Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jo byt bosa je nejlepsi, rada chodim bosa holky vy jste tak barevne sladeni, ze ja sem vubec nezapadam. :-D ja vim ze to nejsou svatebni boty, ze jsou to ty novy na zitrek, ja mluvim o botech celkove
Odpovědět
Profilova fotka
adleen, jj presne proto tu v nich ted "chodim". samozdrejme si sebou zitra beru pytlik prvni pomoci..:-) naplasti- visin- puncochy atd atd:-D a hlavne kapesniky.. holky ja premyslim jestli se mam vubec malovat..kdyz budu tak brecet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz mas hodne vodeodolnou rasenku, tak proc ne
Odpovědět
Jo to mám dobrej tip, jsem si koupila v lékárně, vypadá to jak větší labelo, značka compeed, je to takový balzám, tím před obutím natřete kritický místa na nožce, a pak se neodřou, zatím to vždy fungovalo... a když jsem se zapomněla natřít, tak od stejné značky jsou i náplasti hojivé na puchýře, též fungujou...
Odpovědět
Sakra, musím jít něco sníst, to je teda dieta, cpát se v půl desátý...
Odpovědět
Profilova fotka
adleen..neco takovýho potrebuju, videla jsem na to reklamy, ale jeste jsem si to nekoupila:-)) adleen, kdyz pujdes spat o dalsi 4hod pozdeji tak je to pry v poho:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jsem si dneska koupila ten notebook na svatebni knihu hostu, tak ji asi zitra budu delat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa sikovna- to se tky musis pochlubit... jinak ja se ted na chvliku loucim..jdu na ty nohy nez se mi nebude chctit uz vubec:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se mej a krasne si to zitra uzij, ja jdu do postele, boli me z toho premysleni uz hlava jasny, jen co to udelam, tak dam do alba
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem tu a on tu nikdo neni:-D jj uzijem snad nejvic co to pujde.. tak s emej ..taky to jdu vypnout a jdu trosku poklidit byt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda dobou vsem... asi bych mela jit spat.. ale nejak se mi nechce.. holky.. si uplne pripadam jako kdybych to mela byt já... si uplne uvedomuju tu tíhu toho dnu.. ze to je neco mimoradneho.. mega udalost.. az budu mit den pred.. tak se asi zblázním...:-( takze cao v nedeli
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky tak jsem pekne zmuchlaná a nervozní- aspon ze je krásný pocasí- jak na objednávku:-) ted se malinko zkulturnim a jedu pro auto, a pak nastrojit a tadááá:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Alka, jj, tady je taky krasne, ty se maaaaas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem nervozni jk kdyby se to týkalo me.. uplne silene to hrotim:-D jako bych si svuj den D predcvicila nebo si ho prozila 2x...fakt, uz vim co me ceka.. je mi uplne spatne, chce se mi curat, beham na zachod jak amina.. no maaagoooor... to s emi jeste nestalo... :-N sem nervozni i z toho ze naposled jsme byla na svatbe s rodicema a to bylo takovy v klidu.. oni me nasmerovaly- tohle mas delat, tam si stoupni, ted jedeme, tam a tam.. a to je prvni svatba kam jdu sama, jeste tk dulezitá a hlavne po taaaakový dobe(jdu na svatbu) tak jsme fakt uplne mimo:-D:-Dnechci videt tu svoji,..to budu litat porad na záchod.. no silena sem:-D:-D:-D ale je tam faaakt uzasne:-) mam radost ptz jsem zjistila ze nemam zadnou elegantni"bundu" nebo kabát, takze by to pri zime byla docela tragedie:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si myslim ze na svoji svatbe to budes mit tak 2x horsi, ja se tady tetelim uplne s tebou jako by jsme se pripravovali spolecne :-D :-D :-D je to taky asi i tim, ze kdyz si byla predtim na svatbe, tak si vedela ze se zatim pripravovat na svoji nemusis, ale ted je to jiny a taky to i jinak prozivas
Odpovědět
Profilova fotka
mozny to je, ze to je taky kuli tomu, nebo taky tim ze na tamtech mi "nezalezelo", ale tohle je hrozne dulezitej clovicek a mam ji silene ráda:-) tak to asi tak prozivam.. no fakt se tu taky tetelim:-) ja budu nejurvanejsi na tý svatbe asi:-D:-D jéééé:-) dobrovolne s enabidnu jako sluzka:-) jen aby to meli co nejdokonalejsi:-) jéé..tak vycistim chcechtáky, oblecu a mastim pro auto.. doufam ze ho ma mamina umytý..s myckou totiz neumim :-N vzdy si auta meju rucne coz ted jaksi nejde:_))
Odpovědět
Profilova fotka
letim..jeste sem prijdu nez odjedem:-) ale zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zatim
Odpovědět
Profilova fotka
