Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super Alka, tak uz jsi dorazila mezi nas ju
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky nudím...nikam nejdu...všude se kouří, ani ject se mi nikam nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to des, ja nekourim a taky mi to vsude hodne vadi a budu doma cely viken, jsem pekne zlenivela
Odpovědět
Profilova fotka
já se pojedu zítra na chvíli podívat za mým nastávajícím, ale pak zase pojedu domu. sem si koupila v pondělí podvazek s modrou mašličkou
Odpovědět
Profilova fotka
no me dneska kouril ten sef na pohovoru..mozna si myslel ze me rozbrecel..:-D:-D jinak me prisly stuhy tak kdybych se dneska náááhodou nudila(coz fakt nehrozi) tak muzu dodelat masle na zidle:-) a mam hotovo.. jinak mi daly malou obalku k prání takze jeste dneska musim udelat obalku pro to prani na zitra =-) a mam novou hlavu a silene mi to slusi.. jen me nastval manza ze nepoznal :-/ to me teda dostal..ja ostrihana, ofinu mam, jsem uuuplne blondata, novy sestrih, nooo- proste o 200% lepsi a on mi reekne hezký a ze to mam stejny.. no to by me kleplo..a to byl na zacatku vztahu tak vsimavý ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
takybych chtela, jenze vsude maji maly velikosti a tady u nas nemaji vubec
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobre ze ti udelali super uces, jak jsi dopadla na tom pohovoru?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: já taky zrovna nemám nejhubenější nohy, ale je mi dobře...ani ho necítím na noze. ten jediný mi chyběl, snad máme všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
se asi priste prebarvim na cerno aby si vsiml...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to jsou chlapi ty si nevšimnou ničeho....nevidí to.
Odpovědět
Profilova fotka
mozna kdyby ses ostrihala na pankace a dala si zelenyho kohouta, tak by si vsiml
Odpovědět
Profilova fotka
no mý ex takovy byli ale manza nikdy.. jenom jsem si zmenila nausnice a hned si vsiml.. cokoli a hned si vsim..a ze prijdu uplne jinak s naprosto jinaou hlavou -a docela razantní, tak toho si nevsimne.. a jeste vedel ze jdu ke kadernici, tak mohl aspon konstatovat ze dobrý.. kdyz uz to teda nevidel(asi je slepej -to by vysvetlovalo tu svatbu:-D).. no.. ted odesel do prace tak mam na celou noc bejvak pro sebe.. ze bych udelal parbu?:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
misa: no ja mam tu 60 pres stehno, a to jsem koukala spis na netu, ze ti to usiji, ale kdyz ja jsem takova ze to musim nejdriv videt nez to koupim
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nastesti je ten muj hodne vsimavej, a kdyz jdu k holici a jsem o trochu vic ostrihana, tak je peklo na strese :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten můj si taky všímá...i když někdy taky ne..většinou jo..
Odpovědět
Profilova fotka
no prave proto me to tak dostalo, ze si nevsim.. to je poprve.. no coz.. nema cenu to "resit":-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, tak treba ma jiny starosti
Odpovědět
Profilova fotka
jj je nevyspalej.. dneska mel celý den spát kdyz ma nocni a oni hopovinne povolali na schuzi, kde byl od 7-13 pak prisel domu, a sel spat, no a v 7 sel na tu nocni.. zitra ta svatba(mimochodem má prijit az na 9tou).. a v nedeli zas nejaky chuligáni..:-( tak asi to...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak se mějte..končím...půjdu do vany pak si lehnout...ten náš malej v tom bříšku pěkně řádí.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to se potom nedivim ze si nevsiml, je toho na nej moc
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se hezky mej a ze prdolku v brisku zdravim
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si vzit lodicky... musim si je dneska vychodit:-) aspon trochu..jinak zitra umru:-D misa ahojky a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
budou mit sousedi radost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja si nikdy boty predem neprochodila, vzdycky jsem si je vzala rovnou. Protoze jak se znam, tak bych si je pak nevzala, jelikoz bych vedela jak by me z toho bolely nohy
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tohle vim ze bych neprezila...tak aspon vytahnout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
si vem nahradni botky na cestu domu, kdyby nahodou
Odpovědět
Profilova fotka
ted mam dilema.. jestli vecer pustit svatebni filmy a nebo ságu twilight:-D:_D no to by se mi do kabelky uz neveslo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim na co budu koukat, ani nevim co davaji v televizi, nejak nemam na nic naladu
Odpovědět
Profilova fotka
no samy kraviny davaji...kamenak,rambo, jediny co tam stoji za kukacku je top gear...tak..uz mi jen nehty uschnou se psem ven a pak na ty nohy a tadáá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne, samy kraviny, tak zase zkejsnu tady a pak pujdu spat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?