zpet..takze cas na dort a odpocinek pryc.. to jeste nas pes je pekny psycho, takze ten bus, a ten veterinar bylo jak psychicky vypetí tak fyzický..takze jsem uplne vyrizená..:-( i tu radost z tech vazicek mi to "vzalo" diky bohu je v poradku (hafan) takze se jdu konecne najist...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?