brýý den:-) holky jen predelám a vypálim fotky hned vam to tu prevyprávim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky.. nevim ani kde zacit:-) ale abych to nebrala do podrobna tak vypichnu jen nejaky veci at to neni tak dlouhý:-) Tak jsem se doma oblikla a zjistila ze jedna puncocha se i porad roluje dolu.. no na nerv jsem z ni byla.. to taky pak byl trapas..:-/ No tak jsme tam dojely, nevesta se pripravovala, a docela v klidu, za pul hod se melo vyjizdet a ona byla jeste v ryflich, kupodivu jsem byla v pohode, no nazdobili jsme auta(prisavky jsou osvedcený ze drzi), a pak nevesta sesla dolu- hoooolky ja rvala jak blbecek- no a ted taky brecim kdyz si na to vzpomenu..To bylo tak krasný a dojemný!!! no tak jsme jely na obrad- celouuu dobu jsme troubili- fakt - kolona se mooooc povedla. prijedem na obrad a tam uz byla nejaka nevesta pred náma- holky teda.. to byl mazec.. to byla klasicka ukázka totálni preplacanosti.. ale mazec - t amela snad vsechno- korunku,kudrlinky drdol, hodne velký sperky, zdobny rukaicky, na nich bolerko, prezdobenou pompadurku, princeznovsky saty.. no desný:-( jeste ty saty vypadaly hrozne levne.. Tak jsme sli na obrad a holky to byl mazec.. to bylo docela desný- jelikoz jsme prisli do sálu a me se opet puncocha-pohnula- zacla s emi rolovat uz pres tu krajku dolu!!! no priiiserný, uz jsem ji mela v puli stehen a porad se rolovala dolu!! a nevedela jsem co sni, uz jsem vedela ze po obradu bohuzel budu muset jit do "naha" tak jsem se schovala za manzu a ze si ji vytahnu, no vytahla jsem si ji a ona se mi zas srulovala dolu.. tentokrat ke klenu.. no me bylo traaaaaapne!!! jinak obrad byl taková rychlovka ze to jsem v zivote nezazila.. jestli to bylo 10minut tak to bylo jeste hodne.. z toho jsme teda byly vsichni docela "v rozpolozeni" :-N Tak se slo blahoprat, docela me mrzi ze jsem tu gratulaci odflakla ale letela jsme na zachod si to sundat, jelikoz uz to bylo videt no trapas, nakonec to dopadlo tak ze kdyz jsme delali spalir, tak manza poklekl a jak kdyz mi sundava podvazek tak mi ty puncochy sundal(nemohla jsem se ohnout, bylo by mi videt az do krku) No tak se jelo n hostinu(kolona opet houkala celouu cestu) no hostina byla super- bylo tam hafo lidí -ale teda obed mi vubec nechutnal - ani jeden chod.. ale tak bylo to podle novomanzelu takze si vubec nestezuju:-) Pak bylo taky blbý ze jeden ochlasta porad vsechny honil at se odvezou auta at uz muze pit.. noo- nez vsichni prijeli - coz s ena ne cekalo s krajenim dortu a s tancem, tak bylo skoro pul 6.. takze se to nemohlo rozjet kdyz tam bylo jen pár lidi.. no to bylo takovy divny.. jeste na to málo lida tam byl ooooobriii sál, takze se udelali snad 3 skupinky, jedna venku, jedna v bocnim baru a ten zbytek co sedel u stolu, takze takovy hodne na prd.. ale az prijeli tak s eto konecne rozjelo.. no ja odpadla ve 12 - jelikoz sem se celej den ládovala tim co nesmim, takze s emi fakt udelalo zle.. a manza se konecne rozjel az v 11 no a zacal tam delat premety a roztrhl si kalhoty(a to dost) takze ve 12 jsme jeli domu.. ale jinak uz vim co a jak( jo a na obrad jsme vubec nebulela- pri ty rychlosti to ani neslo) nevesta byla náááádhernná, ženichovi to taky silene sluselo -moc.. no krasny:-) ale premyslim ze na obed pozvu vic lidi, jestli budeme mit 23 a nebo 26 tak to bude cenove asi stejne:-) tak radsi vic.. a ted s manzou premyslime jestli obrad nedáme na hned ráno.. aby jsme si to vic uzily.. tady meli obrad ve 12:30(to je skoro jako my) a jak rikam nez jsme se najedli a udelali vsechny veci tak bylo 6 a zábava "nikde.." jestli mi rozumite.. no ale jinak jsem nadsená:-) jeee uz je vdaná, to je tak zvlastní:-):-)
Odpovědět
alka: tak nam dej par fotek k inspiraci:)))
Odpovědět
S punčochama to takynevim, mě se to určo bude taky rolovat, jedině s povazkovým pásem mě napadá... Ale s tím nemám zkusenosti jinak mám už fotku sebe v těch šatech, sice jen na mobilu, ale duet se na ni dívám...ani nevím co myslím, že tǎ vykoukám. Jsou stejný jako mám v albu.
Odpovědět
hany: tak nam ji dej do alba, at vidime saty v realu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj chceme videt saticky:-) jj par jich zmensim a dám vám je sem.. Tak já vím ze na svoji svatbe puncochy fakt mit nehodlam. uz tak budu dost upeklá.. a boty taky asi prehodnotim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dám sem ty fotky ale jen na dnesek, a pak je smazu
Odpovědět
ja mit puncochy taky nebudu, v lete by to byl ortel smrti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jako vcera jak bylo krááásne- tak bylo jen 15°C a vsichni jsme byli spareny jak cunata... schovavali jsme se ve stinu atd..si nedokáážu predstavit jak to v srpnu preziju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,
Odpovědět
Profilova fotka
to byl des, jsem to musela odesilat trikrat nez se to odeslalo jee, Alka, tak to byl skvely zazitek, ti zavidim, teda ne ty puncochy ja puncochace vylozene nesnasim, to za trest kdyz je musim mit a na svatbe je mit zarucene nebudu jsem taky zvedava na fotky ze svatby i satu hany
Odpovědět
Profilova fotka
jinak vcera jsem zacla nakonec delat svatebni noviny, dnes udelam tu knihu a ve stredu jedu do mostu zkusit nejaky saty, musim neco delat, jinak bych sla asi na balkon a hodila si tam snuru okolo krku, svatba se odklada, termin nevim a ani zjistovat nebudu, svatbu zacnu resit az prijede Misa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?