Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to je blby no kdyz si zkousis saty, libi se ti ze delaji hezkou postavu ale je tam porad to " ALE ", jak mi rikala v tom salonu, kdyz jsem si zkousela saty, zkousela jsem si troje a u dvou bylo to ale, a u tech tretich jsem rekla to je ono, ta pani to na me i poznala ze se mi libi
Odpovědět
Hlavně ten výraz v obličeji, byla si fakt smutná a to si myslím, že je docela známka toho, že to nejsou ty pravý šaty....bych se tam klidně vrátila znova a nechala bych si poradit od tý mladičký slečny, ta je fakt fajn a trochu blíž našemu vkusu... Já si těch šatů ani moc nevšimla, takže neporadím jestli jo, nebo ne, ale myslím, že jsi docela výraznej typ, jako snědá ple´t tmavý oči, tak by ti klidně šli i čistě bílý, možná i ty,co jsem zkoušela jako první, rovný výstřih skládaný a bohatá sukně s kytičkama jako vyšívaný kolem dírek...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj to mi rekly v jednom salonu, ze jsem hrozne nárocná a ze mi na vsem porad neco vadi a ze jakmile mi tam neco vadi tak je to spatne.. a ze si je mam zkusit a jak reknu, tohle kdyby bylo.. nebo tohle se mi nelibi, tak je mam okamzite sundat a zapomenout na ne..coz je uplne pravdivá a geniálni myslenka, a taky jsme se ji drzela..:-)
Odpovědět
mysa: jj, evidentně jsem si to měla víc promyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a ty uz teda mas definitivne vybrano?:-) jj ta malda je super:-) s tou jsme se tam narechtali
Odpovědět
A zkoušela jsi i jiný šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko a byla si v avalonu? tam maji luxusni saticky
Odpovědět
Právě jsem přemýšlela o tom, že bych si došla zkusit ještě nejaký. Myslíte, že to není úplně blbý, když už mám zaplacenou zálohu na tyhle? Jenže to bude chtít vychytat, kdy tam bude jen ona... ta majitelka fakt není nic moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: jj, presne, ja tu pani upozornovala ze jsem dosti narocna a vybirava a ona mi na to rekla, ze kazda nevesta ma byt takova, ne vzit hned prvni ktery ji jsou. Tak jsem ji rekla svou predstavu a ona zacla od tech jednodussich, mam je taky vyfocene
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko tak to ja jsem delala tak ze jsem si sla zkouset a kdyz tam byla majitelka(coz je z venku videt) tak jsem se otocila a odesla.. a sla jsme tam az kdyz tam nebyla..taky to byla dalko vetsi pohoda:-) ale ja jsem budejcká, a mam to 400metrů...
Odpovědět
Byla jsem v Avalonu, Edenu, Nuance a Oliva byla poslední... Takže to nebyly jediný šaty, co jsem zkoušela, ale asi jsem právě nikde nenašla ty pravý...
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, ja nevim jestli mam vybirat dal, je fakt ze v salonu jsem se do nich zamilovala a doma kdyz jsem na ne koukla tak jsem furt na nich hledala chybu. A hlavne nejsou na prodej, museli by se objednat
Odpovědět
Článek se načítá
hm, děvče, to je blbý, takže jsi jich zkusila dost, no a co vzít nějakou kámošku, co?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja projit tolik salonu a nikde si nevybrat tak taky bych to asi vzdala a vybrala pak ty co by mi byli
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko no tak to s emi stalo taky.. tak v tom pripade doporucuju vyjet nekam dál.. praha.. tábor.. JH.. tady v budejkach neni zas az takovy vyber...teda me prijde ze az na pár kousku tu nic neni.. takovej "zatuchlej" styl.. mysa a to si je jeste neobjednala?? tak kdyz si to zazila tak neni co dodat!a zvlast kdyz si nenasla zadnou chybu!:.-) to je potom jasny-) mas vitezky
Odpovědět
Profilova fotka
ne neobjednala kdyz jsme presunuly ten termin na kveten, ktery nam je stejne na dve veci jak jsem se dnes dozvedela, ja prave nevim jestli tam je nejaka chyba, furt vaham, bych si je musela pujcit 8-(
Odpovědět
hele jestli se ti teď nezdaj, tak se na ně vyprdni, počítá se s tím, že jsou to jediný svatební šaty, který kdy budeš nosit, tak ještě aby se ti nelíbíly, to by bylo špatný...
Odpovědět
No tak já vám vůbec nevím... Pořád na to myslím, jak blbá. Asi se tam ještě jednou vydám....
Odpovědět
Profilova fotka
a to ti vadí pujcení?
Odpovědět
kdyby jsi potřebovala rádce, tak já se tam jdu v těch svejch vyfotit, tak bysme se tam třeba zas mohli potkat a já ti řeknu, hele nezáb¨vislej názor se vždycky hodí, jdu.....
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky tezky, myska chce abych si je koupila abych pak mela nejakou vzpominku na ten krasny de, ma pravdu, chtela bych hrozne moc vlastni ale na druhou stranu zase premyslim, ze uz si je nikdy neobliknu a budou mi viset v satniku, protoze bych je prodat nechtela. A to mi prijde zbytecny. Na druhou stranu, kdyz budu mit svoje, tak by mi je myska mohl aspon o svatebni noci roztrhat jak touzi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hany ale oni te nenechaj vyfotit...ani podplatit se nenchaly..nabizela jsem jim 500kč za jednu fotku.. a nic.. tak pochybuju, tam jsou na to nejvic hajsavý
Odpovědět
Já jsem tam právě nechtěla brát kamarádky, protože každé se líbí něco jihého... Tak jsme vzala tu mamču, že ta mi aspoň upřímně řekne, jak v nich vypadám... Tak zajdu tam určitě znovu, abych měla klid... Takže se tam potkat mužeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to taky nechapu, ja v tom salonu byla sama, jsem pani rikala jestli se tam muze fotit a kolik za to budu platit, nebo kolik budu platit za zkouseni a ona na me koukala jak suva z nudli, ze oni si nic nepocitaj, ale ze pry nejsem jedina nevesta ktera se pta, no a ona me pak fotila, vzdy me narvala do satu, ja ji tam polozila na stolek fotak a pak jen cvakala
Odpovědět
Profilova fotka
mysa- pujcený by ti taky mohl roztrhat ale asi by jste platily pokutu:-D:-D mysa nj ale tady s evylozene nesmi fotit coz nechápu, jsou uplne prdlý, preci kdyz jsou ty saty na netu tak jak jim je okopiruju? si je klidne okopiruju z netu, spis potrebuju videt jak v nich vypadám já ne? a podle toho se rozhodovat, ja kdyby me tajne na mobil nevyfotila svagrová tak jsem malem udelal zivotní chybu.. jsem si myslela jak jsou jedny saty uzasny a kdyz jsem se pak videla tak jsem se lekla a divila se ze neprasklo i to zrcadlo..v tom bych se fakt vdavat nechtela..nehlede ze na fotkach to bylo priiiiserny:-/
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, ale ty uz mel nekdo jiny predemnou, proste by nebyly na me poprvy :-D jj, presne, ja taky tohle nechapu, na netu mas tolik svatebnich satu, nehlede na to ze si muzes najit tu firmu a tam si to rovnou okopcit, takze jim je to stejne k nicemu, ta pani i rikala ze to je lepsi kdyz se vyfotis, protoze se pak doma muzes koukat a porovnavat mezi sebou saty, stejne nez by si dorazila domu tak uz by sis nepamatovala ktery to zrovna byli
Odpovědět
Profilova fotka
mysa presne.. ja teda ze jsem na sobe nemela tolik satu, tak jsem si pamatovala sotva 2... no a fotky jsem mela ze 4.. a teeda to byly hruuuuzy.. bych stim mohla strasit deti:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty ses prdla, se tu ted chlamu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je ale holá realita...odstrasujici:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak co mam potom rikat ja, ja bych mohla rovnou na pole
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?